ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 10:07
101

Я теж на в'язані чаї дивилася. В дворику замовляла, але його не було. І мені здається, що в грамах таки дешевше виходить. Просто можна тих 50 грам на 2-3 чоловік ділити.
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 16:52
102

Вірунчик пише:
Іра, я замовляла на мі в сп з чайногг дворика. Мені здається, що чаї практично однакові на обох сайтах. Але в аромісті деякі чаї дешевші ніж в дворику. А по яких поиціях в дворику дешевші ціни, бо я щось не помітила?
Я Ройбуш порівнювала і зелений чай - полуниця з вершками. Але все одно ще чекаю інформацію про знижку.
Повернутися до початку Перейти донизу
Машенька

Машенька

Кількість повідомлень : 53
Пункти профілю : 69
Репутація : 10
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 17:18
103

А я того року замовляла турки в http://aromisto.com.ua/ і мені дали знижку (здається для друга) 10%. Піду пошукаю...konyk
Повернутися до початку Перейти донизу
ivnata

ivnata

Кількість повідомлень : 91
Пункти профілю : 104
Репутація : 19
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 17:52
104

Машенька пише:
А я того року замовляла турки в http://aromisto.com.ua/ і мені дали знижку (здається для друга) 10%. Піду пошукаю...konyk
Марійко, я вже ту турку встигла спалити! шок
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 17:57
105

Отже, з Ароміста відповіли - знижка 15-20% від 1000 грн. Предметніше обіцяли відповісти в п"ятницю.
Повернутися до початку Перейти донизу
Машенька

Машенька

Кількість повідомлень : 53
Пункти профілю : 69
Репутація : 10
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 18:48
106

І я знайшла свою знижку 10% (http://aromisto.com.ua/)  - необхідно ввести промо-код "friend" при оформленні заказу. Знижка діє на весь асортимент і тільки дня нових клієнтів і один раз
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty5/11/2014, 21:50
107

З чайного дворика умови

Условия для организаторов

категория

процент скидки от сайта

чай вес

20

кофе, посуда, зерно, чай фасов.

15

орешки вес, специи

20

сухофрукты вес

20

шоколад

15

минимальный заказ для сп - 800 грн, доставка за счет организатора

заказ 1200 и выше - доставка за наш счет.

Заказ чая фасуется в бумажніе крафт пакеті, кофе - в зип пакеты.

возможна зафасовка в трехслойные пакеты, цена пакета 50 г - 1,3, 100 г -1,5 грн

минимальный заказ чая - 50 грамм, кофе 100 грамм

Обязательно ставим расфасовку необходимую.

после получения заказа - мы подтверждаем наличие в течении суток, после оплаты- отправляем в течении 1-3 дней.

Заказы по посуде желательно отправлять заранее, чтоб мы могли обеспечить комплектацию Вашего заказа.

После открытия сп - напишите нам ссылку
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 07:45
108

Дівчата, підкажіть, як грамотно зробити: я вела СП Бейбіплюс. Тепер хочу передати організацію наступному. То видалити мою тему і створити нову чи в першому пості відкорегувати дані і вказати нового орга СП???
Повернутися до початку Перейти донизу
krapochka

krapochka

Кількість повідомлень : 122
Пункти профілю : 159
Репутація : 31
Дата реєстрації : 02.11.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 08:40
109

Думаю в першому пості відкорегувати дані і вказати нового орга СП, написати з якого числа він цим займається, і в повідомленні вказати, що СП бере в свої руки той і той. Щоб темку не видаляти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 11:02
110

Я ще з цього сайту дещо замовити http://aromatika.com.ua/index.php
На мі було вп, але сп так і не відкрили.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 12:06
111

Дівчата, а хто кидав посилання на сайт де лєго можна взяти! Не знаходжу СП.. Буде хтось відкривати? Бо я б замовила подружкиному хлопчику на Миколайка.. він фанатіє))
Повернутися до початку Перейти донизу
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 12:26
112

Я б теж щось замовила. Але зараз відкрити сп не можу, бо ще з дерев'яними іграшками не закінчила.
Повернутися до початку Перейти донизу
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 13:31
113

наталі Волошка пише:
Дівчата, а хто кидав посилання на сайт де лєго можна взяти! Не знаходжу СП.. Буде хтось відкривати? Бо я б замовила подружкиному хлопчику на Миколайка.. він фанатіє))
Наталя, ось писала форумчанка.

