ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
snakewife

snakewife

Кількість повідомлень : 71
Пункти профілю : 92
Репутація : 21
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Ivano-Frankivsk

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 14:49
51

Дівчатка, мій Некст також вчора прийшов!!! Хоч там було всього 3 позиції, але які!!! Курточка Дену на наступний рік, Яні три піжами, але заховала поки, буде вже їй побільше подарунків на ДН, Дену труселя - обожнюю Некст, таке все якісне і красивезне!!!
Олька Файєрфокс, бронюю наперед все, що ти будеш продавати ці своїх дівчат ;))) Анночка із задоволенням моднічає у ваших джинсиках і спідничці, а ми також худесенькі і малесенькі у своїх ледве 8 кг, так що май на увазі, пліз, бо твої смаки в одязі мені дуже до душі ;) Ну і зі старшої також маю для кого купувати, так що звертайся :)
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 15:07
52

snakewife пише:
Дівчатка, мій Некст також вчора прийшов!!! Хоч там було всього 3 позиції, але які!!! Курточка Дену на наступний рік, Яні три піжами, але заховала поки, буде вже їй побільше подарунків на ДН, Дену труселя - обожнюю Некст, таке все якісне і красивезне!!!
Олька Файєрфокс, бронюю наперед все, що ти будеш продавати ці своїх дівчат ;))) Анночка із задоволенням моднічає у ваших джинсиках і спідничці, а ми також худесенькі і малесенькі у своїх ледве 8 кг, так що май на увазі, пліз, бо твої смаки в одязі мені дуже до душі ;) Ну і зі старшої також маю для кого купувати, так що звертайся :)
доре, буду мати на увазі  bubbles
коли буду створювати темки в продавалці, то буду тобі в приват закидати
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 15:09
53

Ааааааа, ти сі далі дражниш! plachu Ща буду темку чистити! toporik
Я теж дивилася на куртку на 9 років і на трусєля!!!!!!!!! (а в тебе ті з звіздами? чи просто кольорові? а куртка яка? я поки дивилася, яка буде довшою і попу прикриє, читала відгуки на англ. сайті, сталося так, що моя дитина буде ходити з попою, не прикритою ніякою курточкою xexexe і..., ладно, про трусєта не буду).
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 15:13
54

Дівчата, скоро "Чорна п"ятниця", то думаю, що хто не встиг з Нексту, то там гарно затариться girl Хтось напишіть по досвіду минулого року, коли найкраще починати скуплятися (до Чорної п"ятниці чи після), з яких онлайн-магазинів, одним словом, все, що можете підказати romaski
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 15:17
55

за тиждень до треба скуповуватись, на чп вищі ціни будуть (так минулого року було і позаминулого теж)
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 15:45
56

А коли чорна п'ятниця?
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 15:58
57

27 листопада в США відбувається щорічна "Чорна п'ятниця". Після Дня Подяки магазини знижують ціни майже на 70%

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Solya

Solya

Кількість повідомлень : 34
Пункти профілю : 36
Репутація : 4
Дата реєстрації : 30.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 16:26
58

де хто купував постільну білизну, можна без простинь, навіть без особливих орнаментів, просто білу чи однотонну?
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 17:14
59

FataMorgana пише:
27 листопада в США відбувається щорічна "Чорна п'ятниця". Після Дня Подяки магазини знижують ціни майже на 70%
ні, цього року Чорна п"ятниця випадає 28 листопада, тобто остання п"ятниця листопада
Повернутися до початку Перейти донизу
Podolyanochka

Podolyanochka

Кількість повідомлень : 31
Пункти профілю : 30
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 17:23
60

І на Нексті ще буде ЧП? я думала це стосується тільки ам. магазинів.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 17:41
61

Та ні, то американська фішка, яка почалася в Філадельфії, тому не думаю, що на Нексті буде щось
Повернутися до початку Перейти донизу
Podolyanochka

Podolyanochka

Кількість повідомлень : 31
Пункти профілю : 30
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 17:47
62

Роксолана, я ось це не правильно зрозуміла. Буває. kolobok
Дівчата, скоро "Чорна п"ятниця", то думаю, що хто не встиг з Нексту, то там гарно затариться пише:
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty8/11/2014, 18:33
63

