ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Спорт у нашому життi

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty12/11/2014, 22:13
1

Я не можу жити без спорту!
Менi подобається бути у русi, вiдчувати пiддянутiсть тiла
пiсля народження доньки я не могла собi дозволити пiти на тренування, бо не мала з ким залишити дитину, намагалася щось робити вдома, але то не тренування, коли поряд весь час дитина вiдволiкає
коли мала пiдросла, я вирвалась з домашнiх клопотiв, и була щаслива, що нарештi видiлила час для себе)


Яке мiсце займає спорт у вашому, мамусi, життi?
Яким саме видом ви займаєтесь?

P.S. я хожу на поул денс




Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty13/11/2014, 10:33
2

Ще до народження діток я займалась фітнесом. Ходила у декілька фітнес-центрів, з різними програмами. Але зупинилась на одному і то через тренера, якою була молоденька студенточка, дуже позитивна дівчинка, та й програма була підібрана, як для мене)).
Після народження донечки будь-яка можливість відлучатись регулярно з дому пропала, тому я займалась по дисках, але не дуже регулярно. Потім сіла на дієту і займалась бодіфлексом. Це мені теж подобалось)).
Зараз, будучи у відпустці по догляду за дитиною, я закачала курс занять йогою з Каріною Харчинською. Поки що мені подобається, хоча займаюсь недавно. Тренер позитивна людина і пояснює дуже все детально.

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty13/11/2014, 11:05
3

Оля, яка гарна і потрібна тема klass До народження дитини я, як ти пишеш - була в русі і вся така гарна і підтянута smile5011 Я в зал не ходила але регулярно займалась по диску фітнесом з Сінді Кроуфорд (Shaping with Cindy Crawford workout) На ютубі теж можна знайти. Там є 2 програми і можна чергувати, мені повністю підходили! Інколи декілька днів не позаймаюсь то потім все тіло починало боліти. А після заміжжя і народження дитини я розлінилась, розгодувала чоловіка і себе crazy Цього літа трошки взяла себе в руки, бо ж часто ходила на річку з дитиною, а сидіти в шортах боячись роздягнутись і навіть у воду не залізти - то якось не для мене. Тож трошки відновила тренування, правда не кожен день. Мала ввечері часто зіпреться на ліжко і разом зі мною ногами махає.

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty13/11/2014, 11:46
4

а я не можу займатися вдома, мене весь час щось вiдволiкає
доча у садок не ходить, то вона крутиться бiля мене
розслабитися можу тiльки в спортзалi, де я можу належити лише собi, i нiхто не смикатиме кожнi 5 хвилин: мама-мама)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty13/11/2014, 11:53
5

Оля пише:
а я не можу займатися вдома, мене весь час щось вiдволiкає
доча у садок не ходить, то вона крутиться бiля мене
розслабитися можу тiльки в спортзалi, де я можу належити лише собi, i нiхто не смикатиме кожнi 5 хвилин: мама-мама)))
100% так і є, але якщо обирати між тим, чи займатись вдома чи не займатись взагалі, то я вибрала перше.

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty13/11/2014, 12:05
6

Лю пише:

100% так і є, але якщо обирати між тим, чи займатись вдома чи не займатись взагалі, то я вибрала перше.

+100
погоджуюсь
Повернутися до початку Перейти донизу
feona

feona

Кількість повідомлень : 35
Пункти профілю : 40
Репутація : 3
Дата реєстрації : 02.11.2014
Звідки : Франківськ

