ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Консультації з питань грудного вигодовування

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 22:15
101

Оксанко, 10 місяців, лізе 7ий зуб, з ним то і почалося. Думаєш, перейде як вилізе?? Носиком дихає, все ок. Даю поїльник, але він його не дуже жалує, тому пою по різному: з ложечки, з чашечки. Місячних нема ще. Кусати не кусає. Цей етап пройшли, тепер він, здається, розуміє, що то не файно і не чудить такого. Це саме впирання зубками, я його з перших секунд відчуваю і весь час поки годую..
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 22:25
102

Не настаивайте на кормлении, особенно с ребенком постарше. Многие матери используют кормление для поощрения дневного сна, но некоторые дети, не хотят спать днем и сопротивляются не только сну, но и кормлению. Если ребенок вертится, крутится и отталкивает вас руками, возможно, он не голоден и не хочет грудь. Если вы чувствуете, что ребенок слишком возбужден и ему трудно успокоиться, попробуйте прилечь с ним в тихой комнате, возможно, это напомнит ему, что пора покушать. Маленьких беспокойных детей хорошо успокаивает хождение или укачивание.

І таке в нас зараз теж. Коли хочу погодувати на денний сон - істерика. Але я таки наполягаю, колишу на руках, як результат: хвилина і спить, то отже таки хоче спати, так? Просто від перенасичення емоціями, бажанням гратися так бушує? А якщо йому вдається вирватись, то зразу посмішка і біжить на четвереньках до краю ліжка злазити..) то я через хвилин 10 повзання знов починаю спочатку, не знаю чи добре роблю..
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 22:49
103

Ще знайшла таку консультацію на таку проблему як в мене:

Здравствуйте, Светлана! Давайте по порядку. Проверить прикладывание можно по внешним признакам: подбородок прижат, работает только нижняя челюсть, верхняя губка практически неподвижна, когда отнимаете от груди, сосок цилиндрической формы. Если все эти признаки есть, тогда эти следы не страшны. Если будет больно, объясняйте, что Вам больно, показывайте, что ротик нужно делать большой. Ребенок в этом возрасте должен все это понимать.

Але от в мене якраз сосок не циліндричної тепер форми, коли відпускає, а так на верх, ніби, зігнутий.. Таки не добре в нас прикладання зараз(( треба якось пояснювати пробувати..

А ще й щось таке як лактостаз знову(( невелике почервоніння і болить з учора. Є гулька невелика. Думала, що розсмокче за ніч і за сьогодні, замість 2-ох годувань 5 раз прикладала. Але є все ж.
Ааа plachu Проблема на проблемі.. І вжн на е всі мені кажуть згортатись з ГВ.konyaka

Ну то я до тебе прийшла за іншим поглядом, ти зрозуміла, правда..)))?


Останній раз редагувалося: Наталі Волошка (5/11/2014, 23:13), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 23:05
104

А я ще декілька міс точно буду годувати, а то щось так шкода синочка відлучати. Коли він просить, дивиться щирими оченятками, ну як йому не дати груди. Хоч вдень тьфу тьфу і не згадує про груди. Але зато вночі відривається на повну. Мотречко з чим може бути звязано, що майже цілу ніч висить на грудях, з тим що я вдень практично не даю, чи то вік такий. Марчику майже 11міс
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 00:10
105

Цитата :
І таке в нас зараз теж. Коли хочу погодувати на денний сон - істерика. Але я таки наполягаю, колишу на руках, як результат: хвилина і спить, то отже таки хоче спати, так? Просто від перенасичення емоціями, бажанням гратися так бушує? А якщо йому вдається вирватись, то зразу посмішка і біжить на четвереньках до краю ліжка злазити..) то я через хвилин 10 повзання знов починаю спочатку, не знаю чи добре роблю..
А ти не можеш спочатку його якось угомонити, приколисати на руках, а тоді сонному дати груди, щоб годування не було в нього пов'язане з негативом? А ще діти люблять ритуали: наприклад, вдягнули піжамку, зашторили штори, поклали спати ведмедика, сіли, накрилися вдвох ковдрою, мама взяла в руки книжку, дала ціцю. У кімнаті, куди йдемо спати, говоримо вже пошепки... Тобто, щоб малюк знав, що за чим іде, вони таке люблять, коли все устаканено, звично, і охоче приймають правила гри.
Щодо відлучення, то на порозі зими таких маленьких діток, як ваші, таки не варто відлучати. Бо вони ще маленькі, і пора року, коли відбувається відлучення, для них має значення.
Цитата :
Хоч вдень тьфу тьфу і не згадує про груди. Але зато вночі відривається на повну. Мотречко з чим може бути звязано, що майже цілу ніч висить на грудях, з тим що я вдень практично не даю
Припускаю, що саме так і є: "наверстывает упущеное", компенсує відсутність денних годувань. Не хочу вас агітувати за подальше годування, але вважаю, що таки до року воно ще грудей потребує, вдень нові вміння, враження, нова їжа відволікають, а вночі цього всього нема, зате ціця є, вона доступна і класна titishki nifiga sobi , як тут не скористатися!
А взагалі, дівчонкі, почитайте собі цілу підбірку на тему відлучення: http://gvinfo.ru/zavershenie.
Наталько, сосок немає виглядати так, як помада, якою активно користуються і приплюснули з двох боків. Ось тут статєйка є про прикладання така інтересна: http://www.llli.org/russian/lv/latch.html.
Я вже собі думаю, може, зуб ріжеться і йому дискомфортно смоктати, то він це якось не так робить, як завжди.
Ще пригадую, що в Улянки Малої Богдан один час страшно кусався, вона вже казала, що лишає годувати, бо сили нема то терпіти, а воно взяло - і минуло.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 00:22
106