Ясненько, нічого страшного ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
snakewife

snakewife

Кількість повідомлень : 71
Пункти профілю : 92
Репутація : 21
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Ivano-Frankivsk

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 00:36
64

Мотря, я взяла таку курточку, мені завжди вона подобалась, але в мене Ден так довго ходить в куртках, ось зараз буде вже третій сезон носити американську, хоч я надіялась, що переросте іі, а то ще можна спокійно ходити, тому Некст взяла на 9 років, зараз можна б також ходити, ледь великувата
Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 5191cd204a0f

Труселя такі
Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 85eaf955a5f1
Ну і піжамуліни, вони, до речі, найдорожчі, навіть дорожчі від курточки
Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 4e8718d05656
Якість всіх речей неперевершена, повторюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 01:30
65

Я вагаласяміж такою і трошки довшою паркою. Тепер не маю ніякої)))
Роксоланко, треба вже з вихідних стежити, НМ американський кожен день виставляв товари за акційними цінами. Тільки з таким курсом не знаю, чи буде нас це тішити.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 12:53
66

Та з НМ трохи проблематично, бо там здається є доставка (типу потрібно за неї платити), я б хотіла спробувати з Macys, Boscovs і т.д., хоча якщо на НМ будуть спокусливі ціни на гарні речі - то приєднаюся до вас, ви ж замовлятимете Elenka на Шу?
Повернутися до початку Перейти донизу
Podolyanochka

Podolyanochka

Кількість повідомлень : 31
Пункти профілю : 30
Репутація : 5
Дата реєстрації : 25.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 13:02
67

О, і я б з амер. НМ дещо взяла. Але не бачила щоб Лєна замовляла звідти. І тут ще питання курсу гостро стоїть, мене вже в дома попередили, що по 18 грн. за долар багато не куплю. chottenya
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 13:20
68

Так, з курсом проблема, а НМ може Лєна і не замовляє, бо там здається потрібно розплачуватися американською кредиткою...
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 14:51
69

Ой, дівчата, я вже так чекаю тої Чорної П"ятниці, думала щось зараз замовляти але вже вирішила подивитись що ж то таке - ота ЧП, і що там буде..

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 16:18
70

Дівчата, як будете щось чути за тоту ЧП, кажіть;) може якоюсь компанійкою скупимось;)
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 16:28
71

Ага, і мені кажіть, я так розумію що то треба рєско всьо хапати?

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Snigira



Кількість повідомлень : 1
Пункти профілю : 1
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.11.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 19:20
72

Доброго вечора! Я новачок,маю хлопчиика 6,5 рочків.Багато перечитила на вашому сайті але ніяк не можу зрозуміти на яких сайтах ви закупляєте речі для своїх малеч?та як та де забирати посилки?якщо можливо,напишіть детальніше(можливо силки дайте) де ,за чим слідкувати.Вдячна всім хто допоможе
Повернутися до початку Перейти донизу
kiber.zljy4ka

kiber.zljy4ka

Кількість повідомлень : 42
Пункти профілю : 45
Репутація : 3
Дата реєстрації : 29.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 19:31
73

Дівчата, то все таки здайте точку, де можна замовляти американський НМ за нормальним курсом, бо я без нього жити не можу, а як почнуться знижки - в мене буде ломка.... Стараюсь із Свєтою поступово прощатися, але ось нема альтернативи на НМ і від того мені зле (((
ПС надіюсь скоро я зможу замовляти американський НМ. Подруга їде на поч. грудня в Америку по грін карті то я вже її напрягаю ))) (хотя є варіант що нічого не получиться і вона не захоче з тим морочитися)
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 19:53
74

Snigira пише:
Доброго вечора! Я новачок,маю хлопчиика 6,5 рочків.Багато перечитила на вашому сайті але ніяк не можу зрозуміти на яких сайтах ви закупляєте речі для своїх малеч?та як та де  забирати посилки?якщо можливо,напишіть детальніше(можливо силки дайте) де ,за чим слідкувати.Вдячна всім хто допоможе

Тут замовляю Америку
http://shu.com.ua/index.php?threads/%D0%98%D0%B2-%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA-%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%82%D0%B5%D0%BB-25-%D0%9A%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81-25-%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82-6%D0%BF%D0%BC-%D0%94%D0%B6%D0%B8%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8-20-%D0%A7%D0%B8%D0%BB%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%90%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%BD-%D0%9A%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BA.6385/page-73#post-940039