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty1/12/2014, 10:57
7

От тут вчора прийшла пропозиція розпочати марафон-підтримку кому важко займатись спорторм дома!
Я дуже ЗА таке, бо сама себе ніяк не можу заставити щось робити дома...а так буде стимул (я би ще такий же марафон і з харчуванням зробила), та мабуть все попопядку!
Я вже четвертий сезон слідкую за Зваженими і щасливими, вболіваю за них...і слідкую за Анітою (чомусь цей тренер мені імпоную найбільше) solnce
У неї в цьому сезоні появилась нова програма для дому Серия тренировок "Умри, но не сейчас!!! ", от може би то спробувати...вони по часу мало займають
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA+%22%D0%A3%D0%BC%D1%80%D0%B8%2C+%D0%BD%D0%BE+%D0%BD%D0%B5+%D1%81%D0%B5%D0%B9%D1%87%D0%B0%D1%81%21%21%21+%22+
Я розумію,що то з понеділка не дуже добре починати...але ТРЕБА!
Повернутися до початку Перейти донизу
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty1/12/2014, 18:40
8

feona пише:
слідкую за Анітою (чомусь цей тренер мені імпоную найбільше) solnce
У неї в цьому сезоні появилась нова програма для дому Серия тренировок "Умри, но не сейчас!!! ", от може би то спробувати...вони по часу мало займають
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F+%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BA+%22%D0%A3%D0%BC%D1%80%D0%B8%2C+%D0%BD%D0%BE+%D0%BD%D0%B5+%D1%81%D0%B5%D0%B9%D1%87%D0%B0%D1%81%21%21%21+%22+
Я розумію,що то з понеділка не дуже добре починати...але ТРЕБА!

люблю таких тренерiв, як Анiта (на тренуваннi серджуся на них, але й одночасно вдячна, бо без їхнього напору не буде результату))
сьогоднi поскаржилася свому тренеру на те, що мiй шпагат застряє на одному мiсцi i до кiнця не можу сiсти в нього, ой, як вона менi допомогала...боляче, але ж пiшло дiло)
я зрозумiла, що сама в життi нiколи не сяду на шпагат, бо трошки боляче - все, припиняю займатися, шкода себе...
тому, без квалiфiкованої допомоги не можу)
Повернутися до початку Перейти донизу
Глори

Глори

Кількість повідомлень : 17
Пункти профілю : 23
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty8/2/2020, 12:24
9

А я раніше займалась і гандборлом, і волейболом. А тепер ось проблеми зі спиною маю, то на спорті хрест.
Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty26/2/2020, 09:10
10

Глори пише:
А я раніше займалась і гандборлом, і волейболом. А тепер ось проблеми зі спиною маю, то на спорті хрест.

А лікар що каже? Як щодо йоги?

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
OkiDoki

OkiDoki

Кількість повідомлень : 55
Пункти профілю : 55
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.02.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty25/4/2020, 20:25
11

Лето на носу.. ну и приходится немного попотеть чтобы убрать лишнее..
Повернутися до початку Перейти донизу
Тамара77

Тамара77

Кількість повідомлень : 69
Пункти профілю : 127
Репутація : 0
Дата реєстрації : 24.05.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty17/9/2020, 20:42
12

Самое главное не забывать принимать воду во время занятий спортом https://mywatershop.ua/ru/catalog/voda-v-butlyakh/ Это даст вам возможность ускорить метаболизм и запустить процесс более интенсивного сжигания жира.
Повернутися до початку Перейти донизу
Irankov

Irankov

Кількість повідомлень : 19
Пункти профілю : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 27.05.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty28/12/2020, 01:29
13

Честно сказать меня очень радует, что сейчас спор стал еще более популярным чем когда либо, ведь учитывая сидячий образ жизни сложно выделить пару часов на тренировку, + совмещать работу с тренировками сложно. Когда у меня хроническое недомогание и я не могу сконцентрироваться на работе я использую такую добавку как Модафинил https://powergym.com.ua/product/sun-pharma-modalert-200modafinil/ которая помогает справится с невнимательностью, усталостью и рассеянностью. Если страдаете от таких же проблем, то рекомендую попробовать .
Повернутися до початку Перейти донизу
Polina_Turenko



Кількість повідомлень : 20
Пункти профілю : 26
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.03.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty31/1/2021, 12:33
14

Дітей теж можна до спорту привчати. Є запальні руханки, під які дітки теж стрибають і присідають.
Повернутися до початку Перейти донизу
Toleranto



