ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Консультації з питань грудного вигодовування

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 10:59
51

Привіт, Карапузик! Рада, що ти тут!
Оце "боляче смокче" мені дуже не подобається. Може бути неправильне прикладання, тому дитина смокче неефективно. Тобто він може багато часу проводити біля грудей, а молока висмоктувати мало.
Ваш ротик хтось дивився? У вас з вуздечкою все гаразд? Вона не вкорочена? Бо часто через дитина не може ефективно смоктати.
Знаю випадок, коли дитина за перший місяць набрала тільки 100г, а потім хірург сказав, що взагалі не уявляє, як з таким язичком дитина могла смоктати груди. Вуздечку пірізали, процес пішов.
Ще так буває, коли дитина не досмоктується до заднього калорійного молочка, а висмоктує тільки переднє, тим більше, як ти кажеш, що молоко тече рікою і його в тебе багато.
Напиши мені відповіді на питання, які є в моєму першому пості, пошукаємо, чи є якісь помилки в організації ГВ. І гастроентеролога обов'язково відвідайте, хай огляне дитину і подивиться, чи ці зригування - варіант норми чи проблема.
А тоді будемо говорити.
До речі, прибавку рахували від ваги при народженні чи від ваги після фізіологічної втрати в пологовому?

Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 11:26
52

Клаааасно, компанія наша знаходиться, а ще тепер Крістик з нами тут... З такими подіями, бажаннями.. Юху))! Ти - молодчинка, сил тобі, терпіння і все віддасться!!!

Ой, а трохи не по темі, але ти, Оксанко, так насмішила з тим пилососом.. Бо я маю таких порядних сусідів))) вони в день по 2 рази пилосмокають! І не просто вмикають той гаджет, а чути, що по паркету ним совпають... І так довгенько.. Ну капець. Спершу теж думала на білий шум, але оте совпання не залишає мені шансів))
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 12:01
53

1. 1,5 міс.
2, 3270 кг
3. 3650 кг
4. 400 гр
5. 3 нічних і вдень кожні 2 годин
6. так і ні не даю суміш
7. ні не допоюю
8.так
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 12:06
54

та ні правильо прикладається а ввечері так висмоктує все до останньої краплинки а боляче після 10 хв смоктання. З вуздечкою все в порядку нас хірург дивився і узд робили все в нормі рахували від ваги що народилась
Повернутися до початку Перейти донизу
justmary

justmary

Кількість повідомлень : 134
Пункти профілю : 135
Репутація : 13
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Станіславів

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 12:16
55

Мотрю,ми малому так не підрізали то вуздечко, у звязку з певними осбтавинами)) але,хочу сказати, що якщо малюк хоче смоктати і ще й голодний то буде гарно їсти з будь-якою вуздечкою. От у малої моєї все ок з вуздечкою, а до смоктання була гнила girla Я б ще хотіла порадити Карапузу сходити до невропатолога ну і до гастроентеролога також, бо мені чомусь здається що причиною поганого набору ваги є саме часте зригування, тому думаю варто шукати причину цьому зригуваннючешет
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 12:26
56

вот і я так думаю...може я щось не те їм відкорегувала трохи харчування почав какати трішки а завдяки слінгу менше зригує і не так часто правда біду маю , похворіли з чоловіком темпнратура 38 і вище мотати боюсь щоб не заразився п'ю афлубін а дітей лишити нема з ким
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 12:59
57

Цитата :
щоб не заразився
Одна тільки репліка, бо біжу голосувати. ГРВІ заразне ще в інкубаційному періоді, коли в тебе ще нема ознак хвороби. Важко, щоб дитина була в контакті з вами усіма і не захворіла. Але малюк ще маленький, має твій імунітет, отриманий через плаценту в останні тижні вагітності. + у тебе десь з 3 дня хвороби починають виділятися антитіла до вірусу, вони є в молоці, тому дитинка разом з інфекцією отримає і захист від неї.
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 16:19
58

тобто мотати можна? дуже вдячна як камінь з душі забрала, Мотре ти чудо !!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 18:02
59

Щодо прибавки ваги, то хочу сказати, що це відносне, малий мій набирав по по 1,5-2 кг за місяць, а мала на тому ж самому молоці 200-300 грам, в мене так руки опускалися, коли йшла її важити, смоктала вяленько, не так як малий, одного разу вирішила догодувати сумішшю, бо вже в якомусь відчаї була, але мала суміш не їла і я заспокоїлася - значить, її така природа !!!