А взагалі на ШУ можна знайти СП без оргзбору з багатьох країн світу. Всі умови там вказані в першому повідомленні теми переважно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 22:18
75

kiber.zljy4ka пише:
Дівчата, то все таки здайте точку, де можна замовляти американський НМ за нормальним курсом, бо я без нього жити не можу, а як почнуться знижки - в мене буде ломка.... Стараюсь із Свєтою поступово прощатися, але ось нема альтернативи на НМ і від того мені зле (((
ПС надіюсь скоро я зможу замовляти американський НМ. Подруга їде на поч. грудня в Америку по грін карті то я вже її напрягаю ))) (хотя є варіант що нічого не получиться і вона не захоче з тим морочитися)
Головне, щоб вона мала американську дебетову карточку і гроші на ній, ти замовиш, відповідно введеш дані карточки (Прізвище, ім"я, номер картки, до якого місяця і року дійсні і CV-код, який містить ззаду карточки), а також адресу, за якою житиме подруга і Billing address (адреса, на яку була зареєстрована карточка і куди вона приходить по пошті, бо в Америці, коли оформляєш карточку, вони приблизно через тиждень приходять на пошту (здається по пошті) і пін-код теж приходить по пошті), після замовлення через пару днів речі приносять додому, можна відстежувати, на якому етапі доставки за допомогою трекінг-намбер, дуже все легко, якщо розібратися)))
Повернутися до початку Перейти донизу
kiber.zljy4ka

kiber.zljy4ka

Кількість повідомлень : 42
Пункти профілю : 45
Репутація : 3
Дата реєстрації : 29.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 23:07
76

А можна з України цю карточку поповняти якось?
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 23:30
77

kiber.zljy4ka пише:
А можна з України цю карточку поповняти якось?
Напевно велика комісія буде, я незнаю чешет Піди хіба в банках попитай, скільки коштуватиме переказ коштів у валюті в Америку
Повернутися до початку Перейти донизу
Latifa

Latifa

Кількість повідомлень : 49
Пункти профілю : 62
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty9/11/2014, 23:37
78

firefox пише:
snakewife пише:
Дівчатка, мій Некст також вчора прийшов!!! Хоч там було всього 3 позиції, але які!!! Курточка Дену на наступний рік, Яні три піжами, але заховала поки, буде вже їй побільше подарунків на ДН, Дену труселя - обожнюю Некст, таке все якісне і красивезне!!!
Олька Файєрфокс, бронюю наперед все, що ти будеш продавати ці своїх дівчат ;))) Анночка із задоволенням моднічає у ваших джинсиках і спідничці, а ми також худесенькі і малесенькі у своїх ледве 8 кг, так що май на увазі, пліз, бо твої смаки в одязі мені дуже до душі ;) Ну і зі старшої також маю для кого купувати, так що звертайся :)
доре, буду мати на увазі  bubbles
коли буду створювати темки в продавалці, то буду тобі в приват закидати

Файєрфокс, а як для Снейквайф буде забагато yazyk , то я у тебе куплю, бо теж маю таку худишку, що з неї все спадає.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://handmade-hobbi.blogspot.com/
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 22:39
79

Дівчата, я не знаю чи стане комусь у пригоді, але все ж напишу.
Маю куму, щасливу маму 3 дівчат (4р (двійнята) і 1 р) Вона вже 5 років замовляє для них одяг у цих дівчат
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-132830.html
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-87510.html
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-63289.html
Каже, що вигідніше замовляти те, що вже є у наявності, на аукціоні ще можна і ціну знизити.

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 22:46
80

FataMorgana пише:
Дівчата, я не знаю чи стане нашої Танві в СПкомусь у пригоді, але все ж напишу.
Маю куму, щасливу маму 3 дівчат (4р (двійнята) і 1 р) Вона вже 5 років замовляє для них одяг у цих дівчат
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-132830.html
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-87510.html
http://www.kidstaff.com.ua/allusertems-63289.html
Каже, що вигідніше замовляти те, що вже є у наявності, на аукціоні ще можна і ціну знизити.