Кількість повідомлень : 16
Пункти профілю : 34
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.03.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty8/5/2021, 08:54
15

В прошлом году как раз с целью сбросить лишний вес записался в спортзал. Тренер подобрал мне курс тренировок и я начал регулярно заниматься. Кроме силовых занятий тренер посоветовал принимать спортивное питание, сначала жиросжигатели, а затем инъекционные стероиды Винстрол https://steroidmag.com/inekcionnye-steroidy/vinstrol/#. Так как после похудения я поставил себе новую цель накачать красивые и рельефные мышцы, а стероиды лучше всего помогают в этом вопросе.
Повернутися до початку Перейти донизу
Galina_



Кількість повідомлень : 16
Пункти профілю : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 24.03.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty5/8/2021, 12:39
16

До беременности занималась постоянно спортом, сейчас же эту деятельность приостановила. Слышала что есть йога для беременных, интересно, кто ходил на не и на сколько она безопасна? Хотелось бы попробовать)
Повернутися до початку Перейти донизу
Olga_



Кількість повідомлень : 20
Пункти профілю : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.02.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty5/8/2021, 14:52
17

Galina_ пише:
До беременности занималась постоянно спортом, сейчас же эту деятельность приостановила. Слышала что есть йога для беременных, интересно, кто ходил на не и на сколько она безопасна? Хотелось бы попробовать)

Да, есть такое. И йога, и гимнастика для беременных https://www.baboo.com.ua/menus/view/joga-beremennum есть в этом центре. Если заниматься со специалистом, а не самой, то всё безопасно и очень даже полезно. К слову, эти виды спорта, во время беременности, хорошо помогают с болями в спине, и хоть как-то удерживают ваш вес. А ещё девочки говорили, что им с токсикозом помогает справляться. Так что смотрите сами.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kristinka

Kristinka

Кількість повідомлень : 15
Пункти профілю : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.08.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty13/9/2021, 11:57
18

Barbusia пише:
У меня сейчас новое увлечение - дайвинг. Попробовала его еще пару лет назад на отдыхе в теплых странах, теперь хотела бы постоянно этим заниматься.

Думаю, в таком случае вам нужно будет хорошее снаряжение для дайвинга себе купить, чтобы не приходилось его арендовать и вы тогда точно будете знать, что оно исправное и подобрано именно для вас. Могу порекомендовать вам хороший магазин снаряжения для дайвинга https://batiskaf.ua/ , он находится в Киеве, но доставка там работает по всем городам Украины. Просто выберите в каталоге, что вам нужно и оформите заказ, вам отправят вашу посылку одной из популярных служб доставки.
Повернутися до початку Перейти донизу
CuddleBunny

CuddleBunny

Кількість повідомлень : 15
Пункти профілю : 15
Репутація : 0
Дата реєстрації : 10.06.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty1/10/2021, 17:01
19

Barbusia пише:
У меня сейчас новое увлечение - дайвинг. Попробовала его еще пару лет назад на отдыхе в теплых странах, теперь хотела бы постоянно этим заниматься.

И где занимались?
Повернутися до початку Перейти донизу
Jordana

Jordana

Кількість повідомлень : 5
Пункти профілю : 5
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.11.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty16/11/2021, 22:44
20

Я занимаюсь, но не регулярно.
Повернутися до початку Перейти донизу
mombassa



Кількість повідомлень : 15
Пункти профілю : 23
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.11.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty30/11/2021, 09:29
21

Я периодически прохожу марафоны для похудения, но вес почему-то не уходит. Плачущий смайлик
Повернутися до початку Перейти донизу
Fevziya

Fevziya

Кількість повідомлень : 56
Пункти профілю : 55
Репутація : -1
Дата реєстрації : 26.08.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty30/11/2021, 14:41
22

Спорт обов'язково має бути в житті кожної людини, а там уже кожен визначає для себе сам, якими навантаженнями виснажувати себе. Я багато чого пробувала поки що зрозуміла, що йога Львів приносить мені не лише спортивну підготовку, а й розслаблення та умиротворення. Але раджу займатися саме з тренером, бо там багато різних поз, які можна виконувати неправильно.
Повернутися до початку Перейти донизу
bodyrex



