ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Наші улюблені серіали

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 09:53
1

Привітики!..Знаю, що серед нас є серіаломанки))) Пропоную в цій темці їх обговорювати і ділитись враженнями... romaski dumayu solnce зщвьгпшмфог
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 10:28
2

свого часу багато всяких серіалів дивилась, але тільки американські, в мене табу на москальські серіали. З народженням синочка дивлюсь тільки декілька: Хороша дружина, Скандал і Теорія великого вибуху(останній просто обожнюю), а ну ще дивилась Касл, але останнім часом щось забила на нього
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 10:41
3

Я теж грішу серіаломанією) Зараз часу обмаль на перегляд, але раніше дивилась багато, хочу поділитись враженнями...) girl
Колись подобалась фантастика,містика, пригоди типу Полтергейст, Герої, Загублені, Втеча з в'язниці, Візитери, 4400, Надприродне, ДВ, Миті майбутнього, Таємне коло, Загублена кімната, Красуня і чудовисько, Парк Авеню 666, Континуум, Темне дитя, Відьми Іст-енду...

Потім були історичні: Тюдори, Біла королева, Рим, Гра пристолів...

Тепер "тягне" на драми і мелодрами: Скандал, Костюми, Коханки (ті, що 2013 р.), Картковий будинок...

Комедійні чомусь не дуже люблю, колись дивилась Друзів, а ще подобається специфічний гумор Відчайдушних домогосподарок і Підступних покоївок (хоча їх можна віднести до і мелодрам)...

А ще колись любила дивитись молодіжні типу Gossip Girl, Hellcats, One Tree Hill (улюблений)...
п.с. Ото настрочила)) сорі, що назви без лапок, полінувалась...) romaski


Останній раз редагувалося: Elle (26/10/2014, 10:45), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 10:43
4

Улянка, і як тобі Хороша дружина?..Давно хочу глянути, та руки не доходять... зщвьгпшмфог
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 10:54
5

Класний серіал, дивлюсь його ще з 2012р, якраз зараз виходить 6й сезон. Спробуй, може сподобається. "Пліткарку" я теж дивилась, але останній сезон ледве додивилась, бо реально вже було скучно. Кажуть, що "Гра престолів" прикольний серіал, але зараз часу немаю ще щось починати дивитись. З фантастики я дивилась колись "Грань", але після 3го сезону, він мені чомусь набрид. А "Менталіст"не дивишся?
Повернутися до початку Перейти донизу
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:03
6

Зі всіх серіалів дивилася"щоденники вампіра" і то не до кінця,на якомусь сезоні мені стало не цікаво.і я переключилася на "сверхъестественное" його продовжую дивитися і зараз.По телебаченню нічого не дивлюся.Ще дивилася серіал "Наложниця" ну дуже файний серіал,дивилась в інтернері.Телевізор для мене не актуальний,він майже ніколи не включається
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:05
7

Розумію, в мене стільки серіалів і фільмів в закладках, а дивитись нема коли...
Мені теж здалось, Пліткарку розтягнули надто (таке, на жаль, часто буває)...
Менталіст не дивилась... про що він?..
Дуже рекомендую "Костюми", мені здається він має бути схожий на Хорошу дружину...
І ще досить гарний серіал "Помста" (Отмщение), зараз правда розтягнули теж, але перший сезон супер!..
І Скандал мене останнім часом розчаровує, хоча перші 2 сезони дивилась із захопленням...
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:10
8

Я теж Вампірів вже дивлюсь по інерції, розтяглули так, що жесть...Ще паралельно знімають Первородні, там багато героїв з Вампірів... Надприроднє дивлюсь заради хлопців і їхнього гумору), а в сюжеті вже заплуталась чисто)
А Наложниця-це типу турецька драма?..
Повернутися до початку Перейти донизу
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:14
9

Наложниця: Драма розповідає про бурхливе життя Чан Хі Бін (Кім Тхе Хі), однієї з найвідоміших королівських наложниць часів династії Чосон. Вона стала відомою за її жадобу влади і безжальний змова перш, ніж вона була засуджена до смерті. 24 серії,не довгий серіал.Драми я не люблю,а наложниця не залишила мене байдужою solnce
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:29
10

