ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Біометричні документи в Україні

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty18/11/2014, 00:28
1

Відповіді на питання, що найчастіше задають громадяни

6 грудня 2012 року набрав чинності Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Відповідно до цього Закону в Україні розпочато роботи із запровадження оформлення і видачі паспорта громадянина України, що містить безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу, в регіонах та інфраструктури його функціонування.

З метою запровадження біометричних документів для виїзду за кордон Урядом прийнято Постанову від 7 травня 2014 р. № 152 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення".

Відповідно до зазначеної постанови, біометричні закордонні паспорти в Україні запроваджуються з 1 січня 2015 року.

На цій сторінці зібрано запитання, що найчастіше задають громадяни та представники засобів масової інформації та актуальні відповіді на них. Інформація на цій сторінці оновлюється із врахуванням ухвалених нормативно-правових актів та завершених заходів з підготовки до впровадження зазначених документів.

Що таке біометричні документи і для чого вони потрібні?

Біометричними називають документи, що посвідчують особу та містять електронний носій інформації, на якому записано інформацію про біометричні дані власника документу з метою його ідентифікації. Передбачається, що такі документи найбільш захищені від підробок та виключають можливість користування ними будь-якою особою, окрім власника. Головна ідея впровадження більш захищених документів, які забезпечують ідентифікацію особи - це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму.

Біометричні паспорти набувають все більшого поширення у світі. Відповідно до інформації всесвітньої організації цивільної авіації (ICAO) більше 90 країн з 193 держав-членів ООН в даний час видають такі документи, при цьому ще більше двадцяти держав готові до впровадження таких документів в найближчі роки.

Близько 45 країн з числа тих, які видають біометричні документи, зберігають на документах одночасно і відбитки пальців, і зображення особи, в той же час більше 30 країн використовують лише оцифроване фото власника документа. Решта країн в даний час використовують тільки зображення обличчя, але найближчим часом планують використовувати і дані дактилоскопії.

За даними ICAO, більше 15 країн в даний час використовують автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників електронних паспортів. Для того, щоб пройти процедуру паспортного контролю, мандрівник може скористатися "електронними воротами", які в автоматичному режимі звіряють його біометричні дані з інформацією, що зберігається на чипі документа. Серед країн, які читають (сканують) е-паспорта в аеропортах і на кордонах США, Великобританія, Сінгапур, Португалія, Нова Зеландія, Японія, Індонезія і Німеччина.

Які переваги біометричних документів для громадян?

Біометричні паспорти це практично
Паспорт громадянина України, виготовлений у формі пластикової картки буде більш зручним та зносостійким ніж паперовий аналог.
Вперше паспорт громадянина України видається безкоштовно.

Біометричні паспорти це безпечно
Для захисту інформації на електронному носії використовуються новітні технології, що робить підробку електронних документів практично неможливою.
У разі крадіжки чи втрати такого паспорту, зловмисники не зможуть скористатися ним.

Біометричні паспорти це зручно
Для зчитування інформації, наприклад на кордоні, будуть використовуватись автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників біометричних паспортів. Це по-перше виключить суб‘єктивність та можливість зловживань під час проходження контролю, а по-друге зменшить час необхідний на таке проходження.

Подорожі до країн які використовують автоматичні пропускні системи стануть більш зручними, без виснажуючих черг. Аналогічно, будуть створені умови, необхідні для спрощення та прискорення внутрішньодержавних процедур надання адміністративних послуг, які передбачають ідентифікацію особи.

Як будуть виглядати українські біометричні документи і які дані в них будуть внесені?

Технічні описи та порядки оформлення і видачі проїзних документів, передбачених зазначеним Законом, затверджені Кабінетом Міністрів України.

Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» передбачено вичерпний перелік інформації, що буде вноситися до біометричних документів. Наприклад, до паспорта громадянина України буде вноситися наступна інформація (стаття 21 Закону):

1) назва держави;

2) назва документа;

3) ім'я особи;

4) стать;

5) громадянство;

6) дата народження;

7) унікальний номер запису в Реєстрі;

8) номер документа;

9) дата закінчення строку дії документа;

10) дата видачі документа;

11) уповноважений суб'єкт, що видав документ (код);

12) місце народження;

13) відцифрований образ обличчя особи;

14) відцифрований підпис особи.