Денний сон частково так і стараюсь ритуалити. Закриваю штори, на ручках несу, показую, що ліжечко його чекаю, кладу туди м'який комфортер, іграшку типу, він то все уважно радо слухає, а як тільки задаю йому горизонтальне положення - крик. Лягти разом - просто нереально, перевертається і біжить до бильця ліжка, встає і раденький сміється до мене)). Погано, що наше ліжко в нього з грою асоціюється тепер. Ну бо де ж ще було давати йому повзати спершу. Тепер я гру організовую в вітальні, а в спальню несу спатки вкладатись, але, напевно, то потрібен час, щоб перевчити. А ще він вранці грається в ліжку нашому. Топчеться татові по подушці)), не хотілось би лишати його (і себе)))!) цього кайфу...

А прикладання виправляємо. От щойно гарно поїв, я так тішусь. Бо почала йому голівку вверх піднімати, то він слухняно за другим разом так і тримав її. Але в день, розумію, що тяжче буде.. Ну нічого, буду пояснювати, домовлятись.
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 01:02
107

Я на зиму навіть і не планувала відлучати, бо це для обох стрес. Та й я сама ще не готова синочка відлучати. То напевно треба морально налаштуватись? Чесно скажу, з одного боку мені вже набридає кожні 1-2год вночі давати груди, але з іншого боку це таке щастя, ну як я можу позбавити синочка такого смачненького.
Дякую Мотречко за статті, багато цікавої інформації там є
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 07:24
108

Улянко, а чого ти тоді вже забрала всі денні годування, якщо ще 4 місяці гв попереду? То хіба не зашвидко?
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 10:29
109

Мотря,і в мене теж таке,що всю ніч синочок весить на ціці.вдень груди даю вже тільки два рази, на сон, і буває ввечері має настрій посмоктати.а вночі хоче постійно тримати груди в роті.при чому, цієї ночі я зауважила, він не смокче,а просто тримає в роті.як тільки забираю,то прокидається і плаче.зубчик,якого чекали,вже виліз.я хочу годувати його вночі,але оце просте тримання ціці в роті трохи напрягає,бо доводиться спати на боку в не самій зручній позі і зранку болить спина
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 15:18
110

я годую зранку, десь в 17 год і вже ввечері перед сном. Думаю йому вистачає що він смокче вночі. А ти Волошечко скільки вдень годуєш?
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 17:30
111

А. Бо ти писала, що вдень він про груди не згадує і що практично не даєш, то я подумала.... ми і того менше. За останній місяць з трьох годувань зійшли на 2: на денний сон і на нічний. Ну а вночі - 4-5 - це якщо все норм, ну а ці дні, то зливалось мені в одне безперервне... Ну а сьогодні вже 5 раз годувала, бо розмасажовую ту гульку (((

Оксанко, вопрос. Реально взагалі, щоб груди пристосувались до такого режиму, щоб вдень годувати 2 рази, а вночі 5. Бо я вже місяць переходила на 2 денні годування, а під вечір все одно ну дуже набирали груди, аж до болю... навіть трошки сціджувала за годину до нічного годування, бо вже не витримувала, та й страшно було... Але таки заробила ту гульку і лактостаз, "ядрід-мадрід" як то кажеться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 01:22
112

Цитата :
То напевно треба морально налаштуватись?
Треба, щоб ти (саме ти, а не чоловік, свекруха, сусідка, кума) була твердо впевнена в тому, що ви вже готові відлучатися. Бо якщо ти невпевнена, повелася, бо тебе переконав хтось чи навис, якщо ти смикаєшся туди-сюди, то даєш, то не даєш, дитина буде відчувати це, ходити хвостом і постійно вимагати груди, щоб переконатися в надійності мами і з'ясувати, даєш ти їх чи ні.
Я, наприклад, відлучала двічі без жалю, без сліз (своїх) і без депресії чи почуття вини. І була впевнена на всі 100 в тому, що роблю. А перед тим, наприклад, коли Ромчикові було 2 у квітні, я думала над цим питанням, але відчувала, що буду дуже шкодувати за цими моментами, тому на його день народження вирішила подарувати йому ще рік ГВ))) І через півроку, восени, вже годувала зовсім символічно і без надриву, пройшло воно в мене, просто вже на зиму не хотіла лишати, тому й дотягла до 3 років. До речі, коли йому було 2,5, бахнув свинячий грип, малий захворів, то груди дуже виручили. Він день з височенною температурою провів з грудьми у роті, не знаю, що там було, було мало, але те, що треба, бо на другий день температура спала і ми обійшлися без ускладнень і без призначеного лікарем антибіотика. До речі, я теж хворіла, мала температуру, то ми вдвох лежали, чоловік нам тільки морс смородиновий носив. Думаю, мої антитіла в молоці до тієї зарази теж добряче тоді допомогли.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 01:32
113

Цитата :
Оксанко, вопрос. Реально взагалі, щоб груди пристосувались до такого режиму, щоб вдень годувати 2 рази, а вночі 5. Бо я вже місяць переходила на 2 денні годування, а під вечір все одно ну дуже набирали груди, аж до болю... навіть трошки сціджувала за годину до нічного годування, бо вже не витримувала, та й страшно було... Але таки заробила ту гульку і лактостаз, "ядрід-мадрід" як то кажеться.
Наталочко, пробач мені, що я так пізно відповідаю, бо зависала 2 дні в таємній масонській ложі girlnout , аж ми очі вілазєли, а нині Віри, Надії, Любові і Софії святкувала у "Ронделі". То, звісно, реально, груди пристосовуються до всього. Але я дивуюся: 1) чого так довго вони в тебе пристосовуються? Мабуть, добряче нічні годування їх стимулюють; 2) чому ти намагаєшся перейти на 2-разове годування? годування за вимогою у вашому віці - це теж нормально, чи ти плануєш скоро згортати ГВ? А "за вимогою" - це й вимоги мами включає. Особисто я б лінувалася цідити, а давала б дитині груди. Це приємніше, корисніше й ефективніше)))
Як твої справи зараз?
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 01:33
114