чешет Шось взагалі невигідно !!! Вигідно, коли СП не бачив !!
Ось, приклад http://www.kidstaff.com.ua/tema-11190305.html
в нашої Тані в СП він 78 коштував !!, А тут 110+ доставка !! чешет чешет

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 22:55
81

адино маєш тобі krisa хтіла допомогти dyatel Я завжди їй покажу що замовила і за яку ціну а вона мені все на тому кідстафі дешевше показує, мене так потім жаба мучить. А то виявляється що можна іще дешевше знайти. Тепер буду в тебе питати romaski leto

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 22:57
82

Ти знаєш, у мене є знайома, яка теж замовляє на КС, каже, що вигідніше, бо деколи ще за старими цінами, не треба чекати і є заміри. А в неї мала дуже маленька, худенька, тому не кожна річ на ній гарно лежить.
Дівчата, хтось колись у минулому житті побивався за рюкзаками, що порвалися швидко. Ось кидаю ссилку на КС, я вже 2 замовила: минулого року Ромчикові - якістю дуже задоволена, і на днях Романовій похресниці на подарунок. Магазин у Києві, це залишки колекцій, фірма Тайгер дууууже гарна, підіть у "Маркер", подивіться на ціни і помацайте, щоб уявити, які це рюкзаки і скільки ви зекономите. Продавець працює дуже оперативно: перекинула о 16.30 гроші, на наступний день рюкзак уже був у мене. Правда, останній раз доставка НП обійшлася у 45 грн.
Ось ссилка саме на Тайгери: http://www.kidstaff.com.ua/tema-6083557.html.
Можна дивитися й на інші оголошення цього продавця: http://www.kidstaff.com.ua/tema-6083557.html, ціни не порівнювала, просто продавець нормальний.
Ось в іншого продавця ранці цієї ж фірми: http://www.kidstaff.com.ua/tema-6083557.html - ціна взагалі смішна, на вихідних був тільки блакитного кольору.
Ще у процесі натрапляла на таке: http://umkatoy.com.ua/obuchayuschie-razvivayuschie/konstruktor/konstruktor-jdlt/product-details/3362-ryukzak-shkolnyj-olli-ol-2713-1-butterfly.html.
Повернутися до початку Перейти донизу
ivnata

ivnata

Кількість повідомлень : 91
Пункти профілю : 104
Репутація : 19
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty10/11/2014, 23:24
83

Мотря пише:
Ти знаєш, у мене є знайома, яка теж замовляє на КС, каже, що вигідніше, бо деколи ще за старими цінами, не треба чекати і є заміри. А в неї мала дуже маленька, худенька, тому не кожна річ на ній гарно лежить.
Дівчата, хтось колись у минулому житті побивався за рюкзаками, що порвалися швидко. Ось кидаю ссилку на КС, я вже 2 замовила: минулого року Ромчикові - якістю дуже задоволена, і на днях Романовій похресниці на подарунок. Магазин у Києві, це залишки колекцій, фірма Тайгер дууууже гарна, підіть у "Маркер", подивіться на ціни і помацайте, щоб уявити, які це рюкзаки і скільки ви зекономите. Продавець працює дуже оперативно: перекинула о 16.30 гроші, на наступний день рюкзак уже був у мене. Правда, останній раз доставка НП обійшлася у 45 грн.
Ось ссилка саме на Тайгери: http://www.kidstaff.com.ua/tema-6083557.html.
Можна дивитися й на інші оголошення цього продавця: http://www.kidstaff.com.ua/tema-6083557.html, ціни не порівнювала, просто продавець нормальний.
Ось в іншого продавця ранці цієї ж фірми: http://www.kidstaff.com.ua/tema-6083557.html - ціна взагалі смішна, на вихідних був тільки блакитного кольору.
Ще у процесі натрапляла на таке: http://umkatoy.com.ua/obuchayuschie-razvivayuschie/konstruktor/konstruktor-jdlt/product-details/3362-ryukzak-shkolnyj-olli-ol-2713-1-butterfly.html.
То нам, певно, знадобиться, бо лише недавно купували малому рюкзак, а він уже і вигляд втратитив, і замки зламалися. Доведеться, думаю, придбати новий.
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty11/11/2014, 00:00
84

в нашої Тані в СП він 78 коштував пише:
В якої Тані? В тої що Англія з орг.збором?