Окрім того, до паспорта громадянина України за письмовим клопотанням заявника, а стосовно осіб, які не досягли шістнадцятирічного віку, - їхніх батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших представників може бути внесена також додаткова змінна інформація, передбачена Законом.

Скільки будуть коштувати паспорт громадянина України, закордонний паспорт тощо?

На сьогоднішній день, при оформленні документів, в залежності від типу документа та обставин його оформлення, громадяни сплачують державне мито, вартість адміністративних послуг та вартість бланку. Для деяких документів та обставин, окремі або всі з перелічених платежів відсутні. Детальніше про порядок оформлення документів на даний час, читайте у розділі "Адміністративні послуги"

Відповідно до Закону, вперше паспорт громадянина України буде видаватися безкоштовно, як це відбувається сьогодні. Для того ж, щоб відповісти на питання, яка буде вартість бланків біометричних документів, які видаватимуть в інших випадках підрозділи ДМС України, необхідні затверджені Урядом технічні описи таких документів та проведення заходів щодо закупівлі таких бланків відповідно до чинного законодавства. Відразу після завершення зазначених заходів інформація про всі платежі, які необхідно буде сплатити при оформленні документів, буде розміщена на офіційному веб-сайті ДМС України.

Коли міграційна служба почне видавати біометричні документи?

Видача біометричних паспортів для виїзду за кордон запроваджується з 1 січня 2015 року.

Для того, щоб розпочати оформлення та видачу біометричних паспортів громадянина України, необхідно створити відповідну інфраструктуру та забезпечити технічні умови для фотографування громадян, зчитування відбитків пальців та внесення даних до відомчої інформаційної системи у всіх підрозділах ДМС України, які видаватимуть такі документи. Територіальних підрозділів (громадяни часто називають їх "паспортними столами") в Україні є близько 700.

Відразу після завершення підготовчих заходів буде визначено дату, з якої територіальні підрозділи почнуть приймати заяви з оформлення біометричних документів, яка буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ДМС України.

Чи обов'язково буде міняти вже видані документи на нові - біометричні?

Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні підрозділами ДМС України, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні - це право, але не обов'язок кожного громадянина України.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон сьогодні видається терміном на 10 років (кінцева дата дії зазначена у паспорті) і навіть після впровадження документів нового зразка, такий паспорт буде чинним до зазначеної кінцевої дати дії. Громадяни зможуть вільно перетинати кордон з такими паспортами, отримувати у них візи тощо. Разом з цим, у разі бажання громадянина, він зможе обміняти цей паспорт на паспорт нового зразка, звернувшись до підрозділу ДМС України.

Аналогічною є ситуація з іншими документами, передбаченими Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»: до завершення строку дії документів "старого" зразка їх заміна на біометричні не є обов'язковою.

Якщо я сьогодні подам заяву про видачу паспорта, який документ я отримаю, "старого" зразка, чи вже біометричний?

Враховуючи те, що при оформленні біометричних документів буде дещо змінено процедуру подачі заяви, такі документи будуть видаватися тільки у разі подання заяви вже за новою процедурою. Державна міграційна служба заздалегідь оприлюднить інформацію про дату, починаючи з якої громадяни будуть подавати заяви на отримання документів нового зразка після завершення підготовчих заходів щодо впровадження таких документів.

http://dmsu.gov.ua/biometrychni-dokumenty
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 21:15
2

Біометричний паспорт буде коштувати 15 євро – Міграційна служба
Біометричні документи в Україні 630xNx1bf0363---------------_628x420.jpg.pagespeed.ic.ToGw6UFng5
Біометричний паспорт, який можна буде отримати з 1 січня, коштуватиме близько 15 євро. Про це повідомив керівник прес-служби ДМСУ Сергій Гунько.

Виготовляти біометричний паспорт будуть 20 днів.

«З 1 січня у кожній області будуть готові підрозділи, які розпочнуть роботу і найближчим часом ми суттєво розширимо їх кількість. Людина приходить, пише заяву, фотографується, прикладає пальці рук до певного сканеру і все. 20 робочих днів, за стандартною процедурою, йде на виготовлення біометричного паспорту. За попередньою інформацією виробника, ціна буде близько 15 євро у гривневому еквіваленті. Ще є прискорена процедура — за 7 робочих днів із подвійною оплатою держмита», — зазначив Гунько.