Карапузикиииии megafon Ви вже здороооооові? І що ви там набрали, як у вас справи?
І Тіни давно не чути!
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 01:49
115

Цікаві обговорення на тему відлучення:
http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=52077, http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?t=48014&highlight=%F5%EE%F0%EE%F8%E0%FF+%EC%E0%F2%FC.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 12:25
116

Ой вже та інтригуюча ложа)))) ви такого напруження навели!! Як триллер хороший, всі чекають розв'язки...)))

На рахунок своїх годувань... навіть не знаю, як рравильно озвучити. Хочеться коротко, а щось не можу сформулювати)). Так просто вийшло. Вранці Марк встає зазвичай в чудовому гуморі (та ще б, ресторан його приймав всю ніч без упину)))) мені сподобалась стаття з гв інфо, де груди описують як улюблений ресторан bayan ), тому йому подавай вєсєльє)). А після гри - сніданок і знов розваги. Тепер вже намагаюсь не давати йому дуже розходитись, бо тому потім не вдається вкласти, мабуть. То вже більше на ручках ношу. Носик-вушка чіхаю. Ну отаке. І сьогодні ми чемно заснули під цицьою. Після сну летимо на гульки, обід з собою і до вечора. А там частенько бабуся з дідусем забирають його вгості, з собою даю підвечірок. Ну і додому забираю вже в 8-9, не даю груди, бо може заснути як на ніч. Та й вечеряти час. Тому даю кашку, купаю і тоді вже груди на сон.

На разі я до 1,5 хотіла б згорнутись.. Бо далі знов осінь/зима.. То затягнеться тоді на 2,5. А це мені, мабуть, задовго..  

І от тому хочу хоч трошки спробувати, наприклад, вночі якісь інші заспокоєння.. Чи краще після року? Просто Марчик не звик до гойдань! Коли тато пробує його підгойдати, то такий вереск зчиняє! Може, зашвидко ми то пробуємо? А чи потім запізно не буде?

Хоча! Дідусь його іноді вкладає на короткий вечірній сон саме на руках! І кажуть батьки мої, що БЕЗ ПРОБЛЕМ! 2 хв і спить. То що б це значило? Він просто нас з чоловіком сприймає по іншому?

І коли нам варто вчити його по іншому засинати? Він просто таке шило!! Уявити не можу, як то має це дитя просто лягти і чекати, щоб заснути.

І з чого (пляшка, поїльник - певно, не підуть, а що ще є?) можна пропонувати вночі водичку?
(Ти колись писала, що як забирати нічні годування, то можна трішки водичкою дурити)
Повернутися до початку Перейти донизу
krIstIk

krIstIk

Кількість повідомлень : 14
Пункти профілю : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.11.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 13:48
117

В мене шось подібне, як в Хонди. Мала буває капризує біля лівоі груді (даю по одній груді між денними снами), не бере, хоча істи хоче. Бо як даю праву повну, то зразу смокче і засинає. Ліва якась завжди була менш годуюча. Пробую це вирівняти http://akev.ru/content/view/493/31/, бо набридли ті капризи, напевно саме через малу к-ть молока. Притому права грудь досі набирає і збільшується, любить протекти трішки, а ліва такого не робить. Стараюсь, щоб мала спала вдень більше зараз з лівою в роті, щоб вирішити проблему, чи я не права (керуючись статтею) ?
Зараз починає турбувати інше: малій уже 4,5 міс, а вона далі часто денні сни проводить з цицькою в роті, а я поліном коло неі, але й спить так довше, бо як будиться, то підсмоктує і далі сопе. Доки таке може тривати ? Пробувала витягати сосок і вставати, але будиться, плаче - то неодноразово знов лягаю, щоб приспати. Простіше поліном полежати, ніж дьоргатись, і в неті пошуршати (що в цей момент і роблю, але ін обовязки чекають)
Інфа: набираєм нормально, ість щопівгодини, активність 1,5-2 год, денні сни 30хв-2год по-різному, дураком не користуємся, зараз є сопельки (але то не суттєво, дихає носом), до зубів ще скоро, єдине - дуже мучиться газиками, особливо вночі корчиться, пукає і будиться, тому грудьми заспокоюю і далі спить, а вдень спить переважно без пуків, але певно причина неспокійного сну - животик


Останній раз редагувалося: krIstIk (8/11/2014, 14:38), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
krIstIk

krIstIk

Кількість повідомлень : 14
Пункти профілю : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.11.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 14:31
118

Поки написала, то зрозуміла, що треба певно старатися зразу сосок забирати, як засинає (здається, комаровський таке радить, якщо не помиляюсь) і так відівчиться. Бо цицька близько, тай хочеться малій взяти, завжди шукає спросоння, ніби новонароджена. В слінгу ж вертикально спить без нічого. Єдине - шкода дитини, буде недосипати зі всіма витікаючими наслідками (( Може шось інше порадьте...
Усунути газики не виходить (дієта не помагає, тим паче мене мучать теж), педіатр казала чекати до 6 міс.
Повернутися до початку Перейти донизу
SoloNes

SoloNes

Кількість повідомлень : 93
Пункти профілю : 126
Репутація : 25
Дата реєстрації : 23.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 17:37
119

