ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Введення прикорму!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 07:56
51

Оксано Окся, ось і в цій темці також розказуй дівчатам що знаєш ;)

Кварцяночка пише:
Та з каками проблем немає. Какає кожного дня 1 інколи 2рази. Улянка дякую. Будемо пробувати кефір. І мені цікаво коли можна починати давати молочні каші, хоч розведені 50 на 50? Нам 10,5міс. Чи краще до 1го року не спішити?
дякувати Богу.
Загалом рекомендують молоко вводити "ближче до року", в рік... Проте я особисто давала значно раніше. Якраз так, як ти і написала, почала давати до каші 50/50, десь в 10 міс (з 9-ти місяців дитина починає насичуватись їжею, тобто прикорм своє повноцінним харчуванням, мав би бути ситнішим).
Слід лише слідкувати, щоб не було алергії і все. Але я б радила до року не чекати
Повернутися до початку Перейти донизу
Окся

Окся

Кількість повідомлень : 49
Пункти профілю : 52
Репутація : 5
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Калуш

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 09:00
52

а ми чекали до року, після року дали молочко в кашку, то син відмовляється їсти каші з молоком, то ж може дійсно краще спробувати скоріше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 09:20
53

Мій  малий дуже любив молочні каші, їв із задоволенням, реакції не було, тож я не шкодую що дала раніше. Але так точно вже не пам'ятаю чи в 10 чи в 11 міс.
Проте я особисто не сприймаю магазинне молоко, ми вживаємо лише домашнє
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 09:44
54

Я до року точно не збираюсь давати молоко.думаю,молочного моїй дитини вистачає,ми їмо творожок,йогурт,кефір, ну і звичайно, мамине молочко
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 12:28
55

Uly@nk@ Mala пише:
Оце сюрприз! Як ви розумієте, я одразу не побігла на цьому форумі в темку щодо прикорму - моєму хлопчику вже 2 рочки і ми вже давно не їмо кашки-малашки... Тому ваше повідомлення побачила лиш сьогодні... Дякую за довіру!!! Приємно...

leto solnce romaski Просто давно перечитувала цю темку таааам) і зауважила Твою компетентність в цих питаннях)
п.с...і я темку не модерую,а просто створила)
Повернутися до початку Перейти донизу
askim

askim

Кількість повідомлень : 233
Пункти профілю : 264
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 16:08
56

УлянкаМала, а яке молоко ти давала, магазинне чи домашнє?
Якщо комусь треба рибка на прикорм, то в Метро буде свіже дорадо і сібас в п'ятницю. Сьогодні я дурно туди їздила Плачущий смайлик
Повернутися до початку Перейти донизу
justmary

justmary

Кількість повідомлень : 134
Пункти профілю : 135
Репутація : 13
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Станіславів

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 16:51
57

Ой,дякую за поради. А можна йому давати куповану цвітну капусту,бо не маю іншої?) Просто мабуть за той час коли вариться то 2 рази воду злити,щоб менше тих нітратів попало, чи таки краще гарбуз якщо є свій городній? На рахунок кашок,то я б зара не дуже хотіла їх вводити,пригадую,що як малій ввела то мала почала гарно набирати.Малий не грубий,але й не худий,ну якраз нормальний,тому я б кашки вводила не швидш як через місяць десьчешет   І ще питання - Від коли можна йому давати сире яблуко в ніблері? Він там багато ж не наїстся тим, але зато буде мати чим зайнятисьsluni
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty28/10/2014, 17:54
58

Дякую, Улянко, будемо експерементувати ще з поїльниками, хоч і в мене їх вже 2))) з чашечки йому більше подобається, але обливається.. А узвар взагалі не подобається!! Насправді, моя дитина випила поки, може, 200 грам соку загалом) але от сьогодні дала йому ще трішки, то так ротик відкривав і просив ще ))) а водою більше губи мочить. Я розумію, що треба воду!! І тому 4 місяці сподівалась, що почне гарно пити.. Але по трошки здаватись починаю..
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 00:53
59

Привіт! Сьогодні швиденько...
1. Молоко домашнє. Лесю, дякую за інформацію щодо риби ;)
2. Мар'янко, краще свій гарбуз, ніж купувана цвітна капуста. Це однозначно
3. Сире яблуко в ніблері - коли вирішиш ввести сире яблуко ))) мабуть після семи місяців
4. Наталю, ще раз тобі пишу - нічого страшного в тому, що ти давала соки немає. Просто ти повинна розуміти, що привчаєш дитину до десерту, а не до пиття. Мотрина стаття дуже вдала. Тому ніколи не пізно виправити ситуацію, знаючи, до речі і про користь води для людського організму
Добраніч ;)