Отримання біометричного паспорту не є обов’язковим. Якщо громадянин не хоче його отримувати — він може і надалі користуватися паспортом старого зразка до закінчення його строку дії.
http://www.hromadske.tv/society/biometrichnii-pasport-bude-koshtuvati-15-yevro----/
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 21:52
3

Дякую, за корисну інформацію. Мене дивує і обурює інше, чому ціна в євро ???

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 21:55
4

О, а я надумала паспорт робити.......то не робити, чекати коли ці почнуть видавати ? xmmm Правда дуже сумніваюся що їх таки з 1 січня робитимуть........будуть пісеньки, що нема бланків, нових розпоряджень і т.д.
Повернутися до початку Перейти донизу
Червень

Червень

Кількість повідомлень : 101
Пункти профілю : 114
Репутація : 15
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 22:00
5

·٠•●๑...Оливка....๑●•٠· пише:
Дякую, за корисну інформацію. Мене дивує і обурює інше, чому ціна в євро ???

В статті написано, що ціна приблизна: "За попередньою інформацією виробника, ціна буде близько 15 євро у гривневому еквіваленті." А в євро, може через те, що виготовляють за кордоном? neznaju З сьогоднішнім курсом це близько 290 грн, то дешевший від звичайного паспорта.
Повернутися до початку Перейти донизу
Iloveyou

Iloveyou

Кількість повідомлень : 23
Пункти профілю : 34
Репутація : 11
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Ivano-Frankivsk

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 22:21
6

А куди візу ліпити, якщо безвізовий режим не буде скасовано? З США точно не буде. Має бути якийсь додаток до цього паспорту?
Повернутися до початку Перейти донизу
Iloveyou

Iloveyou

Кількість повідомлень : 23
Пункти профілю : 34
Репутація : 11
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Ivano-Frankivsk

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 22:22
7

Вже дочиталася, що інфо буде на чипі і в системі. Цікаво, чи легко його перепрограмувати?

Але щось до кінця я не зрозуміла, як бути з візами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Люда

Люда

Кількість повідомлень : 60
Пункти профілю : 79
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 22:58
8

з 1 січня 2015 року через ЦНАПи видаватимуть й закордонні паспорти.

Повідомляли у вересні цього року.
Повернутися до початку Перейти донизу
Pozitive

Pozitive

Кількість повідомлень : 38
Пункти профілю : 44
Репутація : 6
Дата реєстрації : 29.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty19/11/2014, 23:15
9

То у формі пластикової картки будуть окремо українські і закордонні паспорти?


у першому є інфа, що будуть видавати безкоштовно. А пізніше 15 Євро. Щось важко мені розібратись, це тільки мені? З візами також не зрозуміло, чи то вся інфа в комп'ютері тепер буде?
Повернутися до початку Перейти донизу
Люда

Люда

Кількість повідомлень : 60
Пункти профілю : 79
Репутація : 23
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty20/11/2014, 17:56
10

І в догонку

Державна міграційна служба в області блокує роботу Центру надання адмінпослуг в Івано-Франківську.

Про це «Галці» повідомив керівник ЦНАПу в обласному центрі Богдан Питель.

«Міграційна служба відмовляється передавати нам обладнання для виготовлення закордонних паспортів, хоча є підписаний указ про його передачу. Кажуть, що їм потрібен дозвіл з Державного міністерства» — розповідає Богдан Питель.

Керівник ЦНАПу зауважив, що якщо це питання не вирішиться до кінця року, то вже у наступному році закордонні паспорти в області не видаватимуть.

«Це дороговартісне обладнання, і Центр не зможе закупити його самостійно. Лише одне автоматизоване робоче місце коштує 50 тисяч гривень» — пояснив Питель.

На разі ЦНАП звернувся до голови ОДА Олега Гончарука з проханням вплинути на ситуацію.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty2/12/2014, 22:51
11

16 фактів про біометричний паспорт

З 1 січня 2015 року в Україні офіційно розпочнуть видавати закордонні біометричні паспорти. Особливість документа в тому, що це посвідчення особи міститиме електронний носій даних, на якому буде вписано інформацію про біометричні показники власника документа з метою його ідентифікації.