Привіт всім mushketer ! Давненько я тут не була! (вибачайте за флуд solnce )
Не склалось у нас з релактацією, на жаль.
Але розповім всю історію від початку
Я вже писала, що дитина почала погано їсти, була нервова, а потім стала в"яла. Я поїхала в обласну до лікаря (такого собі місцевого "доктора Комаровського"). Розказала ситуацію, поробили аналізи, різні обстеження, оглянули лікарі - нічого не знайшли. Лікар направив нас в Угорщину. Релактацією сказав займатись далі. В Угорщині все те саме - аналізи, обстеження, огляд лікарів. Нічого не виявили, окрім низького гемоглобіну.
Тоді взялись за релактацію - спочатку дали меделівську систему для докорму, потім пробували з ложечки, з чашки поїти - не дало позитивного результату. Дитина відмовлялась їсти і надалі.
Потім психолог сказала спробувати повернутись до звичного режиму - пляшечка + нова суміш. Дитина почала їсти, зараз набираємо вагу.
Як мені пояснила психолог - вік 3 місяці (коли ми почали займатись релактацією) є для дитини переломним + все таки моя провина, бо напевно я десь на неї натисла + нездорова обстановка вдома, через що моя нервовість передавалась дитині. В Угорщині релактацією займаються тільки з консультантами, щоб уникнути таких чи подібних моєму результатів. Але основне, напевно, все таки підтримка, спокій і відпочинок
Психолог сказала, що можу через місяць знову пробувати, але сорі - я вже не буду.
Я також пройшла обстеження. У мене підвищений рівень тестостерону (можу подякувати тому чудо-лікареві, що виписував препарат для припинення лактації). Для мене було б дуже добре продовжувати релактацію, щоб не приймати зараз гормони. Але тут також нюанс є - молоко мало б з"явитись нескоро (сказали, що найшвидше через місяців два).
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty8/11/2014, 19:15
120

Христя,ти - молодець.і зараз найголовніше,щоб дитинка росла здоровенькою і мама була щасливою
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 01:12
121

Мотря пише:
Карапузикиииии megafon Ви вже здороооооові? І що ви там набрали, як у вас справи?
І Тіни давно не чути!

Це ти про нас? У нас все прекрасно по 200 гр набору ваги щотижня роблять свою справу, а ще я чемно щодня або раз у два дні їм йогурти вот відповідно ми і какаєм так само...Інфакол даю бо животик піддутий але це нам лікарка казала чекати до місяців 3-4 має пройти

Вибачай що не давались знати, забігала з телефону тільки почитати інколи, а так то закрутилось завертілось вот і пропадала
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 12:34
122

Дівчата, у нас є нова тема про ГВ: https://matusya.ukraine7.com/t219-topic#4927.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 13:26
123

Цитата :
І от тому хочу хоч трошки спробувати, наприклад, вночі якісь інші заспокоєння.. Чи краще після року? Просто Марчик не звик до гойдань! Коли тато пробує його підгойдати, то такий вереск зчиняє! Може, зашвидко ми то пробуємо? А чи потім запізно не буде?
Хоча! Дідусь його іноді вкладає на короткий вечірній сон саме на руках! І кажуть батьки мої, що БЕЗ ПРОБЛЕМ! 2 хв і спить. То що б це значило? Він просто нас з чоловіком сприймає по іншому?
І коли нам варто вчити його по іншому засинати? Він просто таке шило!! Уявити не можу, як то має це дитя просто лягти і чекати, щоб заснути.
І з чого (пляшка, поїльник - певно, не підуть, а що ще є?) можна пропонувати вночі водичку?
(Ти колись писала, що як забирати нічні годування, то можна трішки водичкою дурити)
Водичку найкраще пропонувати просто з чашки. Якщо поїльник - то найпростіший, де просто дірочки і нама клапана, бо грудні дітки не вміють івідмовляються переважно пити з таких поїльників.
Так, малий спприймає по-іншому вас, особливо тебе))) Наприклад, у мене малого може просто заколисати хто-небудь, але коли б я таке пробувала робити, він би дуууже обурився на таке.
Думаю, з засинанням без грудей удень (цьому варто вчити швидше, ніж відміняти нічні годування) тобі варто почекати хоча б доти, доки груди нормально пристосуються до твого теперішнього режиму - без болючого переповнення, дискомфорту і без лактостазів. Зараз ви ще маленькі, особисто я б таку дитину ще б вкладала з грудьми.
Щодо ночі, то нічні годування тривають переважно найдовше. Що з ними робити і чи варто з ними боротися - справа кожної конкретної сім'ї. Я не хотіла б уночі слухати крики, чоловік звик, що вночі всі претензії дитини його не стосуються, тому спить, як убитий. Тому мені простіше було робити так, щоб спали усі, і я в тому числі.
Ось статті про відлучення, порядок, у якому це варто робити: http://breastfeeding.org.ua/how/feed/bye-bye.html,
і про нічні годування, там є багато варіантів і різних способів, можна підібрати такий, який тобі підійде:
http://gvinfo.ru/node/14
http://akev.ru/content/view/434/52/
http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=160977
http://akev.ru/content/view/472/31/.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 13:42
124

Дуже-дуже дякую!!!!
Ти розумієш, я от думаю і усвідомлюю, що мене то загалом все влаштовує (крім ночец, коли зуби, але ж того не уникнути відміною нічних годуаанв). А просто вже трохи давить навколишня думка(((.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 13:43
125