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
justmary

justmary

Кількість повідомлень : 134
Пункти профілю : 135
Репутація : 13
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Станіславів

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 18:41
60

Карапуз, нам Наталя на курсах ще розказувала що від мами малюк не заразиться,бо, так як каже Мотря, пє мамине молочко з антитілами, а от від тата і від усіх інших цілком можливо:) Слухай, а ти міряла йому термпературу, поміряй пару разів на день,можливо він хворенький,температу скаче і рвота від того або те ж саме горло до цього також може призвести чешет
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 21:33
61

Цитата :
Слухай, а ти міряла йому термпературу, поміряй пару разів на день,
Не міряй, якщо дитина виглядає і поводить себе так, як завжди. Краще не шукати болячок дитині.
Цитата :
хоть пісяє він багато але набрав всього 200 грам не какає і багато зригує
Цитата :
4. 400 гр
1. Скільки малий набрав за перший місяць, бо ти сама собі суперечиш?
2. Скільки він важив найменше після втрати ваги в пологовому? Від цієї ваги якраз правильно рахувати набір ваги - від неї, а не від ваги при народженні. Тобто реально набір ваги за перший місяць буде більший.
3. Скільки разів на добу малий пісяє? Ти робила тест за правилами?
4. Що значить "не какає"? Як мінявся режим какань, якщо пригадуєш,за цей місяць?
5. Думаю, тобі варто таки піти до грамотного геастроентеролога і порадитися щодо тих зригувань. Правда, щодо грамотного не дуже знаю, може, попитай Люди В, вона тут є, у неї ава така з сонечком.
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty26/10/2014, 22:55
62

Karapuz, я теж вже не раз хворіла від коли народився синочок, хоча температури не було, то завжди носила маску, навіть вночі, а якщо хворів чоловік, то пересиляла його тимчасово в іншу кімнату. І все було гаразд, тьфу тьфу. Я теж читала, що навіть коли мама хворіє, то дитинка з маминого молочка отримує захист від вірусу. Виздоровлюйте пошвидше
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 00:28
63

дуже дякую.. в місяць ми важились то 200 гр набрали а на дняхх важили 400 получилось. Малий не вертає фонтанами а по чуть чуть зригує сирочком а сьогодні то водичкою біленькою.. я вже і рахувати збилась коли робила тест а какає раз в тиждень і то того що я свічку поставлю..правда вчора трішки какнув думаю від йогурту...а ми на коновальця йдем по направленню від педіатра, там лікар грамотна
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 00:29
64

Оливка і довго ви так набирали? як з цим боролись?
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 01:28
65

Мотря пише:
Він гарно набрав, про нестачу молока тут не можна думати, бо то ще трохи -і за 2тижні була б місячна норма. А коли у тебе і в чоловіка прорізалися перші зубки? Бо якщо рано - це генетично - малюка могли б вони турбувати під час смоктання, навіть, якщо вони ще глибоко, але вже пішли в ріст. Може бути, що йому варто вже давати 2 МЗ за одне годування, тому пробуй - пропонуй другу. Ще дітки люблять ввечері так поводитися і капризувати.
Ну то я спішилася і швидко його важила, може бути не точно...ну 300-350 г точно набрав...
На рахунок своїх і чоловікових зубів не знаю...але може бути, що малого вони вже турбують, бо гризе все, що бачить, деколи аж кричить від болю( Вже й кілька разів було, що притискав мені цицю яснами.
Дякую thanks
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 11:25
66

Цитата :
ми на коновальця йдем по направленню від педіатра, там лікар грамотна
Чекаємо на консультацію лікаря.
Повернутися до початку Перейти донизу
•Луна•

•Луна•

Кількість повідомлень : 166
Пункти профілю : 170
Репутація : 6
Дата реєстрації : 27.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 16:42
67

привіт
порадь, будьласка!
Що робити коли потріскали соски?
Чим їх мастити щоб швидко загоїлися тріщини?
дякую
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 17:14
68

Я мастила мазю "бальзамічний лінімент" за два дня зажили при тому що у мене були ранки але від неї потрібно груди 2 раза мити
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 17:18
69