smix пише:
Можливо хтось хоче організувати Сп Лего і різних настільних ігор http://www.bville.com.ua/gamecat_2.html . Я просто не з Франківська ( тому не вигідно щоб я  це організовувала ) , а так хотілось би малечі замовити. Ми того року замовлли набір на Миколая, то дотепер нічого не деформувалось, не поламалось , дуже гарна якість , дійсно оригінальне Лего і нижчі ціни ніж в магазинах
Я теж хочу малому лего, але подивилася ціни на цьому сайті і неможу сказати, що тут найдешевше, на кідстафі є дешевше. Хіба вони знижку там якусь гарну дають  чешет

АПД: написала їм на пошту, як матиму новини дам знати
Повернутися до початку Перейти донизу
smix

smix

Кількість повідомлень : 21
Пункти профілю : 17
Репутація : 2
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Чернівці

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 16:31
114

Я пам"ятаю ,що того року коли замовляла з цього сайту , то ціни були там вказані роздрібні, а оптові вже скидалися організаторові СП, то було десь на 30% дешевше . Моя іграшка там була по220 - а я заплатила десь 180 . Точно не скажу, бо не пам"ятаю. Знаю, що тоді порівнювала з іншими магазинами , то це було найдешевше
Повернутися до початку Перейти донизу
smix

smix

Кількість повідомлень : 21
Пункти профілю : 17
Репутація : 2
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Чернівці

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 16:33
115

Вже трошки є людей на лего . Може хтось візьметься за це. Доречі, там не лише Лего класне ,але й розвиваючі настільні ігри
Повернутися до початку Перейти донизу
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 18:13
116

Дівчата, отримала відповідь по лего:
тут:
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 18:25
117

Дівчата, можливо хтось хоче побалувати себе до Миколая або НР і зробити замовлення з цього сайту http://gepur.com.ua/kurtki-zhiletki/kurtka-9790-5961/
Я могла б відкрити одноразове СП, там від 5 речей можна замовляти... romaski
Повернутися до початку Перейти донизу
krapochka

krapochka

Кількість повідомлень : 122
Пункти профілю : 159
Репутація : 31
Дата реєстрації : 02.11.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 18:34
118

Elle пише:
Дівчата, можливо хтось хоче побалувати себе до Миколая або НР і зробити замовлення з цього сайту http://gepur.com.ua/kurtki-zhiletki/kurtka-9790-5961/  
Я могла б відкрити одноразове СП, там від 5 речей можна замовляти... romaski
Ціни вказані вже оптові? Можливо я би приєдналась, треба платтячка мені.
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 18:59
119

А ГрандЮА не хочете спробувати? Завжди любувалася в хвастощах їхніми виробами - Яна, орг СП викладала. Там здається 1000 грн мінімалка.
Повернутися до початку Перейти донизу
krapochka

krapochka

Кількість повідомлень : 122
Пункти профілю : 159
Репутація : 31
Дата реєстрації : 02.11.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 19:12
120

Про грандюа теж чула гарні відгуки, а ще мені подобається глем і на віка мода є гарні плаття, мені очі розбігаються plachu
Повернутися до початку Перейти донизу
smix

smix

Кількість повідомлень : 21
Пункти профілю : 17
Репутація : 2
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Чернівці

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 20:09
121

Ой, жалко що з Лего такі заморочки
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty6/11/2014, 20:55
122

Так, ціни оптові... раніше замовляла на Гепюрі плаття, то якість сподобалась і ціни досить доступні... тепер знову пригляділа, тому й задумалась про сп...)
З Гранду і Віки ще не замовляла, треба глянути...
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty7/11/2014, 21:19
123

Так, треба терміново щось з бейбіплюсом вирішувати !!!!! megafon megafon megafon

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 11:31
124

А як вам такий сайт http://office-prestige.com.ua/ ?
Там і канцтовари і для рукоділля трохи товарів є.
Повернутися до початку Перейти донизу
krapochka

krapochka

Кількість повідомлень : 122
Пункти профілю : 159
Репутація : 31
Дата реєстрації : 02.11.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 14:43
125

Elle пише:
Так, ціни оптові... раніше замовляла на Гепюрі плаття, то якість сподобалась і ціни досить доступні... тепер знову пригляділа, тому й задумалась про сп...)
З Гранду і Віки ще не замовляла, треба глянути...
Elle, щось виршили з СП? З якого сайту будемо замовляти? dress
Повернутися до початку Перейти донизу
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 17:02
126