Цитата :
Мала буває капризує біля лівоі груді (даю по одній груді між денними снами), не бере, хоча істи хоче. Бо як даю праву повну, то зразу смокче і засинає. Ліва якась завжди була менш годуюча. Пробую це вирівняти http://akev.ru/content/view/493/31/, бо набридли ті капризи, напевно саме через малу к-ть молока. Притому права грудь досі набирає і збільшується, любить протекти трішки, а ліва такого не робить. Стараюсь, щоб мала спала вдень більше зараз з лівою в роті, щоб вирішити проблему, чи я не права (керуючись статтею) ?
Ти описуєш дуже типову ситуацію, так буває у багатьої жінок, взагалі людське тіло асиметричне. В мене теж всі три годування у всіх трьох дітей одна грудь - у фаворі, а друга - аутсайдер. У ній частіше траплялися лактостази, мені самій, до речі, зручніше, приємніше годувати саме улюбленою Тому хто задав тон - я чи дитина - не знаю.
З цього буває така проблема, що лактація в неулюбленій гасне, груди стають різного розміру. Тобто мама може прекрасно вигодувати дитину і одною груддю, але боїться естетичної проблеми - різни розмірів пісдя такого годування. Під час годування різниця справді, дуже помітна, і це природно. Після годування, здебільшого, груди стають однакові, так пишуть практично всюди, де я про це читала.
Твою статтю чогось відкрити не можу.
До того, що ти робиш, можу ще порадити: давати нелюбиму грудь першою, коли дитина голодна, потім годувати з другої, аколи вона поїсть і хоче ще посмоктати просто так і побалдіти в мами на ручках - дати знову нелюбиму. Так само зробити, щоб ти частіше стимулювала її нічними годуваннями, наприклад, 2 рази годувала нею, а раз - тією, де молока більше. Давати її сонній дитині. Пробувати різні пози, може, у якісь їй буде зручніше смоктати.
Ось даю тобі ссилку на толкову статтю з цього приводу: http://mama-city.ru/index.php/articles/gv/103-razniegrudi.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 13:47
126

Цитата :
А просто вже трохи давить навколишня думка(((.
Головне ти і дитина. ВАША думка. Як ВАМ добре. Ти відчуваєш її найкраще. Дитина не розбещена, вона робить так, як це природно, як закладено в ній природою, Богом, генами.
Ось мій улюблений віршик, його ще тут не було: Вы в браке больше года?
Вы в браке больше года? Как же быть
Коль муж не засыпает в одиночку?
Давно пора на этом ставить точку!
Его в постель, уйти и дверь закрыть.
Объятий хочет? Будьте холодней.
А то еще поцеловать захочет!
Опасно приучать к рукам мужей!
Ведь муж ручной нормально жить не сможет.
И главное: к груди не подпускать!
Захочет прикоснуться - пива дайте.
С бутылкою он будет лучше спать,
А будет возражать - не потакайте.
Известно, он все делает на зло -
Он просто проверяет вашу волю.
И то, что называет он любовью -
Зависимость - не более того.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 13:57
127

Цитата :
Зараз починає турбувати інше: малій уже 4,5 міс, а вона далі часто денні сни проводить з цицькою в роті, а я поліном коло неі, але й спить так довше, бо як будиться, то підсмоктує і далі сопе. Доки таке може тривати ? Пробувала витягати сосок і вставати, але будиться, плаче - то неодноразово знов лягаю, щоб приспати. Простіше поліном полежати, ніж дьоргатись, і в неті пошуршати (що в цей момент і роблю, але ін обовязки чекають)
Щодо інших обов'язків, то люблю вислів Сірза: ти робиш зараз найголовніше - вирощуєш нову людину.
У мене в такому віці теж таке було: вдома спали під грудьми короткі сни, а гарно спали малі на вулиці - 2-3 години. Тобто це не є аж щось таке трагічне для дитини в 4,5 місяців, а досить навіть типова штука.
Якщо це почалося недавно, чи недавно посилилося, може, щось турбує дитину (чи здоров'я, чи якісь зміни у ваших стосунках, чи твоє бажання вирватися від неї). Пробувати можна по-різному, щоб не будилася, коли забираєш груди, годувати лежачи, а потім тихенько вставати, залишаючи посеред ліжка. Так само можна знову підгодувати, коли вона будиться, а потім знову тихенько встати.
Але в 4,5 дитина вже може скотитися з ліжка, ти, мабуть, у ліжечко кладеш? Тоді можна закутувати в пледик, рушничок, щоб дитина не чула різниці, коли від теплих грудей кладуть у холодне ліжко. Коли вдається перекласти, то переважно перших 40 хвилин дитина спить міцно, а потім починає будитися. То мені було зручно короткий ранковий сон класти малих так самих, а за той час щось робити, а тоді йти на довгий час на вулицю, а потім знову на короткий спати вдома, якщо була змога - то під грудьми. Якщо погода була нельотна і я знала, що малий без мене нормлаьно не поспить, і я нічого запланованого так і не зроблю, то робила так, як ти: брала в руки читалку чи пульт, забивала на всі справи і велася на всі дитячі провокації, бо мені так теж було легше: виспана дитина, спокійна і весела, ну, і я нормально час провела)))
А довго це тривати не буде. Нервова система стане досконаліша, дитина буде міцніше спати, з часом буде спати сама, не хвилюйся!
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 15:02
128