Привіт!
Щодо тріщин, то головне - правильне прикладання дитини, сухі соски, тому треба якісні лактаційні прокладки, після годування можна зцідити молочко чи молозиво і нанести його на соски, а потім їм дади висохнути на повітрі. Можна використовувати бепантен, пурелан, спеціальні креми, які місять ланолін, оливкову олію, обліпихову олію - в інструкцію дивитися, що з цього треба змивати. Не мити соски милом і гарячю водою! Не мастити зеленкою! Достатньо раз на добу душу, але соски без мила мити просто водичкою. Не встигає раз на день, то нічого страшного, бо на ареолі є залозки, що виробляють захисну змазку, яка має бактерицидну дію.
Якщо соски дуже потріскані - варто кілька днів до загоєння поцідити молоко, але годувати дитину не з пляшки, а в інший спосіб.
Тепер даю тобі ссилки, де є детальна інформація:
1) про тріщини: http://gvinfo.ru/treshiny#comment-4955;
2) про правильне прикладання: http://gvinfo.ru/zahvat - це дуууууже важливо, там є відео і малюнки;
3) про способи годування без пляшки: http://gvinfo.ru/sposoby_dokorma.
А так таке часто буває у перший тиждень-два, а потім минає. Якщо довго не минає - може бути молочниця або інфекція.
Повернутися до початку Перейти донизу
askim

askim

Кількість повідомлень : 233
Пункти профілю : 264
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 18:00
70

Дуже приємно коли читаю Христю, що вона так бореться за ГВ. Бо сама така. Коли лежала в роддомі, то на мене з криком нападали догодовувати малого, бо він втрачав вагу ( хоч воно так і мало бути), казали що не випишуть, що будуть його капати. А я зі сльозами на очах стояла на свому, що нічим догодовувати не буду. Зараз нам вже 9 міс і циця це для нас все.
Мотря, знаю що твому малому вже більше ніж 2 роки. Мене цікавить коли ти його плануєш відлучати? І як за часто ти його годуєш грудьми? І чи це йде просто догодовування після звичайної їжі чи як? І ще, який найоптимальніший вік відлучення?
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 18:21
71

Дівчата ну ви герої чесно..зі старшою я здалась зразу і тепер жалію, зато тепер начитавшись вас зрозуміла що і з синочком не все так страшно, так що буду і далі боротись за виключне ГВ хоч на мене уже кидаються як так стільки часу роойшло а я досі не догодовую
Повернутися до початку Перейти донизу
SoloNes

SoloNes

Кількість повідомлень : 93
Пункти профілю : 126
Репутація : 25
Дата реєстрації : 23.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 18:34
72

Я собі знаєш ще що думаю. Про гормональні качелі: тобі перепалили молоко ліками, коли організм якраз налаштовувався на ліктацію, тепер ти знову будеш її розкочегарювати. Може, варто порадитися на "Молочних ріках" - там є лікар-гінеколог, справді компетентний у питаннях ГВ. пише:
их
От не послухала я тебе відразу, а теж саме сказала консультант з Молочних рік. Зараз чекаю на відповідь
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 20:17
73

Ти Якубчук написала? Вона, на жаль, рідко відповідає.
Цитата :
начитавшись вас зрозуміла що і з синочком не все так страшно, так що буду і далі боротись за виключне ГВ хоч на мене уже кидаються як так стільки часу роойшло а я досі не догодовую
Маш, у тебе зовсім не все страшно. Якщо будуть, не дай Боже, якісь проблеми зі здоров'ям у малого, - будеш їх вирішувати, якщо лікар скаже, що все ОК - будемо аналізувати, шукати помилки з ГВ і усувати їх. А груди завжди при правильній стимуляції будуть давати необхідну дитині кількість молока.
Але я з вашими наборами таки далі плаваю. Будь ласка, відповідай максимально точно на поставлені запитання.
Бо на деякі ти такі не відповіла.
Скільки твій малий втратив? Яка вага була після фізіологічної втрати?
Далі. Який проміжок пройшов від зважування в місяць (коли ви набрали 200 г від ваги при народженні) і наступного зважування?
Як він какав за ці 1,5 місяця? З якого часу став какати раз на тиждень? В цілому - це норма, коли дитина нормально набирає вагу і нормально почувається. Але переважно так буває зі старшими дітками. У мене всі малі так какали десь починаючи з 3 місяців. При цьому какали нормально, просто дуже багато як для одного разу. ЦЕ не потребує ніяких свічечок-клізмочок і є ознакою того, що мамине молоко дуже добре засвоюється. А коли вже вводять прикорм, дитина перебудовується тиждень-два і починає какати щодня.
Ось про стілець грудних діток (http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=20759):
Цитата :
Запор - это редкий, болезненный, твердый стул.
Нормальная ф-ция кишечника свидетельствует о хорошем здоровье ребенка любого возраста. В первые месяцы жизни ребенка родители особенно внимательно и болезненно относятся к частоте дефекаций у своего малыша. В среднем, у младенцев первых недель жизни бывает 4 дефекации за сутки с постепенным уменьшением их количества с возрастом.Часто родителям кажется, что их ребенок какает слишком редко, и они считают, что у их ребенка запор, требующий немедленного вмешательства. Но, на самом деле, у малышей, особенно находящихся на грудном вскармливании, истинные запоры бывают редко. Грудное молоко настолько хорошо усваивается, что дефекация у малышей может проходить раз в неделю, или, даже раз в 2 недели. Если стул при этом мягкий или кашицеобразный, то о запоре речь не идет, даже, если дефекация, по мнению родителей, происходит редко. То же самое относится и к малышам, находящимся на искусственном вскармливании. То, что малыш тужится и кряхтит во время дефекации, совсем не говорит о том, что у него запор, при условии, что стул мягкий или кашицеобразный. Помните также, что железо, находящееся во всех детских смесях, обогащенных железом не вызывает запор.
Н-ко слов о том, когда надо обращаться к врачу.
Если Вы отмечаете, что малыш какает редко и, при этом, каждый акт дефекации для него болезненен, и ребенок постоянно плачет при дефекации,
кал твердый, как сырокопченая колбаса или напоминает "овечий кал", если Вы видите кровь в кале, то все это - повод показать ребенка врачу.