[quote=krapochka][quote=Elle]Так, ціни оптові... раніше замовляла на Гепюрі плаття, то якість сподобалась і ціни досить доступні... тепер знову пригляділа, тому й задумалась про сп...)
З Гранду і Віки ще не замовляла, треба глянути...[/quote]
Elle, щось виршили з СП? З якого сайту будемо замовляти? dress [/quote]
Передивилася я всі чотири сайти: Гранд, Глем, Віка і Гіпюр.
То на Гепюрі меі найбільше моделі подобаються і вибір там теж величезний, принаймі платтів. Тож я за Гепюр dress
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 17:07
127

Крапочка, глянула інші сайти, але все таки схиляюсь до Гепюру, там вибір, як на мене, кращий...
Створюю темку, подивимось чи назбирається бажаючих... чешет smile75
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 17:42
128

Дівчатка, давайте себе побалуємо до свят!!! https://matusya.ukraine7.com/t235-topic#5346, Дуже хочу платтячко з цього сайту, приєднуйтесь!!! shopoholic dress tancy klass зщвьгпшмфог 1992 megafon

Вірусь, рада, що наші думки збігаються!!! romaski solnce
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 19:50
129

Панянки, з цього сайту
http://www.presentville.com.ua/
нікому нічого не треба? Мені треба 2 обкладинки на паспорт і годинник.
при заказе на сумму от 1 780 грн по розничным ценам (либо 1000 грн по оптовым), вы можете применить купон на скидку PRESENT1000, и тогда магазин начислит вам скидку - 43,87%,
Повернутися до початку Перейти донизу
Rozumnichka

Rozumnichka

Кількість повідомлень : 89
Пункти профілю : 93
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty9/11/2014, 21:39
130

Я хочу girl з презентвіля сумочку напевно і одну обкладинку на подарунок, у мене така http://presentville.com.ua/presents-store#!/PD_14M025_BR/p/33850462/category=5194122 дуже рекомендую tancy
Повернутися до початку Перейти донизу
Лесік

Лесік

Кількість повідомлень : 59
Пункти профілю : 59
Репутація : 2
Дата реєстрації : 26.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 00:36
131

Іра, я може годинник візьму  http://presentville.com.ua/presents-store#!/CH_K_14I016/p/37876926/category=9880646
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 07:59
132

Добре, сьогодні відкрию темку СП по чаю і Презентвілю. Крім того, сьогодні пишу рахунки по хозскладу і завтра викуповую.
Повернутися до початку Перейти донизу
krapochka

krapochka

Кількість повідомлень : 122
Пункти профілю : 159
Репутація : 31
Дата реєстрації : 02.11.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty10/11/2014, 10:06
133

Elle пише:
Дівчатка, давайте себе побалуємо до свят!!! https://matusya.ukraine7.com/t235-topic#5346, Дуже хочу платтячко з цього сайту, приєднуйтесь!!!  shopoholic  dress  tancy  klass  зщвьгпшмфог  1992  megafon

Вірусь, рада, що наші думки збігаються!!! romaski solnce

Гепюр, то Гепюр mushketer
Потім зайду в темку, пошукаю і щось виберу sluni
Повернутися до початку Перейти донизу
snakewife

snakewife

Кількість повідомлень : 71
Пункти профілю : 92
Репутація : 21
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Ivano-Frankivsk

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 14:27
134

Дівчата, а ніхто не хоче зайнятись купівлею засобами Lakme? Я давно приглядаюсь, щось би собі замовила, бо це класні засоби для волосся.
Ось напр сайт http://lakmeshop.com.ua/lakme/kstyle-ukladochnye-sredstva-245/1/
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty12/11/2014, 14:29
135

Дівчата, на ваше прохання відкрила СП сухофруктів в шоколаді від Аметист Плюс - 
https://matusya.ukraine7.com/t245-topic#5995
Повернутися до початку Перейти донизу
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty14/11/2014, 11:22
136

Дівчата, хочу замовляти собі ледоступи тут http://www.gololed.com.ua
Може ще хтось хоче? На оптові ціни не назбираємо, але хоч доставка халявна буде.
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty14/11/2014, 13:10
137

Дівчата а гляньте на цей сайт, там такі плаття гарні, особливо літні, але ціни не дуже дешеві. І серія "купуй українське" дуже гарна
http://trulala.com.ua/