Мотря пише:
Цитата :
А просто вже трохи давить навколишня думка(((.
Головне ти і дитина. ВАША думка. Як ВАМ добре. Ти відчуваєш її найкраще. Дитина не розбещена, вона робить так, як це природно, як закладено в ній природою, Богом, генами.
Ось мій улюблений віршик, його ще тут не було: Вы в браке больше года?
Вы в браке больше года? Как же быть
Коль муж не засыпает в одиночку?
Давно пора на этом ставить точку!
Его в постель, уйти и дверь закрыть.
Объятий хочет? Будьте холодней.
А то еще поцеловать захочет!
Опасно приучать к рукам мужей!
Ведь муж ручной нормально жить не сможет.
И главное: к груди не подпускать!
Захочет прикоснуться - пива дайте.
С бутылкою он будет лучше спать,
А будет возражать - не потакайте.
Известно, он все делает на зло -
Он просто проверяет вашу волю.
И то, что называет он любовью -
Зависимость - не более того.
Ааааа!!!!! Клааааас)))))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 15:59
129

Мотря,а що порадиш робити,якщо дитина вночі буває не смокче груди,а просто тримає їх в роті і так спить? Забирати і заспокоювати заколисуванням?
Повернутися до початку Перейти донизу
krIstIk

krIstIk

Кількість повідомлень : 14
Пункти профілю : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.11.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 20:17
130

Дякую. То не треба бути спец консультантом, щоб так гарно пояснити, а мамою з досвідом
""Пробувати можна по-різному, щоб не будилася, коли забираєш груди, годувати лежачи, а потім тихенько вставати, залишаючи посеред ліжка. Так само можна знову підгодувати, коли вона будиться, а потім знову тихенько встати.""" - це й робила, щокількахв )) помучилась трохи і тепер лежу біля малоі )) Ліжечко відпочиває вже з місяць, перестала перекладати, бо мала постійно будилася, то спить біля мене
""" чи твоє бажання вирватися від неї)""" - ні, просто тихо сама побути не хоче (а я хочу елементарні речі зробити, аля зуби почистити), ще й набридли ці щопівгодинні годування, тобто на вимогу, - хоч бери і тримай голодною ті півтори-2 год (щоб поіла після сну і перед наступним сном). Вона так ість з місяця, коли зі зв перешли на гв. І спить з цицькою в роті від народження (виходить, я в неі замість дурачка). І ще плюс до цього всього залишити на 1 хв нема права, зразу плаче. Тяжко мені ........ Дитина постійно або на грудях, або на руках, або лежу, або сижу біля неі бавлю. А я? Сподіваюсь """ довго це тривати не буде."""
"""недавно посилилося, може, щось турбує дитину (чи здоров'я,""" - Останні 2 ночі смокче мене майже цілу ніч, напевно животик сильніше турбує. А наскільки шкідливо для гв сісти на дієту "хліб-вода" + вітаміни на кілька днів, щоб газики перестали мучити? Бо вже не знаю, що зробити
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 13:38
131

Цитата :
І ще плюс до цього всього залишити на 1 хв нема права, зразу плаче. Тяжко мені ........ Дитина постійно або на грудях, або на руках, або лежу, або сижу біля неі бавлю.
Якщо тебе втішить, мої пацани були такі точнісінько. Тільки Богдан трохи більше лежав сам. (І в парку ми познайомилися з цілою купою "братьев по разуму"). Після малої, яка могла 2 години розглядати ручки, поки я вчилася біля неї, а потім тихо сама заснути, треба було тільки забрати іграшки і дати дурак - з ручним Ромчиком я думала спочатку, що здурію. От прийду з вулиці з ним після 2-годинного сну, погодую, піду сама їсти і давлюся від його стогнання і хникання. Поїла - і кулею мчу давати груди. Тримала на руках,годуючи, і дивилася Хауза, і "Анатомію Грей", а він дрімав, трошки відпочину - і знов гуляти, бо він тільки так нормально спав. Потім восени (під 6 місяців) навчила спати короткий сон у ліжечку, яке ми купили, до речі, коли мало стукнуло 4 місяці, щоб класти туди, коли не спить, аби на впав, як буде крутитися. На великий сон ішли в парк, на холоді малий спав по 3 години, а потім ще один короткий сон спали вдома, часто в мене на руках. Під рік я перевела малого на один сон, який він уже спав у ліжечку: вкладала на руках під грудьми, а тоді сонного перекладала в ліжко. Могла біля нього робити свої справи на компі, наприклад, щось по роботі набирала, то могла підколисати, коли він будився, але груди не давала. Якщо в хаті було тихо і було кому підколисати - малий спав по 3 години в обід.
Мені було важко, поки я прийняла ситуацію так, як є. Поки в мені боролися викривленні уявлення про те, як має бути, з бажанням взяти дитину на руки і дати груди, - я мордувалася. З Богданом було легше, бо я вже зразу була налаштована на те, що йду за бажаннями дитини.
Може,тобі така стаття допоможе:
Цитата :
Давайте рассуждать. С чего же начинается наш материнский путь? Скорей всего с посещения магазинов и выбора аксессуаров для детской комнаты, в который мы потом так настойчиво пытаемся приучить жить маленького человечка, укладывая в его кровать с двадцатой попытки и жалуемся родственникам, что ребеночка наверное беспокоит что-то и скорей всего болит животик, из-за которого он никак не хотел улечься в постель и освободить маму от забот.
Вся проблема именно исходит от забот. Почему мы стали воспринимать уход за ребенком как тяжелое бремя? Почему мы не стараемся сделать его неотъемлемой частицей своей жизни, позволить малышу всегда быть рядом и прислушиваться к нему сердцем? А чтобы сделала в Вашей ситуации мама вне цивилизации? Полагаю, она бы положила ребенка рядом и через десять минут они бы мирно спали вместе до утра. Почему?
Цитата :
Как мы можем быть уверенны в себе, если не были уверены в матери, в ее готовности прийти на первый зов, защитить, обнять, дать почувствовать тепло и надежность? А ведь так просто все задумано в природе и так просто мы могли бы осуществить задуманное. А начать нужно всего лишь с кормления грудью.
Давайте определим самый важный этап кормления и единения — ручной период. Именно в этот период ребенок начинает познавать этот огромный окружающий его мир. Это мир не похож на тот, в котором он жил. Но одно осталось неизменно и именно к этому неизменному он и стремится, как ко спасению — к родной маме. Он чувствует ее тепло, знакомое биение сердца, знакомый запах. Он может спать и кушать не разлучаясь с этим родным существом. И это его самое большое желание — быть там, где уютно, безопасно и где его любят. Разве можно ему отказывать в этом? Разве целесообразно говорить об избалованности? В период беременности Вы были единым целым. Почему бы не продолжать это путь?
Ручной период — первый шаг к самостоятельности. Невозможно обрести независимость не пройдя через полную зависимость от матери. Именно мать научит ребенка жить в этом сложном мире. Именно она заложит в нем способность любить, любя его и отдавая себя всю этой любви. И именно она построит надежный фундамент на всю жизнь — будет кормить его ценнейшим, что есть у матери за всю историю мироздания — собственным молоком.
Ось вона вся: http://www.kormlenie.com.ua/mamam01.html, ось ще схожі: http://gvinfo.ru/normal_newborn, http://breastfeeding.org.ua/infants/liedloff.html, ось про дитячий сон: http://breastfeeding.org.ua/infants/sleep.html.
Треба тільки переконатися, що все ОК з вагою дитини, тобто з кількістю молока. Хоча при такиму режимі, як у вас, проблем би не мало бути.
Цитата :
Останні 2 ночі смокче мене майже цілу ніч, напевно животик сильніше турбує.
Коліки швидше нормальний стан для дитини. При нормальному наборі ваги дитину не мало б аж так щось турбувати, тобто, якщо вона нормально росте і розвивається, думаю, про якісь страшні проблеми зі здоров'ям думати не варто. Далы. Дитина реагуэ на ъжу так, як реагуэш ти: є втебе здуття від бобових, ти їх погано переносиш, тебе болить живіт, сильний дискомфорт - у дитини буде те ж саме. Ти їж все життя і все прекрасно - дитина теж буде нормально переносити. Єдине, зверни увагу на кількість молочного в раціоні, бо часто воно викликає алергію не тільки у формі висипів, а й харчового плану.
Цитата :
А наскільки шкідливо для гв сісти на дієту "хліб-вода" + вітаміни на кілька днів, щоб газики перестали мучити?
Я особисто сенсу не бачу в такому сидінні. ГВ - то така штука, і в блокадному Ленінграді годували, але шкода тебе, голодної. Та й штучні вітаміни часто викликають алергію.
А коли в тебе і в чоловіка зуби появилися? Може, то з ними такий сон пов'язаний? До речі, Ромчик з місяця до 4 спав гано, їв крізь сон і далі спав, а з 4 почалось чисто таке, як ти пишеш)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 13:44
132