Останній раз редагувалося: Uly@nk@ Mala (29/10/2014, 15:21), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 08:19
60

Ну та так, це я розумію, тому даю трошки того соку на підвечірок, як у "французькому вихованні")))
Улянко88, дякую за інфу.. Я б сама зіла якогось сібаса) чи ангельської рибки..
оф: бачили Камеді про сібаса)?
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 10:06
61

Я до сочків ставлюсь негативно,бо неодноразово зустрічала дітей,які,крім смачненьких соків нічого пити не хочуть,ніякої водички,несолодкого чаю,кричать диким криком,поки мама не купить сік.я бачу діток,і це радує,які спокійно п'ють негазовану водичку.звичайно,що все індивідуально,кожна дитина звикає по різному,але до року-півтора я сочок давати не планую
Повернутися до початку Перейти донизу
askim

askim

Кількість повідомлень : 233
Пункти профілю : 264
Репутація : 29
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 11:16
62

Волошка, та нема за що mushketer Правда в мене нік трохи інший, але то ніц смеюсь
От ходи з нами по рибу, тай зготуєш і собі і малюку, ще треба Наталі Ю прихопити з нами wellcome
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 11:21
63

Юй, Лесику, ото я тупікую з телефона.. А давайте! Буде довгождана зустріч на Каскаді))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 15:58
64

Мотря пише:
Дівчатка, я вам тут про сочки підкину : http://www.babyeda.ru/articles.html?id=60 зщвьгпшмфог
дякуюємо! Проте однозначно це плагіат Комаровського (навіть його фрази запам'ятала) ))
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 19:00
65

Дитина моя як відчула, що я тут на нього жаліюсь.. Так гарно водичку хлепче нинька)). Але іноді треба майже заставити спинитись, відірватись від ігор і попити. Перший раз наполягаю, щоб пийнув. А тоді вже й сам тягнеться.. Ой, такий він в мене шибушний.. Вже другий день відмовляється від денного годування - вивертається, лізе кудись.. посмокче 10 секунд і тікає.


Ну а про соки:
Никто не утверждает, что «соки - вселенское зло». Когда соки вводятся в правильный для них момент, они выступят в новом качестве, как стимуляторы ферментативной деятельности для ребенка, получающего большое количество «тяжелых» продуктов — когда в рацион ребенка уже введены каши, овощи, фрукты, мясо, рыба, кисломолочные продукты..

Ну в нас так і є, все вже ввели.

А базилік малому так посмакував, хоч ви й радили не спішити, але то вже й пізно було, бо по трошки давала до гарбузового супу і рибки ще тиждень тому. Даю свіженький, там, де й сама люблю. А Марчик так топтав вчора той суп, що навіть почіхатись не встигав))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 19:45
66

Волошко,а де купляла базилік?бо в арсені немає,а я теж хочу його синочку додавати для смаку
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty29/10/2014, 19:58
67

Наталю, в метро брала. Там були невеликі фасування того тижня, бо раніше найдешевше коштувало 80 грн. А то й не встигаєш з'їстию бо в'яне.
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty30/10/2014, 12:51
68

Дякую, Наталя.я вчора була в метро,але щось забула там глянути

Уляна,а то ти на МІ зай малась Сп перепілок?бо шукаю,де купити кілька перепілок і перепелиних яєць
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty30/10/2014, 22:53
69

Натали Я пише:
Уляна,а то ти на МІ зай малась Сп перепілок?бо шукаю,де купити кілька перепілок і перепелиних яєць
так, то моя двоюрідна сестра - галюсік (в миру - Галя) іх вирощує. Вона досі на МІ збирає замовлення. Можу дати тел, а можете мені написати скільки потрібно і на коли (але краще напряму задзвонити). Маякніть в приват кому цікаво
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 12:38
70

Улянка,напиши мені,будь ласка, в приват номер Галі,я подзвоню,щоб замовити
Повернутися до початку Перейти донизу
наталька моталька

наталька моталька

Кількість повідомлень : 95
Пункти профілю : 99
Репутація : 12
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Майзлі

