ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Наші улюблені серіали

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 18:12
51

Я теж зараз принципово не дивлюсь інтернів з тих же причин (дійсно знайшлися)), колись по тв тільки перший сезон бачила, а потім якось перестала... Мені з рос. раніше подобався серіал Скліфософський, класний там головний герой і гумор його, трохи нагадує Хауса...)
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 23:24
52

Я ніколи не любила російські серіали, часом терпіти їх не могла через дурнуватість сюжету. Але Інтерни свого часу мене були підкорили, дуже класні і влучні в них жарти були, хоча в останніх сезонах вже не так було весело, але після абсурдних, беззмістовних і просто тупих коментарів охлобистіна(навіть не хочеться його прізвища писати з великої букви), я перестала серіал дивитись принципово. Чесно я була розчарована, коли читала весь той бруд, що він писав про нас. Це низько говорити таке, тим більше він священник. Взагалі я вважаю, що люди які займаються творчістю не повинні лізти в політичні справи. Але то москалі і я вже перестала тому всьому дивуватись
Повернутися до початку Перейти донизу
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty4/11/2014, 20:58
53

Почали з чоловіком дивитися "ходячие мертвецы",чесно то люблю фільми про зомбі,фантастику,містику і всяке таке,тим більше звикла уже,що дивилася Вінчестерів ночами,однак після кількох серій ходячих в ночі погана спала,бігали зомбі за мною gryzunodti Зараз уже переглянула 2 сезон і здається,що дуже затягнули той серіал,серій 4-6 вистачило б,уже стало не цікаво.Немаю уявлення,що там може бути дальше одне і те ж саме по кругу.Дивуюся собі,що я уже дивлюся 10 сезон "сверхъестественное" і мені і дальше цікаво girl
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty4/11/2014, 23:36
54

Ой, мені Ходячі найперший сезон сподобався! Зомбіки ну дуже реалістичні і цікавий сюжет був, а зараз вже виходять серії 5 сезону... то так накрутили вже... понапридумували. Але то вже не те(
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty4/11/2014, 23:38
55

Honda пише:
Ой, мені Ходячі найперший сезон сподобався! Зомбіки ну дуже реалістичні і цікавий сюжет був, а зараз вже виходять серії 5 сезону... то так накрутили вже... понапридумували. Але то вже не те(

Я фанатка Ходячих...мені і досі цікаво з нетерпінням чекаю кожної нової серії ))) Особливо непокоюся за долю Джудіт ))))

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty4/11/2014, 23:46
56

Ну, Джудіт, то ляля) навіть не уявляю, якби то таке було в реальності, як виживати з малою дитиною...
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty4/11/2014, 23:58
57

Honda пише:
Ну, Джудіт, то ляля) навіть не уявляю, якби то таке було в реальності, як виживати з малою дитиною...

Ага, весь час думаю, лиш би не закричала.. чим вонм її годують, де миють ))))

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 08:04
58

Лєнчику, за твоєю наводкою дивлюсь О.С.)))) Прикольний! Такий ненапряжний... Дуже схожий на 90210, з цими правильними підлітками, які хоч і чудять, але постійно навертаються на путь істений)))) хочу, щоб наші дітки такими були!!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 09:36
59

Рада, що сподобався!..Іноді хочеться такого чогось легкого, і актори там прикольні...)) Я ще не додивилась всі сезони, може з тобою за компанію продовжу дивитись...)
Подивилась пару серій Хорошої дружини, сподобався!..добре, що різні історії в кожній серії, а то певно б ночами дивилась і не висипалась...)
Наталюсь, а ти Тюдори бачила??? Дуже рекомендую, в нас смаки схожі, тому впевнена, що сподобається тобі!.. А актори ну просто слів нема)))Я колись за кілька днів всі сезони подивилась (там 4 сезони по 10 серій в кожному)
Улянка, тобі теж мав би сподобатись!..)
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 09:38
60

Ні, не дивилась!!! Аааа, яка класна темка)))) І як круто, що ми в ній знайшлись)))) хааа... А то я вже просто сиділа і тикала в назви які сподобались, щоб знайти собі наступний серіал для перегляду)))) або гуглила "серіал схожий на Касл")))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 09:53
61

Ой дівчатка я вже й забула коли безтурботно дивилась серіали. В мене зараз зовсім немає часу на серіали, єдине що дивлюсь Хороша дружина і Теорію великого вибуху. Навіть на форум заходжу раз на декілька днів:(
Elle, буду мати час обовязково подивлюсь, що то за серіал, дякую:)
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 11:05
62