Цитата :
Мотря,а що порадиш робити,якщо дитина вночі буває не смокче груди,а просто тримає їх в роті і так спить? Забирати і заспокоювати заколисуванням?
Пораджу подумати над тим, що тобі легше: колисати вночі чи давати груди? Мені легше давати груди, колисати просто ненавиджу. Якщо раптом не могла раз у місяць спати через часті годування (щось мені не спалося, бо переважно вони мені ніц не заважають), могла спросоння роздрухати чоловікаyarost , тоді ми грали в доброго і поганого поліцейського: він колисав,малий репетувавlizhechko , я крутилася, потім мене попусало, я давала груди і всі вирубувалися))).
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 13:45
133

Цитата :
У нас все прекрасно по 200 гр набору ваги щотижня роблять свою справу
Молодці! Дуже за вас рада! romaski
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 13:48
134

Цитата :
Не склалось у нас з релактацією, на жаль.
Христулько, вам обом бажаю здоров'я і спокою вдома!!! А давати любов, турботу і захист своїй донечці, я впевнена, ти прекрасно вмієш і без ГВ!
Повернутися до початку Перейти донизу
krIstIk

krIstIk

Кількість повідомлень : 14
Пункти профілю : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.11.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 20:01
135

Ясно, заспокоілась. Як то вам, мамусям з двома і більше дітьми зі всім можливо справлятись - мені зараз важко зрозуміти...
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 20:07
136

krIstIk пише:
Ясно, заспокоілась. Як то вам, мамусям з двома і більше дітьми зі всім можливо справлятись - мені зараз важко зрозуміти...

Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми? В чем твой секрет? " Мой секрет прост...
— я нихрена не успеваю !!! cyom

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 20:27
137

Цитата :
Як то вам, мамусям з двома і більше дітьми зі всім можливо справлятись - мені зараз важко зрозуміти...
Чисто так, як Олька написала!
Повернутися до початку Перейти донизу
krIstIk

krIstIk

Кількість повідомлень : 14
Пункти профілю : 14
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.11.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty11/11/2014, 15:29
138

"Порада від Nutricia Club: До 6-ти місяців бажано, щоб малюк вже обходився без їжі всю ніч, і Ви могли відпочивати. Приблизно з 3-5-ти місяців починайте встновлювати певні часові рамки для малюка щодо годування."
смеюсь якраз для мене порада lavka
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty11/11/2014, 16:06
139

Ці часові рамки і взагалі режим класно задавати за допомогою прогулянок, які відбуваються щодня у один і той же час. Вони допомагають трошки впорядкувати хаос, який триває перші місяці.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty11/11/2014, 22:24
140