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 13:23
71

Уляна, хочу порадитись чи правильно поступаю, моїй малечі скоро буде 7 місяців,зубів ми ще не маєм mama , ми ввели вже потроху, деякі овочі та фрукти, але питання ось в чому: куда не прийдем малій всюди пхають печенько "марія"yarost , я особисто не даю, так як воно ж солодке, а мені кажуть що це не правильно, добре що хоч мала тьху-тьху нічо так переносить. А вчора свекруха дала їй кусок гарбушки, і каже що їй вже потрохи треба давати!krisa
Одним словом я вже збита з толку... obstenku
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 13:46
72

Натали Я пише:
Улянка,напиши мені,будь ласка, в приват номер Галі,я подзвоню,щоб замовити
номер тел Галі пишу тут (це не секрет, тим більше новим клієнтам вона буде рада): 095 720 29 63 Галина Омельянівна. Можете сказати, що від мене ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 14:07
73

наталька моталька пише:
Уляна, хочу порадитись чи правильно поступаю, моїй малечі скоро буде 7 місяців,зубів ми ще не маєм mama , ми ввели вже потроху, деякі овочі та фрукти, але питання ось в чому: куда не прийдем малій всюди пхають печенько "марія"yarost  , я особисто не даю, так як воно ж солодке, а мені кажуть що це не правильно, добре що хоч мала тьху-тьху нічо так переносить. А вчора свекруха дала їй кусок гарбушки, і каже що їй вже потрохи треба давати!krisa
Одним словом я вже збита з толку... obstenku
по перше, визначтеся хто з вас вводить дитині прикорм ))) бажано, щоб хтось один. Бажано, щоб ти, бо ти мама і ти відповідаєш за здоров'я своєї (!) дитини.
По друге, таки рано, бо щось там "підсовувати" типу хліба чи печива можна буде пізніше - мабуть з восьми місяців, а ще краще - й пізніше. Адже перші два місяці прикорму (шостий і сьомий міс) - це обережне (!) знайомство дитини з їжею. Основне завдання не "нагодувати", а привчити до твердої їжі. Кожен продукт вводиться протягом 5-7-ми днів.
До речі, мене зацікавила фраза "деякі овочі і фрукти". Що саме ви вже ввели?

Безпосередньо щодо печива і хліба. Цілком правильно ви поступаєте, що не даєте, адже вчитися жувати дитина може пізніше і, до слова, жуючи овочі і каші можна також вчитися цьому. Також у складі таких продуктів є багато того, що вам ще не можна. А саме основне, яка користь від такої іжі? Забити шлунок? Перевантажити дитині травну систему???
Але буває ще й гірше, коли дитині розмочують печенько і дають таку кашку. Це взагалі я не можу зрозуміти. Для чого??? Хіба не легше зварити звичайну кашу?

Отож, не давайте, спокійно поясніть батькам, що зараз ще рано, через місяць-другий будь ласка. От нехай краще ваша свекруха запече дитині яблучко або зробить домашній сир... Користі однозначно було б більше

До речі, я колись купувала печиво Хайнц на початок, але коли малому було вже місяців мабуть дев'ять (воно добре, бо ним неможливо вдавитися, воно в ротику розмокає). Марію я не давала, бо її склад не викликав довіри, а хліб малий почав їсти вже коли навчився трохи жувати
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 22:52
74

Улянко, Хайнц зараз має в складі пальмову олію!! Не знаю, це дискутивний складник... Але все ж навіть вагітним і годуючим краще уникати такого. Краще самому спекти (свекрусі ще одне завдання придумали;)). От, доречі, ще дівчатка за рецепт питали, то пишу тут: 100 мл сиворотки, 2 столові л олії, 300 грам муки. По рецепту є ще цукор і ваніль. Я не давала. Все перемішати, тонко розкатати - чим тоньше і рівномірніше - тим краще. Робила звичайне кругле бокалом від шампанського))). На паргамент і в духовку на 3-5 хв, 200 градусів. Моя духовка трохи перегріває, мені здається, то ставила 180. І оскільки з випічкою не дуже близько знайома, це моє друге печиво, здається)), то розкатати ідеально не вийшло. Тому товстіші печенька трошки на довше треба залишати, хвилин 10-12. Виходило в мене кожен раз трішки по іншому, але малеча гриз з задоволенням. Це виходило тверде галетне печиво. Слідкувати за процесом треба, якщо є зубки. Розкусити дитині тяжко, більше просто шкребе зубками, але з часом розсмоктує і тоді треба контролювати відкушені кусники. Ну як і з більшістю печеньок, мені здається. Рецепт супер-легкий і дешевий. Продукти всі завжди є. Якраз в той час, коли даєш печиво, то вже робиш творожок. От і виходить - безвідходне виробництво))). Удачки, сподіваюсь, стане комусь корисно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 23:03
75

