ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Мило hand made (ручна робота)

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
anna.kapinos

anna.kapinos

Кількість повідомлень : 7
Пункти профілю : 12
Репутація : 3
Дата реєстрації : 19.11.2014
Звідки : Нiкополь

Мило hand made (ручна робота) Empty
ПовідомленняТема: Мило hand made (ручна робота)   Мило hand made (ручна робота) Empty19/11/2014, 22:15
1

Дорогие покупатели, предлагаю Вам мыло ручной работы с добавлением натуральных эфирных и базовых масел без красителей.  
Фото 1,2. Корица с кофейным скрабом. Состав: оливковое масло, кокосовое масло, масло какао, эфирное масло корицы, шоколад   Цена 15грн   за 100г.
Фото 3. "Ромашковое".   Состав: Масло абрикосовой косточки, масло винградной косточки, облепиховое масло, оливковое масло, миндальное масло, отвар ромашки, сухоцвет ромашки, козье молоко.   Цена 15грн   за 100г.  
Фото 4. "Лимонное с авокадо".   Состав: масло лесного ореха, масло макадамии, масло зародышей пшеницы, масло жожоба, масло авокадо, эфирное масло лимона.   Цена 15грн   за 100г.  
Фото 5. Апельсиновое мыло с люфой. Состав: облепиховое масло, масло абрикосовой косточки, персиковое масло, эфирное масло апельсина   Цена 20грн   за 100г.  
Фото 6. "Ванильный кекс".   Состав: козье молоко, оливковое масло, миндальное масло, ваниль, мак   Цена 15грн   за 100г.  
Фото 7. " Молоко с медом".   Состав: облепиховое масло, оливковое масло, масло авокадо, масло зародышей пшеницы, мёд, воск   Цена 15грн за 100 г.  
Фото 8.   "Горная лаванда".   Состав: масло лесного ореха, масло макадамии, масло зародышей пшеницы, масло жожоба, эфирное масло лаванды   Цена 15грн   за 100г. " Молоко с медом".   Состав: облепиховое масло, оливковое масло, масло авокадо, масло зародышей пшеницы, мёд, воск   Цена 15грн за 100 г.  
Фото 9. "Имбирное унисекс".   Состав: масло виноградных косточек, оливковое масло, эфирое масло можжевельника, эфирное масло имбиря, молотый имбирь   Цена 20грн   за 100г .
Фото 10. "Мармеладное ассорти".   Состав: масло макадамии, облепиховое масло, кокосовое масло, эфирное масло апельсина, шоколад   Цена 15грн   за 100 г.
Весь ассортимент мыла можете посмотреть в галерее http://www.kidstaff.com.ua/gallery-125605.html
Постепенно буду обновлять ассортимент. Пересылаю Новой почтой или Укрпочтой за счет покупателя.
050-141-08-08, Аня
Мило hand made (ручна робота) 28jcl1k Мило hand made (ручна робота) 2yy6u05
Мило hand made (ручна робота) 10n58qq Мило hand made (ручна робота) 2br4va
Мило hand made (ручна робота) 2dln8ls Мило hand made (ручна робота) X5dro9
Мило hand made (ручна робота) 14ioqxx Мило hand made (ручна робота) T7hl4z
Мило hand made (ручна робота) 2n9mkhd Мило hand made (ручна робота) 2lbbz11


Останній раз редагувалося: anna.kapinos (19/11/2014, 23:26), всього регувалося 11 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Мило hand made (ручна робота) Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило hand made (ручна робота)   Мило hand made (ручна робота) Empty19/11/2014, 22:39
2

Це ти сама його вариш ??? solnce

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
anna.kapinos

anna.kapinos

Кількість повідомлень : 7
Пункти профілю : 12
Репутація : 3
Дата реєстрації : 19.11.2014
Звідки : Нiкополь

Мило hand made (ручна робота) Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило hand made (ручна робота)   Мило hand made (ручна робота) Empty19/11/2014, 22:58
3

Так варю, хiмiчу сама з пропорцiями:), а от фото вставити не розберу як:(
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Мило hand made (ручна робота) Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило hand made (ручна робота)   Мило hand made (ручна робота) Empty25/11/2014, 00:14
4

Ого-го, яка краса !!!! Воно пахуче ?????

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
anna.kapinos

anna.kapinos

Кількість повідомлень : 7
Пункти профілю : 12
Репутація : 3
Дата реєстрації : 19.11.2014
Звідки : Нiкополь

Мило hand made (ручна робота) Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило hand made (ручна робота)   Мило hand made (ручна робота) Empty25/11/2014, 09:54
5

Доброго ранку! Так, мило пахуче! Завдяки прозорiй плiвцi, в яку я обгортаю (харчову), воно довше зберiга аромат, всi масла виключно натуральнi, придбанi в аптеках, жодного барвника не додаю, колiр виходить завдяки облiпiховiй олii, травам, цедрi апельсина, граната, львiвському шоколаду, меду:) Витрачаю на це все багато часу, але менi воно в радiсть, я хiмiк за фахом, i часу зараз у мене придостатньо, бо чоловiк мене змусив звiльнитися:) Дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Мило hand made (ручна робота) Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило hand made (ручна робота)   Мило hand made (ручна робота) Empty
6

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Мило hand made (ручна робота)

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» Робота у Польщі
» Варимо мило в домашных умовах
» Натуральне мило і косметика ручної роботи

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Наші оголошення :: Продається :: КОСМЕТИКА І ЗАСОБИ ГІГІЄНИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ-