ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Конхвета

Конхвета

Кількість повідомлень : 29
Пункти профілю : 54
Репутація : 1
Дата реєстрації : 18.08.2014
Звідки : Бандерштат

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty18/8/2014, 14:44
1

Які Ваші улюблені фільми? Що рекомендуєте подивитися ?
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty23/10/2014, 17:39
2

Ну то що, почну я :)
Почну з того, що не дивлюсь мелодрам, комедій і всякого такого (крім фільмів Гая Річі, але це чорний кримінальний гумор, тому їх до комедій не відношу), улюблені жанри - містика, триллер, драма, кримінал, ужассси  шок
Скільки я всього передивилась, то не перерахувати, бо я хворію на "кіноманію" (стан запущений yazyk   і лікуванню не підлягає)
Серед тих, що найбільше сподобались і запамятались, виділю наступні
"Подозрительные лица" (The Usual Suspects) - мегакрутий кримінальний триллер з нереальною розв'язкою, як на мене, то один з кращих в своєму жанрі, і 2 оскара має абсолютно заслужено. Кевін Спейсі (капець, як я його лю   girl  ) зіграв геніально, бо актор він геніальний, як він міг ще зіграти ))
Ще один фільм з його участю, який страшенно сподобався "Життя Девіда Гейла"  дуже сильне і якісне кіно з чудово поставленим сюжетом і грамотно підібраними акторами
тема вічна - смертна кара, гуманізм, боротьба (ще є чудесний фільм на цю тему "Зелена миля", але він інший, теж не змучуюсь вкотре його переглядати)... як люди ціною власного життя боряться з системою, самовіддано і фанатично йдуть за ідеєю, за своїми переконаннями
"Пленницы", фільм однозначно рекомендую, дуже сильне, цікаве, атмосферне, інтелектуальне кіно, в тому плані, що весь фільм думаєш, думаєш, думаєш... розгадуєш головоломку, підбираєш варіанти, люблю таке кінце
ну і розв'язка, тут взагалі без слів, настільки неочікувана  
але фільм важкий, особливо коли приміряєш ситуацію на себе, дуже важкий, тому вагітним і особам з вразливою психікою не дивитись
тобто фільм не має якихось жорстоких сцен насилля чи якогось "м'яса", фільм просто психологічно важкий
не буду описувати сюжет, бо не буде цікаво, але дуже рекомендую переглянути
"Бойцовский клуб" Девіда Фінчера - філософський культовий фільм, хоч і старенький, як на мене, але це класика
"Игры разума" - до нього я б дала слоган - "чи дісно те що бачать твої очі відповідає тому, що відбувається насправді..." дуже класний фільм!
"Шестое чувство" - з домішками містики, тут дійсно неочікуваний кінець
"Остров проклятых" Мартіна Скорсезе, ніколи не любила Дікапріо, але останнім часом він змінив амплуа, в даноміу фільмі він просто відмінно зіграв, після таких фільмів в деякі моменти починаєш сумніватись в реальності (як після "Матриці", але там по-іншому). Подобаються фільми, під час перегляду котрих, потрібно думати, підбирати варіанти розвитку подій, от це один з таких фільмів. Ще є один дуже крутий фільм Скорсезе теж з Дікапріо в гол. ролі ( і Метом Деймоном), триллер "Отступники", дуже сподобався, хто любить кінце про спецслужби, вербування, агентів, кримінал - прошу дуже... мій чоловік в захваті від цього фільму
"Идентификация" - дуже якісний триллер, з цікавим сюжетом і не менш цікавою розв"язкою
"Игра в прятки " - добротний психологічний триллер
"Таинственный лес" - обов"язковий до перегляду любителям жанру
Страшно люблю фільми по Стівену Кінгу - "Побег из Шоушенка", "1408", "Тайное окно", "Мгла", міні серіальчик "Буря століття" ітд
Після фільмів "Приют" Гильєрмо дель Торро і "Бункер" почала цікавитись іспанським кінематографом, бо сподобались ці фільми дуже, от недавно переглянула ісп. фільм "Тело" - триллер, де тримають інтригу до останніх хвилин фільму, дивишся і розгадати не можливо "хто це", дуже лю фільми з неочікуваною розв'язкою, прям маю до них слабість, це один з таких ))
далі буде  manikur


Останній раз редагувалося: firefox (26/10/2014, 08:13), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty25/10/2014, 23:37
3

Сьогодні дивилась "Бойфренд з майбутнього". Фільм зачіпив шок Після перегляду хочеться ловити мить і насолоджуватись кожним прожитим днем! Рекомендовано дивитись з другою половиною friends

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty26/10/2014, 14:13
4

А подивилась щойно Тіпа Копи - класно) - не сподівалась, думала, що дурнуватеньке аж надто. А воно в міру дурнувате. І з чоловіками можна дивитись - серед мужчин більшість прихильники такого гумору)).