Та я бачу, що ти мало пишеш.. а що за нові клопоти? Кашку вариш)))))? Офтоп, простіть... Улянко, давай тут а ПП трохи построчимо)
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 12:52
63

ой зовсім часу немаю, навіть вчора пропустила знижку на некст Плачущий смайлик Наталочко давай у вібері, а то зараз варю малому борщик.
ой ,ще зараз за флуд - отримаю смеюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 13:18
64

Я почала дивитися "Хороша дружина", чесно, трохи одноманітно, але дуже люблю головного актора, і під vyshyvayu йде нормально. Дивлюсь тільки перший сезон, але вже засмоктало, цікаво як розгорнуться події.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 13:51
65

Мені серіали по типу Жени, Касла, Форс мажорів не йдуть зовсім, якщо паралельно щось робити.. не знаю чому. Потім передивляюсь серії іноді... Тому зараз теж з часом не дуже, то не дивлюсь. А от О.С. на слух - супер..))) готую, прибираю і все ловлю))
Повернутися до початку Перейти донизу
askim

askim

Кількість повідомлень : 233
Пункти профілю : 264
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 15:25
66

Перечитала всі ваші дописи і зрозуміла, що повністю відстала від життя. Це є якийс сайт з тими серіалами, чи ви просто їх в гуглі шукаєте. Дивилась колись Хауса і то по TV, а про решту чую вперше в житті smushchajus smushchajus smushchajus smushchajus
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 19:07
67

Лесю, просимо до клубу!)) Я дивлюсь на seasonvar.ru
Повернутися до початку Перейти донизу
rosco

rosco

Кількість повідомлень : 50
Пункти профілю : 55
Репутація : 7
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 19:29
68

Ходячі мертвеці, це був перший американський серіал, який ми з чоловіком почали дивитись в неті, потім був Революція, Стріла, Красуня і чудовисько. Але найбільше сподобався серіал 24, вже всі серії по два рази передивилась.
Повернутися до початку Перейти донизу
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 20:00
69

askim пише:
Це є якийс сайт з тими серіалами, чи ви просто їх в гуглі шукаєте.
я тут дивлюся http://seasonvar.ru/
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 21:14
70

Ми навіть на одному сайті всі дивимось)))
Ще є непоганий   http://kino-dom.tv/drama/1127-mest-revenge-1-sezon-1-seriya-onlayn.html
але  http://seasonvar.ru/ зручніший... ну і ще є   http://www.ex.ua/25079767

п.с. Червень, а який у тебе нік раніше був?..))
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 22:57
71

Лєночка згадала за кіно-дом. Аж ностальгія нахлинула. Я завжди там дивилась серіали, напевно 3роки точно там зависала, якщо не більше:)
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty6/11/2014, 00:10
72

Наталю, ти не зрозуміла, мабуть. Я їх люблю дивитись уважно. Ну відносно). Тобто щось хрумтіти, наприклад. Але не готувати чи прибирати. Бо тоді пропускаю багато.. Там кайфу купу в міміці акторів, багато прикольних не озвучених сцен.. От чому.)
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty6/11/2014, 01:32
73

Я взагалі не звикла і не люблю дивитись серіали займаючись паралельно якимись справами. Тому напевно зараз майже нічого не дивлюсь крім хорошої дружини, теорії великого вибуху і скандалу. А про о.с.я читала, пробувала таке дивитись, але напевно я вже переросла такі серіали, не в кайф мені таке дивитись:(
Повернутися до початку Перейти донизу
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 01:09
74

Додивляюся з чоловіком третій сезон Ходячих,якраз закінчили перегляд,по 5-6 серій за вечір дивимося.Муж уже сам як зомбі ходить,бо з вечора до ночі дивимося,він не висипляється смеюсь Кажу.що ще пару вечорів і додивимося,і буде спати спокійно смеюсь Вболіваю за Деріла,він мені найбільш симпатичніший smushchajus
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 19:53
75

Вчора подивилися серіал Rosemary's baby. Хто любить щось трохи містичне, демонічне дивіться. 1 сезон має лиш 4 серії.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали - Сторінка 2 Empty
76

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Наші улюблені серіали

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

 Схожі теми

-
» Улюблені актори
» Як ми будуємо наші стосунки
» Які ваші улюблені квіти?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Наші захоплення, хобі, інтереси :: Фільмоманія-