Та знаю про склад Хайнца. Також це печенько довго зберігається, тому однозначно не таке вже й натуральне. Проте я не писала, що рекомендую його усім. Я ділилася досвідом, що ми таке їли (Богданчик одного разу добряче мене налякав, бо навіть бубликом чуть не вдавився). Тому для мене це був прийнятний варіант, щоб не боятись, що дитина вдавиться шматочком.

Розумієш, я також пробувала пекти домашню "Марію", то мені взагалі не сподобались ті тверді коржики. Тому зрідка давала Хайнц. А потім перейшли на хліб, куповану Марію і хлібокомбінатівські бублики
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty31/10/2014, 23:14
76

Uly@nk@ Mala пише:
(Богданчик одного разу добряче мене налякав, бо навіть бубликом чуть не вдавився).
Ну та, тут треба із двух зол.
А взагалі, моє враження, що "сезон печеньок" закінчується)). Ну тобто, печиво допомагає, коли прогулянки довгі, коли ці прогулянки поєднуються з маминою кавою, посиденьками..... щоб зайняти малечу, яка може заскучати - то пропонуються бублики/марії і т.д. А зараз цього менше, ніж в теплі пори року, принаймі в нас так. І вже потреба в печеньках значно менша. А бублики я також пробувала давати, подобається цей варіант. Хоча на них теж пише - Склад: рослинні жири - вони тепер хитрі + є, напевно, "лазєйка" в законодавстві, вже не напружуються розписати, які то жири! Дуже вірогідно, що теж пальмові....(((

А, ну і взагалі, так як Улянка вважаю, що з печеньком краще не спішити... 7 місяців - раненько. Ми в 9 почали. В 7 краще яблучко в ніблері давати. З 8-ми я давала ціленьке гризти. Хоча з яблуками теж були в нас пригоди, які, дякувати Богу, успішно закінчувались. Тому все ж краще не лінуватись і використовувати ніблер.
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty2/11/2014, 16:14
77

Мій Дєнька ніблера не розуміє,просто крутить в ручках,стучить по столику,я показую,що треба в рот,а він далі своє yazyk добре,що все інше,що не треба,пхає до рота)а просто яблочко гарно гризе.ми поки їли тільки бублики,але спробую спекти печиво,дякую, Наталя, за рецептик
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty5/11/2014, 10:28
78

А мій Марчик вчора пив кефірчик перший раз, хоч пив з ложки, але то деталі. Така рада, що йому сподобався:) а сьогодні зранку варила молочку рисову кашу, рис взяла звичайний, а потім чуть чуть поблендерувала, синочку сподобалось, завтра спробую зварити так само гречану. Звичайно це займає час в порівнянні з готовою кашкою, але я вирішила, що пора привчатись до дорослого столу, і почала з кашки.
Дівчата, а яку брати рибку для карапузика? А то я вже вирішила, що дальше немає куди тягнути з тою рибкою
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 16:42
79

Ура! Сьогодні отримала назад свої записи щодо прикорму - сфоткаю вам якось сюди...

Риба: з 10 міс, 1-2 рази на тиждень. Краще морська. Послідовність така:
Треска
Хек
Судак
Камбала
Минтай
Пеленгас
Лососеві

Це як в книжці.. (до речі, тут в переліку коропа і форелі нема). А в народі: краще свіжа, ніж морожена; краще нежирних сортів, ніж жирна.
Також моя особиста порада: давайте дитині ту рибу, яку самі споживаєте у своїй сім'ї ;)

Смачного!
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 17:09
80

А що робити якщо я взагалі не їм морепродуктів, в тому числі і рибу, то варто давати пробувати малому?
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 18:37
81

Кварцяночка,звичайно,дитині треба давати рибку,це джерело фосфору,білку,амінокислот.я теж деякі продукти не їм,наприклад,кукурудзяну кашу,але дитині даю.вважаю,дитину треба навчити їсти все
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 19:44
82