Головною ідеєю впровадження такого типу офіційних документів є суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму. Однак, для українців біометричний паспорт також означатиме, що країна стає на крок ближчою до безвізового режиму з ЄС, пише ZAXID.NET.

Біометричний паспорт – крок до безвізового режиму з ЄС

Біометричні закордонні паспорти потрібні українцям, якщо ми хочемо безвізового режиму з ЄС. Це вимога світу і Європи щодо убезпечення від терористичної загрози. Не здійснивши цей крок, ми не можемо сподіватись що Євросоюз відкриє нам кордони.

Потреба в біометрії виникла після терактів 11 вересня 2001 року у США.

Запроваджені такі форми посвідчення особи у понад 90 державах світу і всі перестороги українців щодо впровадження біометрії є дивними. Наприклад, Молдова вже користується цими паспортами, Росія теж користується цим типом посвідчення особи. З міркувань безпеки інтеграції в цивілізований світ, ми мусимо це робити.

Біометричний паспорт не означає, що одразу з’явиться можливість без візи їздити у Європу

В українців склалось хибне враження, що з отриманням на руки біометричного паспорта вони зможуть без віз перетинати кордони Європи. Це не так. Безвізовий режим з ЄС ще не запроваджений.

Закордонний біометричний паспорт – це не пластикова картка

Цей документ не має вигляду пластикової картки. Це  звичайна книжечка на 32 сторінки, для того, аби була можливість вписувати у нього  відмітки про перетин кордону. Зовні біометричний закордонний паспорт буде схожим на діючий зараз: синя титульна сторінка, на якій з’явиться  міжнародна позначка біометричного документу. На внутрішній частині форзацу паспорт матиме смугу, яка зчитуватиметься спеціальним пристроєм. Ця смуга – це безконтактний електронний носій, куди будуть вноситись біометричні дані особи.

Детальніше про вигляд паспорта можна почитати упостанові Кабінету міністрів України №152, від 7 травня 2014 року.

Є три типи біометричних даних

У світі прийнято розрізняти  три типи біометричних даних: зображення людини, відбитки пальців і електронний підпис. Наразі нам не відомо, чи буде вимагати Європа наявності всіх трьох елементів біометрії у наших паспортах. Поки що не було прецеденту, тому немає можливості перевірити цей факт.

Українці можуть відмовитись від знімання біометричних даних

Законодавець передбачає три варіанти документа: паспорт з біометричними даними, паспорт з наявністю безконтактного електронного носія, але без внесення туди біометричних даних, а також, у разі відмови особи надавати свої біометричні дані, паспорт без електронного носія. Тобто, варіантів є три, і людина має право або погодитись, або відмовитись від котрогось із варіантів.

Надавати відбитки пальців – це право людини, а не обов’язок.

Для дітей теж необхідно виготовляти біометричний паспорт

Не буде проїзного документу дитини, як такий він не передбачений законодавством взагалі. Мотивація законодавців така, що проїзний документ дитини, який ми досі видавали, не всіма країнами світу визнається за офіційний документ.

Дитині треба буде виготовляти повноцінний паспорт. Дійсний він буде протягом 4 років. Детальніше про виготовлення дитині біометричного паспорта можна буде дізнатись з 1 січня у відділеннях міграційної служби.

Для отримання біометричного паспорта не потрібні додаткові документи

Ніяких додаткових документів для отримання біометричного паспорта не потрібно: тільки ті, які приносили з собою люди для отримання звичного вже документу. Зміни торкатимуться тільки міграційної служби, а саме процесу забирання біометричних даних.

Біометричні дані зніматимуть спеціальними пристроями

Знімання біометричних даних буде відбуватись за допомогою спеціальних пристроїв. Фотографування, або спосіб знімання зображення людини не буде відрізнятись від того, який ми маємо сьогодні: фото особи, зняте цифровою камерою заноситься в комп’ютер і спеціальними захищеними каналами передається  до виробника паспорта.