Firefox, гарна підбірка, багато з цих фільмів мною теж любимі. А "Ідентифікація" - це Борна? Чи щось інше? Давно не дивилась хороших триллерів..
Повернутися до початку Перейти донизу
Надюшка

Надюшка

Кількість повідомлень : 10
Пункти профілю : 14
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.10.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty26/10/2014, 14:52
5

"бойфренд з майбутнього " гарнесенькій фільм!!! Дивилась якось раніше, дуже сподобався!!!
Нещодавно переглядала "Там, где сердце" - нічо так, одноразовий, але подивитись можна!!
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty27/10/2014, 09:36
6

А \"Ідентифікація" - це Борна? Чи щось інше? Давно не дивилась хороших триллерів.. пише:
ні, це не Борн
http://www.kinopoisk.ru/film/708/
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty28/10/2014, 16:20
7

Firefox, ти бачила фільм Гая Річі "Унесенные морем" з Мадонною в гол. ролі -рекомендую !!!!

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty28/10/2014, 16:26
8

В моэму топ-списку :
"Престиж" -чудовий фільм з неймовірною грою акторів
"Список Шиндлера"- без слів

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty28/10/2014, 16:27
9

Недавно переглянула старий фільмець "Отель "Руанда" - дуже актуальний у даний момент і хороший фільм

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty28/10/2014, 16:36
10

Моя улюблена тема svystyu
вчора переглянула "Анжеліка маркіза ангелов" сподобався,бо оригінал Анжеліки не бачила жодного разу і книжку не читала.немаю з чим порівняти.
ще "колонія" переглянула,суперовий,я люблю фантастику.
ще "дівергент" подивилася теж супер.І "с 8 марта мужчины" рос.фільми не люблю,дивилася,бо відгуки були непонагі.думаю згаяла час.такий собі ні про що.
ще пробувала дивитися "голые амбиции"2014р.така собі еротика з гумором смеюсь
Завдяки DVD я на кухні проводжу море часу і куховарю і дивлюся фільми yajcya
вчора так надивилася,що уже блищим часом не хочу смеюсь і їсти наготувала надовго вистачить смеюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty4/11/2014, 20:53
11

Ну що ж,переглянула я "Дракулу","Хочу как Бриждет" ,"Зачетный учитель","Брачный договор","Влюбится в невесту брата","Люблю твою жену"
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty4/11/2014, 22:16
12

Optimara пише:
Ну що ж,переглянула я "Дракулу","Хочу как Бриждет" ,"Зачетный учитель","Брачный договор","Влюбится в невесту брата","Люблю твою жену"
Нового "Дракулу" ? Є вже в хорошій якості ? І як фільмець ?

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty5/11/2014, 22:37
13

firefox пише:
Ну то що, почну я :)
Почну з того, що не дивлюсь мелодрам, комедій і всякого такого (крім фільмів Гая Річі, але це чорний кримінальний гумор, тому їх до комедій не відношу), улюблені жанри - містика, триллер, драма, кримінал, ужассси  шок
Скільки я всього передивилась, то не перерахувати, бо я хворію на "кіноманію" (стан запущений yazyk   і лікуванню не підлягає)
Серед тих, що найбільше сподобались і запамятались, виділю наступні
"Подозрительные лица" (The Usual Suspects) - мегакрутий кримінальний триллер з нереальною розв'язкою, як на мене, то один з кращих в своєму жанрі, і 2 оскара має абсолютно заслужено. Кевін Спейсі (капець, як я його лю   girl  ) зіграв геніально, бо актор він геніальний, як він міг ще зіграти ))
Ще один фільм з його участю, який страшенно сподобався "Життя Девіда Гейла"  дуже сильне і якісне кіно з чудово поставленим сюжетом і грамотно підібраними акторами
тема вічна - смертна кара, гуманізм, боротьба (ще є чудесний фільм на цю тему "Зелена миля", але він інший, теж не змучуюсь вкотре його переглядати)... як люди ціною власного життя боряться з системою, самовіддано і фанатично йдуть за ідеєю, за своїми переконаннями
"Пленницы", фільм однозначно рекомендую, дуже сильне, цікаве, атмосферне, інтелектуальне кіно, в тому плані, що весь фільм думаєш, думаєш, думаєш... розгадуєш головоломку, підбираєш варіанти, люблю таке кінце
ну і розв'язка, тут взагалі без слів, настільки неочікувана  
але фільм важкий, особливо коли приміряєш ситуацію на себе, дуже важкий, тому вагітним і особам з вразливою психікою не дивитись
тобто фільм не має якихось жорстоких сцен насилля чи якогось "м'яса", фільм просто психологічно важкий
не буду описувати сюжет, бо не буде цікаво, але дуже рекомендую переглянути
"Бойцовский клуб" Девіда Фінчера - філософський культовий фільм, хоч і старенький, як на мене, але це класика
"Игры разума" - до нього я б дала слоган - "чи дісно те що бачать твої очі відповідає тому, що відбувається насправді..." дуже класний фільм!
"Шестое чувство" - з домішками містики, тут дійсно неочікуваний кінець
"Остров проклятых" Мартіна Скорсезе, ніколи не любила Дікапріо, але останнім часом він змінив амплуа, в даноміу фільмі він просто відмінно зіграв, після таких фільмів в деякі моменти починаєш сумніватись в реальності (як після "Матриці", але там по-іншому). Подобаються фільми, під час перегляду котрих, потрібно думати, підбирати варіанти розвитку подій, от це один з таких фільмів. Ще є один дуже крутий фільм Скорсезе теж з Дікапріо в гол. ролі ( і Метом Деймоном), триллер "Отступники", дуже сподобався, хто любить кінце про спецслужби, вербування, агентів, кримінал - прошу дуже... мій чоловік в захваті від цього фільму
"Идентификация" - дуже якісний триллер, з цікавим сюжетом і не менш цікавою розв"язкою
"Игра в прятки " - добротний психологічний триллер
"Таинственный лес" - обов"язковий до перегляду любителям жанру
Страшно люблю фільми по Стівену Кінгу - "Побег из Шоушенка", "1408", "Тайное окно", "Мгла", міні серіальчик "Буря століття" ітд
Після фільмів "Приют" Гильєрмо дель Торро і "Бункер" почала цікавитись іспанським кінематографом, бо сподобались ці фільми дуже, от недавно переглянула ісп. фільм "Тело" - триллер, де тримають інтригу до останніх хвилин фільму, дивишся і розгадати не можливо "хто це", дуже лю фільми з неочікуваною розв'язкою, прям маю до них слабість, це один з таких ))
далі буде  manikur

Оххх, як Казейр Созе хорош, ой хорош !!! sluni sluni sluni

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty13/11/2014, 09:01
14

Глянула вчора "Обитель проклятих", за мотивами Эдгара По, файний фільмець !

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty13/11/2014, 09:13
15

А хто бачив "Поаодир " ?

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty13/11/2014, 18:31
16

Дівчата, хто бачив Інтерстеллар ??

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty13/11/2014, 18:57
17

Я хочу Поводир подивитися. Відгуки двозначні і протилежні дуже)
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty13/11/2014, 19:00
18

Honda пише:
Я хочу Поводир подивитися. Відгуки двозначні і протилежні дуже)
Чекаю вражень від тебе !

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Stаcey

Stаcey

Кількість повідомлень : 15
Пункти профілю : 21
Репутація : 6
Дата реєстрації : 09.11.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty14/11/2014, 18:41
19

Дівчата, я таааакий фільм класний подивилася. Ну прям найкраще за останній час, а то щось таке ніяке попадалось.

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду 76711430

"Неприкасаемые 1+1"

Подивіться - не пошкодуєте! sluni
Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty14/11/2014, 19:20
20

Настя, так! Фільм дуже життєстверджуючий! Я його дивилась 2 роки тому, а нещодавно знов переглядала

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty14/11/2014, 19:32
21

1+1 бомбезне кіно! Теж дуже сподобалось. Дивилася вже тричі.
Про Поводир обов'язково напишу, але почекаю, щоб в неті подивитися, бо в кінотеатрі ех не вдасться(
Ще гарне кіно "Води слонам" з Паттісоном. Після сутінків думала він актор ніякий)
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty14/11/2014, 20:04
22