Ось ще стаття про це: http://breastfeeding.org.ua/infants/chair.html:
Цитата :
...до 10 дня жизни стул ребенка может свидетельствовать об адекватности лактации: отсутствие стула более 1 суток говорит о том, что малыш получает мало молока! С 10-14 дня оценка лактации проводится по учету мочеиспусканий (тест на мокрые пеленки).
После 6 недель стул малыша может быть реже: у некоторых деток сохраняется периодичность после каждого кормления, у других может быть 1 раз в день и реже. Допустимо отсутствие стула у грудного ребенка до 5-7 дней, если при этом его состояние не меняется, кроха активен и весел. Такое урежение стула говорит о том, что материнское молоко отлично усваивается кишечником малыша и полностью переваривается. Консистенция стула у грудничка может быть разная: жидкая, пюреобразная, стул неоформленный, цвет может варьировать (желтый различных оттенков, зеленый, коричневатый), допустимы умеренное количество слизи, белые, желтоватые комочки, запах кисловато-молочный.
І ще: скільки часу малий смокче?
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 20:47
74

Цитата :
бо він втрачав вагу ( хоч воно так і мало бути), казали що не випишуть, що будуть його капати. А я зі сльозами на очах стояла на свому, що нічим догодовувати не буду. Зараз нам вже 9 міс і циця це для нас все.
Дитина в нормі може втратити 10% ваги, тобто якщо вона народилася з 3500 - 350г, 4000 - 400г, а в пологовому від цього мало не свідомість втрачають. Ти молодець, що відстоювала ГВ, але деколи думаю, що можна в такій ситуації просто сказати, що догодовуєш, щоб відстали. Мені знайома казала, що ставила банку з сумішшю на тумбочку, туди ж пляшку і старанно махала головою: "Так-так, догодовую!"
Цитата :
Мотря, знаю що твому малому вже більше ніж 2 роки. Мене цікавить коли ти його плануєш відлучати? І як за часто ти його годуєш грудьми? І чи це йде просто догодовування після звичайної їжі чи як?
До весни точно не планую відлучати, хоча в такому віці час відлучення вже такої ролі не грає, але з нашою епідеміологічною ситуацією в хаті ))) до весни планую дотягнути. Годую ще досить частенько: вночі він прилазить до мене, хоча часто до години 7 спить у себе в ліжку, коли просинається, смокче, потім на сон і після денного сну, на ніч, а між тим - коли урве dytynka Отако прибігає, хитро посміхаючись (а деколи соромиться) і каже: "Оці (хоче) ціці!" Був період, коли між снами він не прикладався, а тепер кількість цих проміжних прикладань стала більшою.
Я поки лінуюся і пливу за течією, хоча мене вже деколи годування втомлюють і, буває, що супроводжуються неприємними відчуттями. Але недавно знайоома відлучала такого хлопчика, як мій, то йому пішло дуже важко: істерив біля намащених зеленкою грудей, плакав, першу добу практично не спав, аж вона давала йому відвар валеріани. Я до такого не готова зараз, бо бачу,що в Богдана теж потенціал ого-го в цьому плані і так просто він зараз би ціцю не відпустив.
Щодо звичайної їжі, то є така закономірність, що, наївшись чогось суттєвого, він про мене не згадує, а грається собі як Боженька, а коли голодний, бо щось не захотів їсти чи не посмакувало йому, то починає мене досягати. Ну, і коли йому скучно, чи я сиджу без діла в його розумінні.
Цитата :
І ще, який найоптимальніший вік відлучення?
Цього віку немає, для кожної дитини - цн індивідуально, хтось готовий до відлучення швидше, хтось - пізніше. Але відлучати в рік для мене - однозначно рано, віком, до якого бажано годувати, на мій погляд (і ВООЗ) є 2 роки.
Повернутися до початку Перейти донизу
askim