Відбитки пальців та електронний підпис буде зніматись спеціальним пристроєм: нікому не змащуватимуть пальці якимись спеціальними речовинами, як то робиться в криміналістиці. Людина підходитиме до пристрою, прикладатиме пальці, таким же чином, можливо з допомогою додаткових пристроїв, залишатиме електронний підпис на цьому пристрої. Вся біометрична інформація оцифровуватиметься і відправлятиметься спеціальними каналами до виробника. У цьому людям допомагатиме фахівець міграційної служби.

Термін виготовлення закордонного паспорта не зміниться

На виготовлення паспорта дається 30 календарних днів, якщо це  звичайний регламентний варіант, і 10 робочих днів, з доплатою, якщо мова про оперативний документ.

Вартість біометричного паспорта досі невідома.

Як тільки ціна буде визначена Кабміном, міграційна служба одразу повідомить про це. Єдине, що можна вже зараз сказати, що виготовлення документа  однозначно здорожчає. Це пов’язано із тим, що матеріали на виготовлення біометричного паспорта закуповуються за кордоном.

В інтернет-мережі вже є інформація, що бланк закордонного біометричного паспорта коштуватиме €15. Ця інформація може відповідати дійсності, але треба розуміти, що сам паспорт буде коштувати дорожче.

Вироблятимуть паспорти на державному підприємстві «Поліграфкомбінат Україна».

Обладнання для зняття біометричних даних буде у кожному відділенні міграційної служби

Таким чином, нівелюється проблема безкінечних черг за паспортами у міграційних службах, що досі було  найвагомішою підставою  зловживань і корупції у цьому процесі. Досі у Львівській області діяло всього 22 пункти з прийому документів на закордонний паспорт.

Закордонний паспорт старого зразка залишається дійсним

Діючі закордонні паспорти будуть дійсними до закінчення їхнього терміну дії, незалежно від наявності в особи нового біометричного паспорта.

Українці мають право володіти двома закордонним паспортами одночасно

Згідно з чинним законодавством, громадянин України має право мати 2 закордонних паспорти, але не більше двох. Це передбачено для людей, які часто подорожують і не встигають міняти паспорти.

Термін дії біометричного документа не змінюється

Видається біометричний закордонний паспорт на 10 років, дітям – на 4 роки.

Біометричний документ передбачає надзвичайно високий рівень захисту

Перша перевага біометричного документу для виїзду закордон – надзвичайно високий рівень захисту. Друга перевага – якщо документ загублений або пошкоджений, дуже легко буде його відновити, маючи біометричні дані.

Третя: нівелювання так званого суб’єктивного фактора, зокрема недовірливого погляду прикордонника, при звірці документу, на вас і на фотографію, коли ви відчуваєте, що він може вам не повірити, що це саме ви. З біометричним документами прикордонник такий шанс втрачає.

Не треба боятись  віддавати комусь свої біометричні дані. Ми маємо багато ілюзій щодо поняття власної свободи. Коли ми говоримо про свободу західного суспільства – то головна його риса – це відкритість, а ми розуміємо її у зворотному напрямку. Зрештою, чому я маю боятись розповсюдження своїх особистих даних, якщо я знаю, що я чистий перед Законом.

Інформація з біометричними даними зберігатиметься у Єдиному державному демографічному реєстрі

Інформація з біометричними даними людини має зберігатись у Єдиному державному демографічномуреєстрі, створення якого ще не розпочалось, хоча регламентовано законодавством ще у 2012 році. Це масштабний проект, який потребує великих коштів і ресурсів. Але він необхідний.

Законодавство передбачає вкрай обмежений доступ до бази Єдиного демографічного реєстру. Крім того, кожна людина матиме право контролювати, які організації, коли і з якою метою звертались по інформацію про неї до реєстру.

Довідка:

Біометричні паспорти набувають все більшого поширення у світі. Відповідно до інформації всесвітньої організації цивільної авіації (ICAO), більше 90 країн із 193 держав-членів ООН в даний час видають такі документи, при цьому ще більше 20 держав готові  до впровадження таких документів в найближчі роки.

Близько 45 країн, які видають біометричні документи, зберігають на документах одночасно і відбитки пальців, і зображення особи. Водночас більше 30 країн використовують лише оцифроване фото власника документа. Решта країн в даний час використовують тільки зображення обличчя, але найближчим часом планують використовувати і відбитки пальців.