Я теж думаю, що дитині потрібно давати все, а тим більше рибка дуже корисна. А хека для першого разу можна брати? А як готувати: На пару чи може запекти?
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 20:09
83

Будеш маленькому готувати, а там, глядиш, і сама почнеш їсти.
УлянкаМала, спасибі за списочок!
Улянко, хек в нас тільки морожений. Візьми тріску, вона буває в метро свіженька. Якраз перша в списку. Я наступну теж візьму її, тільки треба зловити, коли завіз буде...
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 23:59
84

На здоровя!

Улянка, спробуй! Але хека...? (Навіть якщо порівнювати хека і минтай, минтай для мене краща)
Проте повторюю, я б давала виключно свіжу (!) рибу. морожену почала давати малому вже після 1,5 років.
Можете мене засудити, проте ми до року їли лише коропа (животик). Також можна купувати форель, щуку... Коротше, те, що свіже!
Повернутися до початку Перейти донизу
mikrobo4ka

mikrobo4ka

Кількість повідомлень : 182
Пункти профілю : 193
Репутація : 11
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франкіськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 09:54
85

ми сьогодні підем в ашан і нарешті купимо синочку спробувати рибку,подивлюсь,яка буде сама свіженька.тут вибір ого-го!!!
малий мій взагалі відмовився від пиття,шо я вже йому не даю ,ні компотик,ні воду,ні узвар,ні сок...нічогінсінько!!!!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 13:07
86

Так ти ж кажеш, Мікробику, що він на циці висить... То мо й дійсно досить йому рідини.
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 16:13
87

Спробуй дати водичку зі звичайного горнятка ;). Йому буде цікаво пити не з поільничка, а з горнятка... В плані пробуйте "похитрувати"
Повернутися до початку Перейти донизу
justmary

justmary

Кількість повідомлень : 134
Пункти профілю : 135
Репутація : 13
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Станіславів

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 11:32
88

Привіт! Я за порадою) В мене малий знову почав какати раз в пару днів, ввела я йому вже кабачок,гарбуз,моркву,цвітну капсту і от сьогодні ще відвар з цибульки додам, даю одно або двокмпонентні пюре,більш як 50грам покищо не зїдає. І от питання що ввети такого щоб стілець був регулярний? може кисломолочку чи яблуко сире чи печене?
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 11:42
89

А я похвалюсь. Перевела по трошки Марчика на кашу гречану Нордік. І на вівсяну звичайну, мала Брюнен, то її і заварила. З гречкою прийшлось побавитись: і зелень давала, і м'яско, і жовточок, і трішки солі крапнула 2 рази, і маселко давала. І блендерила це все. Ну і вчора, це десь 5 раз, він вже стоптав всю порцію самої кашки з жовточком. А вівсянку, то з першого разу, ну правда з яблучком. Але консистенція, головне, пішла.
А коли вже можна трішки підсолювати, наприклад, ту ж гречку. Я б давала гречку рази 3 на тиждень і бажання підсолити виникає саме до цієї страви). Бо ж дитину варто і з таким смаком познайомити. Зараз в арсеналі є солодке і кисленьке, виходить. Ті ж овочі мають солодкуватий відтінок. А от соленого немає. Ну чи після року? І що, може, морську сіль краще?
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 11:50
90

я інколи чуть чуть підсолюю супчик, даю солі на кінчик ножа. Але стараюсь цим не зловживати, може раз чи два на тиждень підсолюю. Але з часом якось хочу помало переводити малого до загального столу, так що тоді буде їсти і солене, і солодке:)
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 12:07
91

Наталя,сіль можна вводити ближче до року,думаю,вже можеш пробувати,адже вам вже 10місяців(з цим вас вітаємо tortik22 краще взяти морську сіль,розчинити у воді і додавати до страв цю солену водичку.так радять робити.ми теж їмо вівсянку Брюнен,синочку смакує,а яблочко,сливку чи гарбуз я додаю до каш раз на три дні,я вже казала,я за то,щоб дитина привчилася їсти звичайну їжу,а не тільки смачну
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 12:17
92