askim

Кількість повідомлень : 233
Пункти профілю : 264
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 21:16
75

От якраз про норми втрати я знала, тому і відстоювала своє, а потім так і робила. Купила молочко Нан чи то нутрілон і казала, що догодовую. Вони казали: от бач яка молодець і дитинка зразу попопвляється
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 21:26
76

Цитата :
Вони казали: от бач яка молодець і дитинка зразу попопвляється
смеюсь смеюсь смеюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
askim

askim

Кількість повідомлень : 233
Пункти профілю : 264
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 22:54
77

Ой з тим телефоном, мало бути поправляється
Повернутися до початку Перейти донизу
Окся

Окся

Кількість повідомлень : 49
Пункти профілю : 52
Репутація : 5
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Калуш

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty27/10/2014, 23:38
78

А мій солоденький тепер трохи хворів, мав температуру, і шмарклі, то як я дякувала Боженці що можу його вночі відігріти під ціцьою, а то він нічого пити не хотів, залити не можливо, то груди ну дуже виручили.Це найкраще лікарство для дитини.
А сьогодні не вечір гарно поїв, я кажу йдемо спати, будеш гамати цицю, довольна дитина каже так, а потім два рази посмоктав і поліз до себе в ліжко, такий мені облом був. шок
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 00:06
79

Цитата :
Ой з тим телефоном, мало бути поправляється
Я не з форми, я зі змісту шкірилася!
А мій на днях таскав якусь маленьку мишку і казав мені, що мишка хоче ціці. І то вона цілий день чогось тої ціці хотіла смеюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 13:39
80

Мотре, сиджу з телефону і всі питання в голові не поміщались...ми тільки що від гастроентерллога, пишу нашу ситуаці
зараз щоб не було путанини. Синочку 1,5 міс. повністю на ГВ народився 3270 і з роддому виписались 3020 кг тобто скинув 250 гр перші 2 тижня какав нормально а потім перестав какати взагалі і дуже багато зригував. щоб він покакав я йому ставила гліцеринову свічку. В місяць нас педіатр заважила 3450 зважилась через тиждень тоже важив 3450 педіатр відправила до гастроентеролога і в той же день обзавелась слінгом. почала носити малого 2 рази в дегь почав менше зригувати. в цю суботу почала їсти йогурти і два дня підряд він какав. сьогодні попала до гастроентеролога нарешті, переважили важить на сьогодні 3650 тобто набрав за тиждень 200 гр а значить все добре. лікар сказала що зригування пройде виписала "Према" і "Інфакол" бо животик піддутий і через тиждень знову до неї на повторний огляд.
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 13:43
81

Якщо коротко то все у нас нарешті добре, ми почали набирати гарно вагу і гарноо смоктати цицю )))
Повернутися до початку Перейти донизу
elem

elem

Кількість повідомлень : 16
Пункти профілю : 16
Репутація : 4
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 17:15
82

Відмічаюсь і буду поступово перечитувати темку, а незабаром приєднаюсь з своїми запитаннями ;).
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 21:23
83