Мій топ-список. "Гра престолів", звичайно один з кращих !!! Люблю також "Во все тяжкие", "Ходяиче мертвецы", "Менталист" колись палко дивилася, "Мост" прикольний


_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:49
11

А "Мост" це про що, бо навіть не чула про такий. А "Менталіст" дальше дивишся, а то я від коли завагітніла перестала його дивитись, якось хотілось більше позитивних серіалів, а потім вже й часу не було до нього знову повертатись
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:51
12

Кварцяночка пише:
А "Мост" це про що, бо навіть не чула про такий. А "Менталіст" дальше дивишся, а то я від коли завагітніла перестала його дивитись, якось хотілось більше позитивних серіалів, а потім вже й часу не було до нього знову повертатись
"Мосто" - то детективний серіал, шведський, здається, дуже хороший!!!
І ще мені дуже подобається новий сучаснйи "Шерлок ", я сі кєгну від Бенедикта Камбербетча sluni

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 11:52
13

Elle пише:
.
Менталіст не дивилась... про що він?..
Вікіпедія в допомогу
Головний герой Патрік Джейн (його роль виконує Саймон Бейкер), колишній медіум, шоумен, фокусник та ілюзіоніст, екстрасенс і ясновидець, завдяки цьому став чудовим психологом-практиком і маніпулятором. Тепер він займається тим, що допомагає Каліфорнійському бюро розслідувань у розкритті різних злочинів. Він категорично заперечує, що магія існує, і доводить, що все це спритність рук і спостережливість. Додаткова лінія — пошук маніяка «Червоного» Джона, який колись убив дружину та доньку Патріка Джейна за те, що той надто хизувався своїми здібностями ясновидця, не раз згадуючи в ефірі ім’я маньяка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:04
14

Мені теж останнім часом дуже хочеться позитивних серіалів, про любов і т.д. , не знаю, може то декрет так впливає...)
Гру престолів теж люблю і дивлюсь, але як на мене там трохи забагато відвертих і кривавих сцен...
Оливка, тобі мав би також сподобатись Декстер (дуже мені його друзі рекомендували), але руки ще не дійшли... Зі схожих ще досить цікаві "Таємні зв'язки", "24", "Шерлок" або "Елементарно" (обидва про Холмса, один брит., другий амер., цікавіший Шерлок мабуть, але в ін. мені головний актор більше подобається)...
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:18
15

Я телевізора немаю,тому серіали дивлюсь не часто і весь сезон серія за серією,а для цього потрібно кілька днів вільних.колись дуже підсіла на Gossip girl,але останній сезон був нуднуватий.дивилась Хауса, Кухня. Цікаво,що це за серіал про дружин(щось назву не запам'ятала), може тепер буде час,гуляти на вулиці буду менше і подивлюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:31
16

Маєш на увазі Хороша дружина?
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:39
17

Дівчата, темка супер)! Для мене. Бо я вже стільки передивлась того... і от зараз "криз")) Не знаходжу нічого путнього..

Elle пише:
Улянка, і як тобі Хороша дружина?..Давно хочу глянути, та руки не доходять... зщвьгпшмфог
Супер!!! Заздрю тобі, що ти ще її не починала)) маєш купу сезонів попереду)).

Форс-мажори - прикольний - він якось ще у москалів називається.. коротше - The Suits

Касл, Стрела, Остров, Черный список, Джунгли губной помады, Mistresses.. Белый воротнычек - теж бомба!!