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty14/11/2014, 13:41
138

Таня, гарні речі. А які умови для оптової покупки? Я завжди роблю так щоб зекономити: шукаю сайт виробника, дивлюсь умови для оптової покупки. Наприклад, http://trulala.com.ua/platye-sov-s1087black.html - 839 грн . А у виробника http://s-ova.com.ua/p46764287-stilnoe-ofisnoe-plate.html 770 грн і від 5 штук - 415 грн solnce
Повернутися до початку Перейти донизу
наталька моталька

наталька моталька

Кількість повідомлень : 95
Пункти профілю : 99
Репутація : 12
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Майзлі

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty14/11/2014, 14:15
139

Вірунчик пише:
Дівчата, хочу замовляти собі ледоступи тут http://www.gololed.com.ua
Може ще хтось хоче? На оптові ціни не назбираємо, але хоч доставка халявна буде.
Я би взяла, повідомте будь-ласка про сп romaski
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty14/11/2014, 14:58
140

iraabush пише:
Таня, гарні речі. А які умови для оптової покупки? Я завжди роблю так щоб зекономити: шукаю сайт виробника, дивлюсь умови для оптової покупки. Наприклад, http://trulala.com.ua/platye-sov-s1087black.html - 839 грн . А у виробника http://s-ova.com.ua/p46764287-stilnoe-ofisnoe-plate.html 770 грн і від 5 штук - 415 грн solnce
А я не знаю.....випадково побачила цей сайт.

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 13:22
141

Дівчата, чи буде компанія для покупки косметичних засобів з цього сайту - http://www.elfa.ua/ . Мені дещо треба, організувала б СП без оргзбору.
Повернутися до початку Перейти донизу
Вірунчик

Вірунчик

Кількість повідомлень : 240
Пункти профілю : 259
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 13:39
142

Іра, я би може теж щось замовила, але цін не бачу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 13:42
143

І я б на ельфу приєдналася)
Повернутися до початку Перейти донизу
iraabush



Кількість повідомлень : 640
Пункти профілю : 725
Репутація : 71
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 13:52
144

Відправила запит на прайс і мінімалку solnce
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 14:07
145

Дівчата, дутіки хтось ще хоче? Я б взялася за сп)
http://deshovaya-obuv.com.ua/
Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 16:31
146

Honda пише:
Дівчата, дутіки хтось ще хоче? Я б взялася за сп)
http://deshovaya-obuv.com.ua/
Ввечері спитаю чоловіка і відпишусь (бо я б хотіла для малої, а може і для себе)) та треба питати спонсора

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
Tasiya

Tasiya

Кількість повідомлень : 85
Пункти профілю : 91
Репутація : 6
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 16:42
147

Цитата :
Дівчата, дутіки хтось ще хоче? Я б взялася за сп)
http://deshovaya-obuv.com.ua/
Я приєднаюся і не з одною парою solnce Які умови СП і якість товару ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ага



Кількість повідомлень : 132
Пункти профілю : 150
Репутація : 24
Дата реєстрації : 24.10.2014

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 18:17
148

Ірусь на Ельфу я з вами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Rozumnichka

Rozumnichka

Кількість повідомлень : 89
Пункти профілю : 93
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty21/11/2014, 23:44
149

Дівчата, дутіки хтось ще хоче? Я б взялася за сп) http://deshovaya-obuv.com.ua/ пише:
Я дуже хочу, собі, малій і мамі би взяла shopoholic
Повернутися до початку Перейти донизу
наталька моталька

наталька моталька

Кількість повідомлень : 95
Пункти профілю : 99
Репутація : 12
Дата реєстрації : 26.10.2014
Звідки : Майзлі

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty22/11/2014, 10:04
150

Honda пише:
Дівчата, дутіки хтось ще хоче? Я б взялася за сп)
http://deshovaya-obuv.com.ua/
І я би звмовила!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору   Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору - Сторінка 3 Empty
151

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Шукаємо організатора та компанію для придбання речей без оргзбору

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

 Схожі теми

-
» Курточка весняна і ще багато речей на хлопчика нових
» (СП сумок POOLPARTY) тему можна видаляти. ДЯКУЮ всім за компанію :)
» СП одяг для всіх!Без оргзбору!
» СП одягу з сайту Гепюр без оргзбору
» Купуємо з сайту http://hozsklad.com.ua/ без оргзбору

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Шопінг. Що, де і коли-