Цитата :
народився 3270 і з роддому виписались 3020 кг тобто скинув 250 гр
Скинув нормально, мав право скинути і більше - 327 г. Ти тільки грудьми годувала в пологовому чи давала ще йому суміш?
Тепер від ваги після фізіологічної втрати рахуємо набір за перший місяць: 3450 - 3020 = 430г, а нижня межа норми - 460 г:
Цитата :
Обычно (не всегда, но часто) малыш помногу прибавляет в первые месяцы жизни, иногда даже до 2 кг за месяц. Минимальные прибавки этого периода составляют 115 г в неделю, или 460 г в месяц.
Треба ще враховувати похибку, бо ваги в поліклініці переважно розбембані вже добряче, а вагу пеленки, одягу і памперса медсестра визначає "на око".
Звісно, краще, якби ви набрали більше. Але це не 200 г, а таки 430!
Цитата :
В місяць нас педіатр заважила 3450 зважилась через тиждень тоже важив 3450 педіатр відправила до гастроентеролога і в той же день обзавелась слінгом. почала носити малого 2 рази в дегь почав менше зригувати.
А з частотою прикладань щось змінилося? І з тривалістю годування? Скільки часу малий смокче?
Ти забираєш у нього груди чи він сам випускає? Чи ти забираєш груди і даєш дурачок?
Далі з наборами щось дивне, дуже добре буде, якщо ти переважиш малого на тій самій вазі через тиждень, і ми побачимо, що буде з вагою.
А ти за цей тиждень намагайся якомога частіше пропонувати груди, і в тих ситуаціях, коли ти їх даєш, і в тих, коли даєш дурачок. Не дивися на годинник, а дивися на дитину. Перегодувати не бійся. Стеж за правильністю прикладання.
Слухай, а може, тебе за 10 хв годування тебе болять соски, бо малий сповзає на сосок з ареоли? Ти маєш годувальну подушку? Треба, щоб тобі було максимально зручно годувати, руки під вагою малюка не боліли, а ти його тримала однаково: як на початку годування, так і через 30 хвилин від його початку.
І пам'ятай, що груди - не пляшка. Малий не має їсти тільки 10 чи 15 хвилин.
Ти можеш сісти з ним раз-два на день біля малої (чи телевізора, чи прилягти), дати груди і хай собі смокче, дрімає. Спочатку буде сильний потік молока, потім ковтки будуть усе рідшими, потім він буде просто смоктати, потім ти знову відчуєш прилив, а малий почне жадібно ковтати. Так дитина досмоктується до заднього жирного і калорійного молока. Тобто такі годування потрібні і корисні, бо часто кажуть збоку, що ти так сама собі шкодиш, бо вчиш дитину спати на грудях, а треба, аби раз-два - і поїв.
Щодо зригувань, то коли дитина смокче частіше, то не смокче надто жадібно і заковтує менше повітря. Коли вона правильно прикладена, то теж заковтує менше повітря. Під час годування піднімай його кілька разів, щоб випустив повітря, а тоді продовжуй годувати. Після годування - 15-20 хв носи стовпчиком, щоб повітря вийшло. Але ці зригування, якщо лікар не бачить проблеми, не є чимось страшним, спричинені незрілістю нервової, травної системи і проходять, коли ввести в раціон тверду їжу.

Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 21:26
84

Цитата :
Відмічаюсь і буду поступово перечитувати темку, а незабаром приєднаюсь з своїми запитаннями ;).
Поки маєш час, читай ось тут: http://gvinfo.ru/nachalo, особливо про перші дні, про догодовування сумішшю в пологовому, щось собі роздууй , може, щоб мати під рукою чітків відповіді на питання, що робити в тій чи іншій ситуації, коли ти будеш у пологовому, гормони будуть шкалити, емоції теж, а персонал говорити всяке-різне, не завжди правильне.
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 21:59
85

Не, я не догодовувала ні разу...малий їсть скільки хоче сам відпускає цицю а дурвк даю коли малою занята їсть або лежачи або в слінгу, годую грудьми обома і після кожної піднімаю щоб зригнув а ще даю дурак на вулиці бо там холодно
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 22:00
86

Я на всі питання відповіла?
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 22:08
87

дівчата а хтось може електронні ваги дати попробувати? А то у нас звичайні і показують погано
Повернутися до початку Перейти донизу
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 22:27
88

В нас є електронні ваги дорослі. Але коли нам в місяць сказали, що малий набрав 100 грам від народження і треба догодовувати, то я взяла на прокат дитячі. Для заспокоєння душі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 22:28
89