Ой, а спеціально для мамусь! Недавно дивилась - Бывает и хуже!!! Мені так пішов! Такий кусочок позитиву, серії короткі, веселі - гляньте. Там багатодітна працююча мама в центрі подій - класно выдображає сімейні відносини.
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:40
18

Наталю, ми про Хорошу дружину писали (Телесеріал розповідає про Алісію - дружину чиказького прокурора і матір двох дітей. Її чоловік, Пітер, опинився в центрі сексуального скандалу, після чого опинився за гратами за звинуваченням у хабарництві. Всі турботи про родину лягли на неї. Старий приятель Алісії, Уїлл Гарднер, влаштував її молодшим юристом у свою юридичну контору. Зараз Алісії доведеться згадати всі свої навички роботи юристом і через 13 років, знову почати свою кар'єру)...Хочу першу серію завтра глянути, якщо малявка дасть...)
На тему дружин мій улюблений Відчайдушні домогосподарки, його варто дивись хоча б заради неперевершеного гумору)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:41
19

О ,Волошечко привіт. Ти теж серіалозалежна. Я й не здогадувалась :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:43
20

Elle, глянь, думаю не пошкодуєш витраченого часу. Заздрю теж тобі по хорошому, тому що маєш купа сезонів попереду, а мені приходиться по декілька тижнів чекати 1у серію, це так бісить, а особливо коли попередня серія закінчилась на самому цікавому місці chottenya
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:44
21

Менталіста дивилась, але потім він для мене надто депресивним став((((. Не для вагітних і не для годуючої мамусі серіал((.
На Пліткарку я теж колись підсіла..))) він трохи такий підлітковий, але навіть чоловік зі мною дивився!

Ой, а Помста, то я якраз в перші місяці після пологів дивилась і вони там ніколи не їли, а завжди пили шампанське)))))))))) Капець! Як мені тоді шампусика хотілося - я конала))))))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:44
22

Ой, Волошечко, ти теж серіаломанка!!! Не перестаю дивуватись, скільки в нас з тобою спільного!..Дякую за підказку про мамусь, тре глянути, дуже актуально!..)) Стрелу теж дивилась (заради головного актора)))
Форс-мажори -то Костюми-один з улюблених!..)

А Господарок ти дивилась??)
О, і я на цьому сайті дивлюсь...)
І тв бувало тижнями не включала)))


Останній раз редагувалося: Elle (26/10/2014, 12:49), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:47
23

Кварцяночка пише:
О ,Волошечко привіт. Ти теж серіалозалежна. Я й не здогадувалась :)

Так-так))) ще й яка))) я ж телевізора не маю, зате Seasonvar в моєму розпорядженні)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:50
24

О, бачу, в Улянки "Скандал" в переліку - теж один з улюблених..

А от "Втеча з в"язниці" як тобі, Лєнусь? Бо я його починала дивитись... але там так багато насильства, що я не витримала. Дуже в цьому плані чуттєва.. Плачущий смайлик

Але чоловік казав, що далі там вже не таке стрьомне.
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:51
25

А в мене хоч і є телевізор, але немаю часу його дивитись та й якщо на те пішло там і дивитись немає що. Один негатив Плачущий смайлик
А я дивлюсь серіали через тв, в нас смарт і чоловік спешил фо мі поставив програмку через яку заходжу на ex.ua.
А я коли була вагітна підсіла була на Силу(турецький серіал). Зараз з самоі себе смішно, що таке дивилась, але навіть мій чоловік був підсів на цей серіал і дивився зі мною. Хоч завжди з мене стібався до цього
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:54
26

а я втечу з вязниці дивилась ще десь на 2-му курсі. Памятаю мені були дали диск з останніми сезонами, то я його дивилась днями і ночами. І з таким самим захопленням свого часу дивилась Доктор Хаус
Так Наталочко, Скандал теж дуже люблю, не можу вже ніяк дочекатись нового сезону yarost
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:55
27

Може і я знайду час і щось перегляну з того,що ви рекомендували
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 12:56
28

І ти Скандал любиш?? Я перший сезон за добу подивилась)))
Втеча з в'язниці (американський) дуже рекомендую!..Там такі актори!!!))) І динамічний дуже, захоплює, ми з чоловіком паятаю теж сутками дивились його...ех, були часи...ностальгія))
Щодо насильства, то трохи є, але значно менше ніж в тих же престолах (я як багато крові чи типу того, очі зажмурюю-допомагає)), цей серіал однозначно варто дивитись!...
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 13:09
29