Супер, дякую дівчатка..
Так-так, я теж за всяку їжу! Хоча, справедливості заради, не буду дуже злитись, якщо їстиме кашку лише з додатками, бо сама тільки так можу)) але буду старатися, покищо це вдається тим більше, давати йому можливість полюбити всі страви самі по собі. Тому творожок, наприклад, даю сам, а потім як десерт - фруктову пюрешку.
Дяаааакуємо за вітання)))))))))!!! Так, 10 місяців і майже годину тому Марк вперше закричав цьому світові))))) ааа... я якась така сантиментальна сьогодні.. сльозюся з самого ранку....... cyom  papa
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 13:50
93

justmary пише:
Привіт! Я за порадою) В мене малий знову почав какати раз в пару днів, ввела я йому вже кабачок,гарбуз,моркву,цвітну капсту і от сьогодні ще відвар з цибульки додам, даю одно або двокмпонентні пюре,більш як 50грам покищо не зїдає. І от питання що ввети такого щоб стілець був регулярний? може кисломолочку чи яблуко сире чи печене?
додавай до овочевого пюре кілька крапель оливкової олії - стілець покращиться
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 13:52
94

Наталі Волошка пише:
А я похвалюсь. Перевела по трошки Марчика на кашу гречану Нордік. І на вівсяну звичайну, мала Брюнен, то її і заварила. З гречкою прийшлось побавитись: і зелень давала, і м'яско, і жовточок, і трішки солі крапнула 2 рази, і маселко давала. І блендерила це все. Ну і вчора, це десь 5 раз, він вже стоптав всю порцію самої кашки з жовточком. А вівсянку, то з першого разу, ну правда з яблучком. Але консистенція, головне, пішла.
А коли вже можна трішки підсолювати, наприклад, ту ж гречку. Я б давала гречку рази 3 на тиждень і бажання підсолити виникає саме до цієї страви). Бо ж дитину варто і з таким смаком познайомити. Зараз в арсеналі є солодке і кисленьке, виходить. Ті ж овочі мають солодкуватий відтінок. А от соленого немає. Ну чи після року? І що, може, морську сіль краще?
так, підсолювати можна ближче до року. я трошки солила вже в 11-12 міс. проте мова йде виключно про сіль.
також вітаю з 10 міс! здоров"ячка і гарного апетиту
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 14:12
95

я стараюсь кашку ні з чим не змішувати. Марчик в мене таку їсть, а ще помітила що йому дуже подобається молочна кашка.
Наталочко, вітаю з 10міс. А нам сьогодні 11міс. Аж не віриться, що так швидко час пройшов....
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 15:22
96

Кварцяночка,а молочна каша на якому молоці?
Повернутися до початку Перейти донизу
Кварцяночка

Кварцяночка

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 241
Репутація : 22
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 15:46
97

я брала дит.молоко "На здоров'я" на ньому пише від 9міс. Брала в арсені. Ми від цього ж заводу завжди беремо "Селянське", бо ми вживаємо тільки ультрапастерезоване молоко
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 23:04
98

проте мова йде виключно про сіль.

Улянко, що маєш на увазі? Що не перець?

А які кашки ви даєте? Бо в нас поки тільки гречка, кукурудза і вівсяна. А я десь читала, що гречку з молоком не корисно, бо тоді залізо з гречки і зовсім не засвоюється. Улянко, ти до якої каші даєш молоко?

А ще мені по трохи кортить знайомити маленького з екзотикою... Ну, типу, ківі, цитрусові.. Ще й сезон на носі. Хто що думає?
Повернутися до початку Перейти донизу
Uly@nk@ Mala

Uly@nk@ Mala

Кількість повідомлень : 128
Пункти профілю : 138
Репутація : 16
Дата реєстрації : 23.10.2014

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 23:19
99

Кварцяночка пише:
А нам сьогодні 11міс. Аж не віриться, що так швидко час пройшов....
вітання! Щось ви, дівчата, практично разом до роддому йшли )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 23:28
100

Волошечко,а рисову кашку не даєш?ми почали з кукурудзяної,рисової і гречневої каші,через 1,5місяці ввела вівсяну(так рекомендувала Наталя в Дівії).манку давати не збираюсь,бо не бачу змісту і користі в манці. Стосовно екзотичних фруктів,то теж заглядаю на ківі,ананас і грейпфрут.але поки не ризикнула
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Введення прикорму!   Введення прикорму! - Сторінка 2 Empty
101

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Введення прикорму!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про наших малюків :: Дитяче харчування-