Цитата :
а ще даю дурак на вулиці бо там холодно
Це зовсім не треба робити. Дитина дихає носиком, а він придуманий для того, щоб гріти повітря, з ним у цій функції ніщо не зрівняється. Деколи проблема, що дитина кричить на вулиці на морозі, але зі слінгом під спеціальним слінгоодягом у спеціальному одязі для годування це взагалі не проблема - можна спокійно годувати. Бо груди в принципі не можна простудити, це хибні уявлення.
Я тобі вже писала не раз, ще в цій темі напишу на цьому форумі зщвьгпшмфог : я категорично проти дурака у ситуації, коли є підозри щодо поганого набору ваги через нестачу молока.
Можна взяти на прокат: http://maluchok.if.ua/ (ссилка щось глючить, то "малючок" дай пошук), добре було б, щоб вага була одна і та ж, ти б поважила зранку дитину, наприклад, після сну зразу (важко, правда, щоб він був голодним, бо діти переважно смокчуть перед тим, як остаточно прокинутися зранку): раз, а потім ще раз через тиждень.
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 23:58
90

Дякую)) а синок спить з відкритим ротиком це нічого, все одно не треба? думала носик закладений то я йому фізрозчином капаю. А на вулицю я виходжу з двома боюсь тягати коляску з малюком спереду та і слінг я брала суто для дому
Повернутися до початку Перейти донизу
SoloNes

SoloNes

Кількість повідомлень : 93
Пункти профілю : 126
Репутація : 25
Дата реєстрації : 23.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty30/10/2014, 23:29
91

Пишу про наші новини - здала я тест на гормони, в мене сильно завищений тестостерон (лікар каже, що це через раптове припинення лактації медикаментами). У моїй ситуації молоко з"явиться ой як нескоро.
Пробувала вчора донечку годувати з системою для докорма (зробила сама), як результат - дитина відмовилась повністю від грудей. Напевно, я заскоро це робила.
От що мені дуже не подобається і насторожує - дитина стала дуже нервова і неспокійна, почала гірше їсти(раніше за раз випивала 130-140мл, зараз 80-90мл), відколи я почала пробувати давати груди, за тиждень втратила 200г у вазі
Лікар в Угорщині мені наполегливо рекомендує не займатись цим взагалі, а якщо займатись, то тільки з консультантом, бо в самої нічого не вийде. І шо дєлать?
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 14:07
92

Цитата :
лікар каже, що це через раптове припинення лактації медикаментами
А які ліки тобі давали?
До речі, діагноз недостачі ферментів тобі ставили наші лікарі чи угорські? Вони це робили на основі аналізів чи просто через певні симптоми?
Цитата :
От що мені дуже не подобається і насторожує - дитина стала дуже нервова і неспокійна, почала гірше їсти(раніше за раз випивала 130-140мл, зараз 80-90мл), відколи я почала пробувати давати груди, за тиждень втратила 200г у вазі
Це пов'язано саме з тим, що ти намагаєшся її повернути до грудей? Вона здорова, нема якоїсь інфекції у хаті? Тобто причина тільки у стресі? А до системи для докорму як мала поводилася під грудьми? Під грудьми спокійно, але стала вередувати між тим і менше випивати з пляшки? Чи як?
А ти сама спокійна? Розумієш, дитині дуже передається стан мами, навіть, якщо дитина не на ГВ. Якщо ти сама нервуєшся, переживаєш стрес через усі ці зміни, проблеми зі здоров'ям, непорозуміння вдома, мала теж переживає стрес разом з тобою, бо 9 місяців ви були одним цілим,  вона розуміє з того, як у тебе б'ється серце, яке в тебе дихання, голос, яка міміка, вираз обличчя, які жести, як ти її береш на руки, - що щось не так і теж по-своєму це переживає.
А через молоко грудній дитині ще й гормони стресу передаються.
Щодо порад, то в мене нема аж такого досвіду консультування, щоб тобі тут радити робити тільки так (повертатися до грудей всупереч усьому), а не інакше. Якщо був би багатий досвід, причому позитивний, то це інша справа. Я раджу ще раз обов'язково звернутися до консультантів на МР і до гінеколога їхнього теж, а ще, якби я на твоєму місці вирішила таки продовжувати релактацію, то відпустила би ситуацію, не ставила собі якісь терміни і умови, коли має прийти молоко і скільки, "доженемо і переженемо", а максимально м'яко пропонувала б дитині груди, не поспішаючи, не напружуючись, а просто допомагаючи їй зрозуміти, що це для неї найприємніше, найтепліше, найкраще місце на землі, навіть, ящо молока там мало, а основа раціону суміш.
Якщо вирішиш залишати все, як було, це не означатиме, що ти погана і неповноцінна мама, ти найкраща мама для своєї дитини, яка робить так, щоб їй було добре, - це ти теж маєш розуміти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty1/11/2014, 21:43
93