Наталочко, думаю не пошкодуєш, але серіали,то як наркотик, затягує сильно...)
Улянка, новий сезон вже є пару серій, але субтитри...
Турецькі серіали, то окрема історія... я їх трохи дивилась уривками по тв., коли в батьків гостювала, бо в них нету нема...не в порівнянні з американськими, але дивитись можна... Найбільше сподобались Любов і покарання, Маленькі таємниці (турецька версія пліткарки, але мало серій і трохи сюжет змінений), Асі...Сили пару серій бачила, але вона мене чогось дратувала (головна героїня)...В турецьких мені актори дуже подобаються (красиві чоловіки і жінки, гарно грають) і краєвиди....
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 13:25
30

Я бачила, що вже є серіі з субтитрами, але я люблю з перекладом, бо коли читаєш субтитри, то не так зосереджуєшся на самому сюжеті :(
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 13:27
31

Як приємно знати, що я не одна така серіальна маньячка xexexe
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 14:06
32

Як приємно знати, що я не одна така серіальна маньячка xexexe пише:

Улянко, ти мої ніби думки прочитала!..) Ця темка певно ще когось затягне в наші ряди...))
Теж не люблю ті субтитри, бо відволікають від картинки,акторів, гри, міміки і т.д...але деколи не втримуюсь і дивлюсь, особливо якщо довго нема озвучки...
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 14:18
33

Кварцяночка пише:
А "Мост" це про що, бо навіть не чула про такий. А "Менталіст" дальше дивишся, а то я від коли завагітніла перестала його дивитись, якось хотілось більше позитивних серіалів, а потім вже й часу не було до нього знову повертатись

диви, я аж тепер помітила твій допис))) так само і в мене сталось - писала вище..
Повернутися до початку Перейти донизу
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 15:00
34

Добре що натрапила на цю темку, а то немаю що дивитися поки дитьо спить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty26/10/2014, 15:11
35

Elle пише:

Улянко, ти мої ніби думки прочитала!..) Ця темка певно ще когось затягне в наші ряди...))
Теж не люблю ті субтитри, бо відволікають від картинки,акторів, гри, міміки і т.д...але деколи не втримуюсь і дивлюсь, особливо якщо довго нема озвучки...

Ой, нагадалось мені на тему субтитрів.. Не дивився ніхто серіал Их перепутали в роддоме?

Я ще дивилась колись Школу виживання - він став моєю ностальгією за Беверлі Хілс)))

п.с. Плюсики вам, подруги по серіаломан"ячеству і не тільки))))!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 01:44
36

Ой, Школа виживання (One Tree Hill)-це мій улюблений молодіжний серіал, так шкода було, коли закінчився...мені він кращий за Беверлі Хілс, Пліткарку, Самотні серця і т.д.)) До речі, Наталюсь, ти Самотні серця дивилась?? Дуже схожий на Беверлі Хілс)

Дівчата, а хтось дивився "Герої"?..там мою улюблену героїню грає Хайден Пенетьєрі (наречена В.Кличка)) Ще з фантастики Візитери запам'ятались...
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 07:22
37

Самотні Серця - здається, ні... Може, дійсно глянути?? Я давно такого не дивилася, думала, що цей жанр себе вичерпав для мене), але, може, і ні..

Герої я дивилася. Перший сезон мене захопив. А потім, то вже додивлялась перемішуючи з іншими серіалами, бо вже такого накрутили... Ну для мене було забагато. Затяжкий став і усьо.
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 07:47
38

А про що Самотні Серця? О, згадала, я ще десь 2р назад дивилась Милі обманщиці, але після 2го сезону мені набрид той серіал. А ще до недавна дивилась Щоденник вампіра, це був з моїх улюблених серіалів, головні актори серіали такі мілашки girl . Але теж вже набрид, занадто довго вони то все розтягують і та Єлена почала бісити, бо незнає що вона хоче
Повернутися до початку Перейти донизу
svetlja4ok

svetlja4ok

Кількість повідомлень : 32
Пункти профілю : 33
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 09:41
39

Я особливої любові до телесеріалів не маю, телевізор півроку як виключений з розетки. Ці всі мильні опери і детективні жанри не дуже полюбляю. А так, щоб трошки посміятись в неті дивилась Кухня, Фізрук,  Інтерни.
Повернутися до початку Перейти донизу
наталька моталька