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty11/11/2014, 00:21
85

Так.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty11/11/2014, 00:23
86

Цитата :
То нам, певно, знадобиться, бо лише недавно купували малому рюкзак, а він уже і вигляд втратитив, і замки зламалися. Доведеться, думаю, придбати новий.
А хто його зробив?
Повернутися до початку Перейти донизу
ivnata

ivnata

Кількість повідомлень : 91
Пункти профілю : 104
Репутація : 19
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty11/11/2014, 18:30
87

Мотря пише:
Цитата :
То нам, певно, знадобиться, бо лише недавно купували малому рюкзак, а він уже і вигляд втратитив, і замки зламалися. Доведеться, думаю, придбати новий.
А хто його зробив?
Здається, угорський. Але повне г..., нікому б не радила пью
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty12/11/2014, 13:21
88

http://www.topsecret.ua/ru-RU/%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%B8/%D0%BF%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B5-%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%BC,378 Сьогодні акція: при покупці пуховика, аксесуар в подарунок.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty12/11/2014, 15:22
89

Дівчата, на МО знижки на деякі речі -60: http://www.mangooutlet.com/catalog.faces?state=outlet_060_PL.
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty12/11/2014, 15:41
90

Упс, -60 від початкової ціни, а не від ціни зі знижкою.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty12/11/2014, 22:54
91

Ніхто не хоче зробити безвідсоткове СП з http://sumki-opt.com.ua/katalog/category/view/16 ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Брюнеточка

Брюнеточка

Кількість повідомлень : 53
Пункти профілю : 58
Репутація : 11
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty14/11/2014, 15:23
92

Дівчатка, хто хоче халявно закупитися в Нексті (знову є акція 1000-400), то шукайте знайомих в Приватбанку, щоб вони Вам дали промокод. Я знайомих не маю, тож пішла у відділення біля дому, підійшла до працівника і просто попросила. Мені без проблем дали код. solnce
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty14/11/2014, 16:05
93

код: PRIVATNEXT ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Брюнеточка

Брюнеточка

Кількість повідомлень : 53
Пункти профілю : 58
Репутація : 11
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty14/11/2014, 16:10
94

Ніііііі (по тому коду я вже скупилася ) Тепер там коди персональні для кожного працівника комбінація букв і цифр. Ці коди одноразові.
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty14/11/2014, 16:46
95

Дівчата, хто матиме код, кличте до 1000 мене) хочу взяти на пару гривень;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty15/11/2014, 11:50
96

Roksolana пише:
Та з НМ трохи проблематично, бо там здається є доставка (типу потрібно за неї платити),

НМ иногда дает фришип
сейчас, например, в английском НМ фри деливери до понедельника
Повернутися до початку Перейти донизу
Solya

Solya

Кількість повідомлень : 34
Пункти профілю : 36
Репутація : 4
Дата реєстрації : 30.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty15/11/2014, 13:08
97

І я б з нексту щось глянула, вчора питала в чаті приват24, то мені відповіли, що то коди для працівників і їх родичів...
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty15/11/2014, 13:14
98

Оксан, то треба було сказати, що маєш родича в ПБ і нехай бігом код дають, бо родич всій вже використав svystyu
Повернутися до початку Перейти донизу
М@ринк@

М@ринк@

Кількість повідомлень : 368
Пункти профілю : 391
Репутація : 25
Дата реєстрації : 25.08.2014
Звідки : Бурштин

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty15/11/2014, 17:57
99

Honda пише:
Дівчата, хто матиме код, кличте до 1000 мене) хочу взяти на пару гривень;)


А код дійсний скільки часу??
Повернутися до початку Перейти донизу
Solya

Solya

Кількість повідомлень : 34
Пункти профілю : 36
Репутація : 4
Дата реєстрації : 30.10.2014

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty15/11/2014, 18:07
100

та я таке щось виписувала, але не повелися))) треба в банк зайти і спитати, але вже купу грошей повикористовувала, треба щоб ще щось на картці до кінця місяця було на ЧП...
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!   Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм! - Сторінка 2 Empty
101

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Знаєш, де вигідно купити, - поділися з ближнім своїм!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

 Схожі теми

-
» Купити байк
» Купити ліхтарик
» Купити диплом
» Купити диплом
» Купити квартиру

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Шопінг. Що, де і коли-