ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Вишиванки для світських вечірок

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Mekalsomt



Кількість повідомлень : 103
Пункти профілю : 127
Репутація : 0
Дата реєстрації : 30.11.2021

Вишиванки для світських вечірок Empty
ПовідомленняТема: Вишиванки для світських вечірок   Вишиванки для світських вечірок Empty7/4/2023, 13:11
1

Один магазин змінив моє життя! Я завжди любила українську вишивку, але ніколи не могла знайти нижню сукню із вбудованою вишивкою. І тут я виявила https://kram.kr.ua/zinki/sukni-dovgi/ "Крамницю Вишитого Одягу"! Я була вражена величезним вибором жіночих суконь-вишиванок, які мені завжди подобалися, і доступних цін на них. Я була впевнена, що зараз настав мій час, і вибрала сукню, яка мені подобалася найбільше. Я отримала чудові консультації щодо вибору, гарантію якості та завжди швидкі відповіді на мої запитання. А доставка була швидкою та добре організованою. Я отримала свою бажану сукню-вишиванку, і вона виглядала навіть краще, ніж на картинці! Я також була здивована, коли помітила, що я мав бонуси, які я могла використовувати при наступній покупці. Я б знову і знову поверталася до Крамниці Вишитого Одягу за своїми новими знахідками. Я наполегливо рекомендую цей магазин усім, хто цінує якість та красу української вишивки.
Вишиванки для світських вечірок Screenshot-4
Повернутися до початку Перейти донизу
Симпатик

Симпатик

Кількість повідомлень : 44
Пункти профілю : 46
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.07.2020

Вишиванки для світських вечірок Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишиванки для світських вечірок   Вишиванки для світських вечірок Empty16/5/2023, 12:52
2

Мені треба вишиванку обрати на свято. Не можу ніяк визначитися
Повернутися до початку Перейти донизу
tosim

tosim

Кількість повідомлень : 55
Пункти профілю : 63
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.10.2020

Вишиванки для світських вечірок Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишиванки для світських вечірок   Вишиванки для світських вечірок Empty16/5/2023, 12:53
3

В мене є три вишиванки, я їх дуже акуратно та довго обирала. Скажу чесно, це для мене важлива справа. Можу вам скинути статтю https://tk-company.com.ua/uk/yak-obrati-vishivanku-do-svyata-poradi-vid-tekstil-kontakt/ Тут саме поради написані про те, як обирати вишиванку, на що звертати увагу та де саме краще за все купувати національний одяг.
Повернутися до початку Перейти донизу
EJlektra



Кількість повідомлень : 6
Пункти профілю : 8
Репутація : 0
Дата реєстрації : 26.05.2023

Вишиванки для світських вечірок Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишиванки для світських вечірок   Вишиванки для світських вечірок Empty13/6/2023, 17:03
4

Стиль, краса та традиції - все це у вишиванці від HISTROV! Я звернулася до них за вишиванкою для свого урочистого заходу, і вони перевершили мої сподівання. Вишиванка виконана з такою майстерністю, що я просто закохалася у неї з першого погляду. HISTROV допомогли мені створити незабутній образ за допомогою їхньої вишиванки!
https://histrov.com/woman/
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Вишиванки для світських вечірок Empty
ПовідомленняТема: Re: Вишиванки для світських вечірок   Вишиванки для світських вечірок Empty
5

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Вишиванки для світських вечірок

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» Вишиванки
» Стильні вишиванки
» Дизайнерськи вишиванки високої якості

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про нашу красу та здоров'я :: Секрети краси-