ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Пицца

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Каратуня

Каратуня

Кількість повідомлень : 11
Пункти профілю : 15
Репутація : 0
Дата реєстрації : 26.01.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Пицца   Пицца Empty8/2/2020, 12:03
1

Хозяюшки, вы готовите своей семье пиццу дома? Какие рецепты теста используете, а то у меня не получается ничего нормального. Увидела у нас в Черкассах в магазине замороженное тесто Пицца I?id=7f5c33295f62509d268531cd206c82ac&n=13 , купила и сделала пиццу. Получилось не очень вкусно. Что я делаю не так?
Повернутися до початку Перейти донизу
ирожена

ирожена

Кількість повідомлень : 20
Пункти профілю : 28
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.01.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty8/2/2020, 12:15
2

Думаю, что дело не в вас, а в самом тесте - оно больше для сладкой выпечки предназначено, там даже на упаковке фото круасана. Я пару раз брала такое и пекла слойки с кремом -вкусно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Глори

Глори

Кількість повідомлень : 17
Пункти профілю : 23
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty8/2/2020, 12:41
3

Готую, але зі свого дріжджового тіста це роблю -не люблю напівфабрикати. Часто чую, що ось в піццерії тісто особливе тому і смачно. Нічого там особливого нема - звичайне дріжджове. Просто вона там в печі, а не в духовці готується -аромат інший. Я свій рецепт на Ютубі знайшла.
Повернутися до початку Перейти донизу
Розося

Розося

Кількість повідомлень : 18
Пункти профілю : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 30.01.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty8/2/2020, 12:56
4

Каратуня, из такого замороженного теста можно делать пиццу, но она не такая вкусная получается, как из свежего дрожжевого, которое вы готовите сами.  Но если у вас в семье любят пиццу, то зачем мучиться с готовкой когда не очень получается, если вы в Черкассах можете себе иногда заказывать готовую пиццу с любой начинкой  Пицца 9-12yas_pizza
Повернутися до початку Перейти донизу
VasiLISAKA

VasiLISAKA

Кількість повідомлень : 22
Пункти профілю : 42
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.01.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty21/2/2020, 22:47
5

Я больше предпочитаю пиццу на заказ тут. Пицца такая же вкусная и горячая,как например домашняя. По этому нет смысла покупать заготовки,лучше закажите.
Повернутися до початку Перейти донизу
https://shokeru.com.ua/
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty26/2/2020, 09:25
6

✔ Перевірений рецепт :)

❄❄❄Тісто❄❄❄

- 20 гр. дріждів, розвести у 1/2 склянки теплого молока, додати сюди ж 1 ч. лож. цукру + 1 ч. лож. олії + 1 лож. розтопленого масла (ще додаю десь 20 гр. теплої кип"яченої води).
- Цьому дати постояти 5 хв.
- Після чого додаємо 300-350 гр. муки, і вже коли місимо тісто додаємо 1 ч. л. солі (якщо додати зразу в дріжджі, то сіль вбиває дріжджеві бактерії d125)
- Тісто місимо приблизно такої консистенції як на вареники (чуть-чуть вільніше), тому муки можна додавати поки не вимісимо, поки не буде тісто відставати менш більш від рук.
- Відкладаємо тісто на 30 хв. в тепле місце і присипаємо зверху мукою, або накриваємо рушником.

❄❄❄Паста❄❄❄

Тушимо дрібненько нарізану цибулину і 2 зубочки часнику (теж дрібненько нарізати), це на 1 лож. масла. Потім добавляємо кетчуп або томатну пасту, протушуємо трішки, і ще долити десь 2-3 лож. води.

❄❄❄Начинка❄❄❄

Ковбаска, сир, помідори, оливки, кукурудза, ананаси, шампіньйони, сало, шинка - кому що до смаку!

❄❄❄Процес приготування❄❄❄

Розкачуємо тісто, приблизно 2-4 мм. товщина. Викладаємо його на змащену бляшку. Зверху мастимо пастою, повністю, всі краєчки. Тоді ставимо ковбаску, шинку чи ананаси, шампіньони (беру мариновані порізані, і тушу їх ще з цибулькою), сало, кукурудза... в кого яка фантазія. На верх завжди ставлю помідору, і присипаю тертим сиром (не жалію). Ставимо в розігріту до 200-250 градусів духовку, і випікаємо 5-8 хв, щоб тісто знизу підрум"янилось.

СМАЧНОГО !!!✔
P.s. Фото не моє, але в мене виходить ідентична піца, і вмить щезає кудись :)

Пицца 29698088_m

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
olposs

olposs

Кількість повідомлень : 31
Пункти профілю : 31
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.07.2020
Звідки : Украина

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty14/7/2021, 10:01
7

Каратуня пише:
Хозяюшки, вы готовите своей семье пиццу дома? Какие рецепты теста используете, а то у меня не получается ничего нормального.
Делала много раз, но вот как-то не очень вкусно получается. То ли я не умею, то ли дело в оборудовании, ведь для пиццерии нужно оборудование для пиццерии купить в Украине Коринф. Пробовала делать пиццу и из покупного теста, свое дрожжевое и обычное, с разными соусами тоже пробовала, соус бывал свой, бывал магазинский тоже. Короче наша домашняя обычная духовка плохо подходит для пиццы. Хотя я и не такой большой любитель пиццы, могу обойтись и без нее.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ліхтарик

Ліхтарик

Кількість повідомлень : 61
Пункти профілю : 81
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.05.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty7/8/2021, 16:09
8

Недавно из Львова приехали, поездкой довольны. И еду заказывали вкусную из ресторана Ла Фамилия, это пицца и суши https://lafamiglia.restaurant/restaurant/sushi/ , Калифорния с угрем и лососем просто бесподобны. И надо сказать, что заказ привозят быстро, мы практически не ждали. 15 минут и все что заказывали в этом ресторане уже стоит на столе.
Пицца Kaliforniya-z-vugrem-476x476
Повернутися до початку Перейти донизу
Fevziya

Fevziya

Кількість повідомлень : 56
Пункти профілю : 55
Репутація : -1
Дата реєстрації : 26.08.2021

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty27/10/2021, 13:46
9

Пробовала готовить пиццу по разным рецептам и все равно идеального не нашла. Поэтому проще заказывать доставку https://bellamozzarella.com.ua/ , к тому же пиццы у них реально вкусные и приближенные к идеальным на мой взгляд.
Повернутися до початку Перейти донизу
матрос

матрос

Кількість повідомлень : 59
Пункти профілю : 75
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.09.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty22/9/2022, 11:50
10

А чи модна організувати замовлення піци прямо додому в селі?
Повернутися до початку Перейти донизу
оливка

оливка

Кількість повідомлень : 124
Пункти профілю : 164
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.02.2020

Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty22/9/2022, 13:45
11

Я не можу сказати, що реально великий дегустатор і знаю про піцу все, та от точно можу порадити спробувати піцу Маргарита https://treba.pizza/frankivsk/trebapizza/pizza/pica-margarita Де тоненьке тісто і досить цікава начинка, яка реально відтворює максимально атмосферу Італії. Добре, що в нас теж навчилися готувати таку смачну піцу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Пицца Empty
ПовідомленняТема: Re: Пицца   Пицца Empty
12

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Пицца

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Наші рецепти смаколиків :: Випічка-