І Я дуже люблю фільм 1+1!!!
З Паттісоном ще дивилась дуже гарний "Пам'ятай мене"... klass
Повернутися до початку Перейти донизу
Blackberry

Blackberry

Кількість повідомлень : 28
Пункти профілю : 30
Репутація : 2
Дата реєстрації : 11.11.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty14/11/2014, 22:06
23

"Пам'ятай мене" дуже кінцівка вражаюча, аж мурашки по шкірі.
"Престиж" - достойний фільм, несподівана розв'язка. Крістіан Бейл дуже багатоплановий актор.
"Остров проклятих" - теж кіно із серії цікавих і захопливих сюжетів.
"Бойфренд з майбутнього" має надзвичайну цінну ідею, пам'ятати би про неї кожної хвилини.
Я ще люблю "Ефект метелика", але тільки першу частину. І так мені кінцівка імпонує, найкращий момент в фільмі. Кажуть, "Если я останусь" хороший фільм, треба глянути.
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty15/11/2014, 00:36
24

Тепер переглянула Почати спочатку з Кірою Найтлі. Легкий Нью-Йоркський фільм.
Повернутися до початку Перейти донизу
Марочка

Марочка

Кількість повідомлень : 23
Пункти профілю : 25
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.11.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty15/11/2014, 01:57
25

Колись я була страшним кіноманом. Могла щодня по 4 фільми підряд дивитися, практично не відриваючись від екрану. Зараз часу дивитися майже немає. Буває, що один фільм дивлюся тиждень-два шок  Але дуже хочу щось подивитися. Скучила вже за кіно. Подивлюся 1+1, бо щось так його ви тут розрекламували. А з тих, що колись дивилася мені дуже припав до душі трилер "Лабіринти (Dédales)", виробництва Франція-Бельгія і драма "Життя прекрасне". Хто любить психологічні фільми, той оцінить


Останній раз редагувалося: Марочка (16/11/2014, 19:25), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Stаcey

Stаcey

Кількість повідомлень : 15
Пункти профілю : 21
Репутація : 6
Дата реєстрації : 09.11.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 03:13
26

Подивилась

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Identintifakaziya

kolobok dyatel smile0079

Не сподобалось абсолютно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Latifa

Latifa

Кількість повідомлень : 49
Пункти профілю : 62
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 09:45
27

І я страшенно люблю дивитись різні фільми. Зараз часу на це обмаль, але все одно час від часу щось дивлюсь. У мене чоловік страшенний кіноман і у нас завжди на вінчестері величезна колекція фільмів. Останній фільм, який я подивилася, був фільм "Люсі". Дуже цікава сюжетна лінія фільму, рекомендую для перегляду.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://handmade-hobbi.blogspot.com/
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 11:45
28

Stаcey пише:
Подивилась


kolobok dyatel smile0079

Не сподобалось абсолютно.

А я старшенно люблю фільми по типу "10 негритят", ще один класний фільм є з таким сюжетом "Охотники за разумом" kofe
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 12:49
29

firefox пише:
Stаcey пише:
Подивилась


kolobok dyatel smile0079

Не сподобалось абсолютно.

А я старшенно люблю фільми по типу "10 негритят", ще один класний фільм є з таким сюжетом "Охотники за разумом" kofe

І мені таке подобається!..klass

Також сподобалися психологічні драми і триллери "Престиж", "Ефект метелика", "Знайомтесь, Джо Блек", "Список контактів", "Ванільне небо", "Убий мене ніжно", "Адвокат диявола", "Порок на експорт", "Лінкольн для адвоката", "Хмарний атлас", "Філософи", "Вічне сяйво чистого розуму", "Місто гріхів", "Дикуни", "Бійцівський клуб"... Ще дуже радили мені фільм "Слова", ніяк не зберусь подивитись...
Один з улюблених "Достукатись до небес", схожий на "1+1" за жанром...
Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 13:07
30

Latifa пише:
І я страшенно люблю дивитись різні фільми. Зараз часу на це обмаль, але все одно час від часу щось дивлюсь. У мене чоловік страшенний кіноман і у нас завжди на вінчестері величезна колекція фільмів. Останній фільм, який я подивилася, був фільм "Люсі". Дуже цікава сюжетна лінія фільму, рекомендую для перегляду.