При темппературі 39 годувати можна? З жаропонижаючих п'ю дитячий ібуфен
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty1/11/2014, 21:58
94

Можна годувати. Пий або препарати парацетамолу (парацетамол, ефералган, панадол), або ібупрофену (нурофен, ібуфен, ібупрофен) у дорослій (!) дозі. Пити достатньо рідини (стільки, скільки хочеться). Кількість молока може трохи зменшитися. Але коли температура мине - все стане, як було до того. Те, що від температури молоко "перегорає", "пропадає" і т. д., - м'яко кажучи неправда. У мене був якийсь загадковий вірус з температурою під 39, коли Ромчикові був місяць, на лактацію це не вплинуло ніяк, малий, до речі, не набрався, але і я хворіла дуже недовго.
Бажаю швидкого одужання!
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty1/11/2014, 22:05
95

Дякую, та в мене 39 і вище але спадає уже нарешті, а синуля під цицьою весь день...нарншті появилась можливість спільного перебування і вдень як ти і радила



Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty1/11/2014, 23:50
96

Цитата :
нарншті появилась можливість спільного перебування і вдень як ти і радила
Нема злого, аби не вийшло на добре smilee
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 09:34
97

Оксанко, скажи, будь ласка, як вирішити проблему з зубками, які втискаються в ореолу при годуванні!! Чи що ми робимо не так?? Бо це капець.. Мало того, що годувати не приємно, то ще й знаки потім залишаються від верхніх зубів((((. Прикладання виглядає правильно. І я по декілька разі іноді пробую переприкласти, а виходить те саме. ГВ стало геть не в радість((((... А ще ці нічні безперервні чамкання. 4 дні нормально не сплю. Нормально навіть по мірках гв за вимогою, мені здається)))).
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 21:45
98

Наталько, озадачила ти мене, якось це так загадково все. Я ось таке знайшла, ніби про схожу ситуацію пише:
Цитата :
...если ребенок правильно сосет, маме не будет больно ни с двумя, ни с четырьмя, ни с полным ртом зубов, прорезавшихся у ребенка. Как и во многих вопросах материнства, ожидание зубов часто бывает страшнее самих зубов.
Важно помнить, что интенсивно сосущий грудь ребенок не может укусить. При правильном прикладывании сосок находится далеко во рту ребенка. Губы и челюсти ребенка находятся на ареоле (темной коже вокруг соска) где-то на 2,5 см от основания соска. Язык ребенка высунут вперед и лежит на нижней челюсти, между нижними зубами и грудью. Верхние зубы могут оставить безболезненный отпечаток на ареоле, но пока ребенок активно сосет и глотает, у него не получится прикусить грудь. Больно бывает, когда челюсти ребенка смыкаются на соске, а не на ареоле, независимо от наличия во рту зубов. Проще говоря, если ребенок сосет правильно, он не может укусить, а если кусает, значит, он неправильно сосет. Если ребенок все же кусается, обычно это происходит во время прикладывания, в паузе кормления или в конце кормления, когда он уже не сосет активно.
Ось тут уся стаття: http://www.llli.org/russian/nb/biting.html. Там дуже детально і грунтовно проаналізовано всі причини кусання. Може, знайдеш щось і для себе.
А тут обговорення на форумі: http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=23891, http://lyalechka.livejournal.com/tag/%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%BA%20%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%8F.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 21:52
99

Верхние зубы могут оставить безболезненный отпечаток на ареоле - це воно! Тільки воно болєзнєнне(( і навіть таке як синячки залишається((( тобто тоц слід не проходить... виямка сходить, а залишається риска... Ще зараз по ссилці пройду...
Він трошки голову вперед опускає, я стараюсь, щоб задер, але там вже сили дац Боже, ніжками відперається і тяжко щось рулити... Ой.... Капець.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 21:56
100

Скільки малому? Скільки зубчиків? Він здоровий, носом вільно дихає? Зубки зараз не лізуть? Болить постійно чи під кінець годування? Можна сказати, що він кусає? Пляшечку ти йому не даєш? Чи поїльничок? Місячних нема якраз зараз, коли таке діється?
Словом, читай статтю, там причини найрізноманітніші можуть бути.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 2 Empty
101

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Консультації з питань грудного вигодовування

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

 Схожі теми

-
» Цікава інформація про грудне вигодовування

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про наших малюків :: Молочні ріки-