наталька моталька

Кількість повідомлень : 95
Пункти профілю : 99
Репутація : 12
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Майзлі

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 11:06
40

Ой, як добре що на вас натрапила, дівчатка хтось дивився по 1+1 серіал "Терпкий смак кохання", куда він подівся, і чи можна десь в інеті найти, а то мені щось не вдається, а я так була захопилася Плачущий смайлик
Повернутися до початку Перейти донизу
Ароматна

Ароматна

Кількість повідомлень : 18
Пункти профілю : 25
Репутація : 5
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 12:36
41

Скандал і мені припав до душі) А ще Підступні покоївки. Для любителів Хауса раджу Лікарня Нікербокер, практично Хаус але на початку 20 ст.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 15:46
42

Підступні домогосподарки иені теж подобався))
Світлячок, та це все ми в неті дивимосбь!!)) Та то б не стало терпіння по тв дивитись, та й під програму підлаштовуватись з маленькими - не варіант..
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 16:35
43

В мене б не стало терпіння дивитись улюблений серіал по тв:) а що це за лікарня нікерборка, про що він? Ой чесно кажучи не дуже люблю серіали під старовину.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ароматна

Ароматна

Кількість повідомлень : 18
Пункти профілю : 25
Репутація : 5
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 16:57
44

Цитата :
а що це за лікарня нікерборка
Це той самий Хаус, але події відбуваються в давнину)
Там 1 сезон, 8 серій здається. Але то для любителів Хауса)

Цитата :
Підступні домогосподарки
Підступні покоївки
Відчайдушні домогосподарки
Який з них? )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 19:57
45

Ну то якраз для мене, бо я обожнювала дивитись хауса, так шкодувала, що він закінчився:(. Треба глянути, може піде. Дякую
Сьогодні дивилась 5ту серію 6сезону Хорошої дружини, то в одному моменті повязаному з москалями був плакат "свободу пусі раєт" і "путін йди до біса" якось так. Ой так посміялась. Що не кажіть, але американці молодці
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 20:45
46

Кварцяночка пише:
Милі обманщиці, але після 2го сезону мені набрид той серіал.
Ну точно і я так!!! Але думала, що то через те, що переключилась на іншу тему... а то дійсно він зіпсувався, мабуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ароматна

Ароматна

Кількість повідомлень : 18
Пункти профілю : 25
Репутація : 5
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty27/10/2014, 20:47
47

Цитата :
в одному моменті повязаному з москалями був плакат "свободу пусі раєт" і "путін йди до біса" якось так
)))
Я коли дивлюся серіали, то вишиваю і рідко помічаю нюанси і деталі)
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty28/10/2014, 11:19
48

З "Обманщицями" в мене те саме розчарування було після 2 сезону... А ще дивилась "Игра в ложь" від тих самих режисерів, досить непоганий, але не завершений, закрили після 1 сезону...
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty28/10/2014, 17:42
49

Я теж його дивилась..) ну ми з вами)) знайшлись))
А я з москальських дивилась раніше одних інтернів, а тепер після висловлювань того дурного Охлабистіна - переклинило і не можу дивитись... Спершу вирішила, що принципово не дивитимусь, потім подумала, що гляну хоч на інших, що там як)) і не йде.. Якась відраза кинулась!
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty28/10/2014, 17:42
50

Я теж його дивилась..) ну ми з вами)) знайшлись))
А я з москальських дивилась раніше одних інтернів, а тепер після висловлювань того дурного Охлабистіна - переклинило і не можу дивитись... Спершу вирішила, що принципово не дивитимусь, потім подумала, що гляну хоч на інших, що там як)) і не йде.. Якась відраза кинулась!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Наші улюблені серіали Empty
ПовідомленняТема: Re: Наші улюблені серіали   Наші улюблені серіали Empty
51

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Наші улюблені серіали

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

 Схожі теми

-
» Улюблені актори
» Як ми будуємо наші стосунки
» Які ваші улюблені квіти?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Наші захоплення, хобі, інтереси :: Фільмоманія-