Галя, а я подивилась цей "Люсі" і якщо чесно, то трохи розчарована. Очікувала більшого.
такого типу фільм "Области тьмы" був цікавіший.
Галя, подивись - тобі сподобається

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
Blackberry

Blackberry

Кількість повідомлень : 28
Пункти профілю : 30
Репутація : 2
Дата реєстрації : 11.11.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 13:15
31

"Люсі" - мені задум дуже сподобався, а от реалізація бажала б кращого. Але в Люка Бессона всі такі фільми
І взагалі останнім часом так знімають багато дитячих фільмів, ніби то для дорослих: останній "Спайдермен", "Ніндзя черепашки", "Стражи галактики", вже від цієї фантастики аж трохи тошнить cyom
Дивилась "Оставленные", так і не зрозуміла, це пропаганда секти чи навернення до Бога чешет
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 14:13
32

Код:
Один з улюблених "Достукатись до небес"
Це мій найулюбленіший фільм!!! це була любов з першого погляду "безоговорочно и навсегда" girl
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 16:28
33

Цитата :
Ще дуже радили мені фільм "Слова", ніяк не зберусь подивитись...
Я дивилася! Мені сподобався фільм і сюжет класний, і задумка.
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty16/11/2014, 21:46
34

Elle пише:
firefox пише:
Stаcey пише:
Подивилась


kolobok dyatel smile0079

Не сподобалось абсолютно.

А я старшенно люблю фільми по типу "10 негритят", ще один класний фільм є з таким сюжетом "Охотники за разумом" kofe

І мені таке подобається!..klass

Також сподобалися психологічні драми і триллери "Престиж", "Ефект метелика", "Знайомтесь, Джо Блек", "Список контактів", "Ванільне небо", "Убий мене ніжно", "Адвокат диявола", "Порок на експорт", "Лінкольн для адвоката", "Хмарний атлас", "Філософи", "Вічне сяйво чистого розуму", "Місто гріхів", "Дикуни", "Бійцівський клуб"... Ще дуже радили мені фільм "Слова", ніяк не зберусь подивитись...
Один з улюблених "Достукатись до небес", схожий на "1+1" за жанром...


Ооой, за Вічне сяйво... я забула. Обожнюю це фільмець !!!!

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty17/11/2014, 14:29
35

Подивилася вчора "Время убивать" з твоїм, Олько, улюбленим Кевіном Спейсі. Хороший, мудрий і важкий фільм......я розплакалась вкінці......чи то мож просто настрій плаксивий був cyom

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty17/11/2014, 15:02
36

о, не бачила, йду скачаю, подивлюсь на досугє
страшне того Спейсі люблю, якись він такий не типовий і тим цікавий
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty2/12/2014, 23:52
37

Забула ше сказати про фільм "Разрисованная вуаль" . Дуже гарний фільм! Рекомендую !!!

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty4/12/2014, 13:07
38

А ще я люблю специфічні фільми Ларса фон Трієра. От ніяк не доберуся до Німфоманки !!

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty20/1/2015, 23:03
39

Хто бачив "Левиафан ?"

... І хто любить Звягінцева, відгукніться !!!!!! friends

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty2/2/2015, 11:07
40

"Отель Гранд Будапешт" - дуже хороший фільм, з купою чудових акторів, дуже такий стильний з приємним післясмаком ! Рекомендую !!!

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty4/2/2015, 12:41
41

Оля, подивилась недавно "Разрисованная вуаль, сподобався!..Тепер гляну ще про той готель)))
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty4/2/2015, 12:46
42

Чекаю "Игра в имитацию " !!!! sluni

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Дівча

Дівча

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 545
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.01.2020

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty8/1/2020, 00:42
43

дякую! є, чим зайнятись на вихідних!
Повернутися до початку Перейти донизу
dvr33



Кількість повідомлень : 6
Пункти профілю : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.06.2021

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty29/8/2021, 14:50
44

Спасибо за совет
Повернутися до початку Перейти донизу
https://wei-shi.com.ua/
dundich



Кількість повідомлень : 16
Пункти профілю : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 24.02.2021

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty23/5/2023, 14:50
45

Я вчера оскароносный фильм «Паразиты» на онлайн кинотеатре Премьер посмотрела, фильм меня просто потряс, всем рекомендую. Кстати, смотрела я его бесплатно по промокоду, который здесь нашла.

Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
ПовідомленняТема: Re: Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду   Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду Empty
46

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Кінозал.Ділимося враженнями від перегляду

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» Що і де можна купити, ділимося досвідом
» Дитяча література - поділіться враженнями від своїх придбань!

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Наші захоплення, хобі, інтереси :: Фільмоманія-