До 6-ти місяців бажано, щоб малюк вже обходився без їжі всю ніч

смеюсь ...... Плачущий смайлик ..... чешет ........ cyom....... lizhechko свєжо прєданіє да вєрітся с трудом skomorox !
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty11/11/2014, 22:35
141

Аха) треба щоб це нутріція моєму малому сказала, який за приблизно 12год сну їсть 5 разів)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Марочка

Марочка

Кількість повідомлень : 23
Пункти профілю : 25
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.11.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 12:09
142

напевно Nutricia має на увазі діток на штучному вигодовуванні. Але в  це все одно мало віриться. Я маю кількох знайомих, в яких діти від 4 місяців сплять всю ніч, але це поодинокі випадки і дітки на ШВ
Аха) треба щоб це нутріція моєму малому сказала, який за приблизно 12год сну їсть 5 разів))) пише:
Хонда, та у тебе ще зовсім маленький хлопчик, тому я не дивуюся. Моєму малому 1.8, а він не те що не збирається зав'язувати з грудьми і тероризує мене весь день криком "сісі", він ще й досі всю ніч не обходиться без їжі. Як мінімум 3 рази прокидається погамати шок
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 12:37
143

Моя мала спала від місяця цілу ніч, то було в старі режимні часи зщвьгпшмфог , але інше питання, чи йшло це на користь ГВ.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 12:42
144

До речі, Магуряк теж розказує мамам, що дітей треба відучати від грудей уночі, бо "шлунок має відпочивати". У мене знайома, що мала проблеми з лактацією, ледве вийшла на рівну дорогу, після цієї поради вирішила так зробити. Правда, я встигла їй вчасно зупинити, і вона мене послухала.
Повернутися до початку Перейти донизу
Марочка

Марочка

Кількість повідомлень : 23
Пункти профілю : 25
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.11.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 12:57
145

Дивно,я теж час від часу до Магуряк ходжу (слава Богу давно вже не потрібно було консультації лікаря), то ще жодного разу не чула таких рекомендацій
Мотря, а як ти відлучала діток від грудей?
Повернутися до початку Перейти донизу
Karapuz

Karapuz

Кількість повідомлень : 324
Пункти профілю : 370
Репутація : 30
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 13:02
146

krIstIk пише:
Ясно, заспокоілась. Як то вам, мамусям з двома і більше дітьми зі всім можливо справлятись - мені зараз важко зрозуміти...

Я теж так думала коли старшенька донечка народилась, а зараз після народження синочка розумію що це і не так вже важко, головне звикнутись і виробити режим, правда як написала Оливка частенько буває таке що тупо не встигаєш нічого, головне не робити з цього проблеми і насолоджуватись материнством, а справи можна і відкласти і на себе часу виділити fen kofe manikur , нікуди вони не дінуться..уже рівно два місяці як в нас вдома появилось друге маленьке чудо і рівно два місяці як мій чоловік сам собі готує їсти і прибирає за собою yajcya posuda
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty13/11/2014, 00:26
147

Цитата :
Мотря, а як ти відлучала діток від грудей?
Ой, то довго писати, я відлучала двої дуже легко і просто, малу в 1,3, малого у 3 cyom
Малій просто перестала давати груди, вона до того дуже довго їла просто на сон, тому молока практично не було. В малого залишалося ранкове годування після нічного сну, він часто забував про нього і відволікався. Я домовилася, що на 3 рочки, коли буде торт з 3 свічечками, ціця скаже па-па. І все. Ніхто не плакав, не істерив, не просив, груди не набирали зовсім, я не цідилася таблетки не пила, просто перестала годувати - і все. Правда, мала потім дуже тішилася і сміялася, коли бачила груди, а малий до 5 років при нагоді (коли я передягалася) просив дозволу погладити, поцілувати і казав: "Дякую, ціця, що давала мені молочко!" Заразкаже, що нічого не пам'ятає і що Богданчик "дуже милий", коли смокче груди.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty13/11/2014, 00:27
148

Цитата :
уже рівно два місяці як в нас вдома появилось друге маленьке чудо
Вітаю маленького мужчину! І бажаю смачного молочка і здоров'я - карапузику і вам усім.
Повернутися до початку Перейти донизу
Марочка

Марочка

Кількість повідомлень : 23
Пункти профілю : 25
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.11.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty13/11/2014, 11:27
149

У мене трохи інша ситуація - малий їсть вдень і вночі, а як не даш, то істерика. Їсть усе практично, але і про молочко не забуває. Я б хотіла до 2 років погодувати і "закривати лавочку" , але дивлюся, що у малого інші плани xexexe Коли мене немає поруч, то і не потрібно йому ніякі "сісі", та переважно я сама з ним весь день і нема на кого залишити, щоб не маячити перед ним і не нагадувати про своє "добро" зайвий раз.
Старшого я так і не відлучила. Не виходило,бо істерики були страшні. Допомогла вагітність- на 5 місяці вагітності смак молока змінився і це синові не сподобалося і в 2,2 роки він сам відмовився. Хоч бери і знов вагітній girla
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty13/11/2014, 13:12
150

Теж варіант!
Богданчикові скоро 2,5, а він поводиться так, як твій.
Уночі мені нормально, деколи в 7 приповзає до мене, а вдень деколи дістає. Приходить з хитрющою мордашкою і оголошує: "Оцю я ціці". І так щасливо посміхається.
Рвати зараз по живому я не готова.
Тому попустилася і годуємось далі.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Консультації з питань грудного вигодовування   Консультації з питань грудного вигодовування - Сторінка 3 Empty
151

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Консультації з питань грудного вигодовування

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

 Схожі теми

-
» Цікава інформація про грудне вигодовування

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про наших малюків :: Молочні ріки-