За даними ICAO, більше 15 країн використовують автоматизовані контрольно-пропускні системи для власників електронних паспортів. Для того, щоб пройти процедуру паспортного контролю, мандрівник може скористатися “електронними воротами”, які в автоматичному режимі звіряють його біометричні дані з інформацією, що зберігається на чипі документа. Серед країн, які читають (сканують) е-паспорти в аеропортах і на кордонах – США, Великобританія, Сінгапур, Португалія, Нова Зеландія, Японія, Індонезія і Німеччина.

http://typical.if.ua/16-faktiv-pro-biometrychnyj-pasport/
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty5/12/2014, 14:33
12

Де з 1-го січня на Прикарпатті можна буде отримати біометричні паспорти

Управління державної міграційної служби в Івано-Франківській області отримало обладнання на облаштування одного робочого місця для прийому документів на біометричні закордонні паспорти.

Про це у четвер, 4 грудня, на прес-конференції повідомив начальник служби Сергій Саїв, пише Репортер.

"Як відомо, біометричні паспорти видаватимуть з 1 січня 2015 року, – зазначив він. – Один вузол буде у нас, другий облаштовують у ДП "Документ" – вони обладнання купують за власні кошти. Хочу сказати, що далеко не у всіх областях буде по два вузли". До речі, паспорти старого зразка з 1 січня видавати перестануть, нині в області по закордонних паспортах працювало 9 вузлів, тепер буде лиш 2. Тож з 1 січня прогнозують чималі черги. "Думаю, ми будемо змінювати графік роботи і працюватимемо у дві зміни", – заявив Саїв.

У електронний носій на новому паспорті вноситимуть всю ту ж інформацію, яка є на друкованих сторінках. Плюс – відбитки пальців правої руки, оцифроване зображення обличчя, а також додаткову змінну інформацію – сімейний стан, місце реєстрації і т. д. Змінюють терміни видачі паспортів. Звичайний мають робити за 20 днів, терміновий – не більше 7. Паспорт видаватимуть з 16 років, дійсний він буде протягом 10 років. Також тепер паспорти, замість проїзного документа, треба буде робити дітям – дійсні вони будуть 4 роки.

"Щодо вартості, то поки що ніяких повідомлень про зміни не було, тож вона лишається такою, як була, – зазначив Саїв. – 170 грн – держмито, 120 – бланк і 87 – за послуги служби".

Також він наголосив, що біометричний паспорт не означає, що людина їздитиме в ЄС без візи. Адже безвізовий режим у нас поки що не запроваджений.
http://pravda.if.ua/news-68348.html
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty5/12/2014, 14:34
13

У Києві презентували українські біометричні паспорти (фоторепортаж)
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1017703-u-kievi-prezentuvali-ukrajinski-biometrichni-pasporti-fotoreportaj.html#ad-image-0

У Кабміні розповіли, як будуть знімати відбитки пальців для біометричних паспортів
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/society/1016186-u-kabmini-rozpovili-yak-budut-znimati-vidbitki-paltsiv-dlya-biometrichnih-pasportiv.html
Повернутися до початку Перейти донизу
Iuliia53

Iuliia53

Кількість повідомлень : 22
Пункти профілю : 36
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.12.2014
Звідки : Тисмениця

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty14/12/2014, 11:59
14

Перечитала я інфо вище, і зрозуміла,що паспорт біометричний ще скоро мені не бачити... Це ж які черги будуть, щоб його оформити.
Повернутися до початку Перейти донизу
М@ринк@

М@ринк@

Кількість повідомлень : 368
Пункти профілю : 391
Репутація : 25
Дата реєстрації : 25.08.2014
Звідки : Бурштин

Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty2/2/2015, 21:24
15

Хто знає, то розкажіть, де в Франківську можна виробити закордонний паспорт, і які докумнети для цього потрібні. дякую за допомогу!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Біометричні документи в Україні Empty
ПовідомленняТема: Re: Біометричні документи в Україні   Біометричні документи в Україні Empty
16

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Біометричні документи в Україні

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» PayPal в Україні
» Офіційний сайт INVU в Україні
» Найкращі чехли для телефону в Україні
» Як знайти найкращий магазин для купівлі Apple продукції в Україні?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Подорожуємо, відпочиваємо та емігруємо-