Кількість повідомлень : 6
Пункти профілю : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 01.12.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty10/12/2021, 21:45
23

Теж люблю займатись спортом, полюбляю бігом, особливо люблю бігати зранку по парку
Повернутися до початку Перейти донизу
stoika

stoika

Кількість повідомлень : 4
Пункти профілю : 4
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.06.2022

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty23/6/2022, 15:56
24

А я уже 6 месяцев занимаюсь йогой и это такой кайф! Тело здорово изменилось
Повернутися до початку Перейти донизу
Mekalsomt



Кількість повідомлень : 103
Пункти профілю : 127
Репутація : 0
Дата реєстрації : 30.11.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty29/6/2022, 09:29
25

С шести лет занимаюсь спортом и бросать не собираюсь, а когда появилась семья, то всех подталкиваю к физическим нагрузкам. Чтобы все было легче и мобильней купили через официальный сайт производителя Atleto несколько тренажеров, очень удобно, а главное с эффективностью высокой. Тренажеры у компании современные, надежные и функциональные, а вот касательно цены ниже не видели, поэтому рекомендую без изъянов и остатка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alisska

Alisska

Кількість повідомлень : 18
Пункти профілю : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.10.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty26/10/2022, 10:30
26

Після вагітності та родів дуже почала боліти спина, тому почала займатись спортом. Пішла в спортзал на Левандівці https://ligafitness.com.ua/. Спочатку результатів не було, але коли почав допомагати персональний тренер, то стало легше. Одразу помітила свої попередні помилки у виконанні вправ та отримала рекомендації щодо зміни харчування.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mekalsomt



Кількість повідомлень : 103
Пункти профілю : 127
Репутація : 0
Дата реєстрації : 30.11.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty16/12/2022, 12:49
27

Решился все таки купить стероиды и анаболики, потому как нужен результат в сжатые сроки. Делаю это впервые, но уже есть уверенность в том, что будет достигнута цель. На сэкономленные средства в магазине купил и https://gd-pharm.pro/gormon-rosta/ гормон роста, впечатлила доставка, но больше надежность.
Повернутися до початку Перейти донизу
Каравелла



Кількість повідомлень : 70
Пункти профілю : 104
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.01.2020

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty7/6/2023, 21:05
28

Привет! А сотрудничать с букмекерской конторой Леон не пробовали? Как по мне, это прекрасное заведение с красочным интерфейсом и кучей бонусов как для новичков, так и опытных игроков. Однозначно рекомендую эту лицензионную компанию к сотрудничеству. Тут большой ассортимент автоматов, игр, ставки на спорт можно делать, а так же здесь частые бонусы для начинающих и постоянных игроков.
Повернутися до початку Перейти донизу
Рита

Рита

Кількість повідомлень : 48
Пункти профілю : 52
Репутація : 0
Дата реєстрації : 22.12.2019

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty6/7/2023, 00:12
29

Я как-то нашла, где продаются детские игровые комплексы для улицы в Украине https://zabava.kiev.ua/detskie-ploshadki/ Купила здесь детям классную игровую площадку, а для себя подобрала отличный уличный тренажер. Занимаюсь на нем регулярно, и такие физические нагрузки сделали свое дело. Привела фигуру в порядок буквально за два месяца, а сейчас просто поддерживаю форму.
Повернутися до початку Перейти донизу
Yoga Dao



Кількість повідомлень : 2
Пункти профілю : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.07.2023

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Заняття йоги в Києві   Спорт у нашому життi Empty15/7/2023, 16:17
30

Я займаюсь йогою три рази на тиждень в студії йоги "Дао" на Дружбі народів у Києві, і мої враження дуже позитивні. Однією з найбільших переваг цієї студії є уважний та професійний тренер. Він завжди добре орієнтується в потребах учнів і вміло адаптує тренування до рівня кожного з нас.

Кожне тренування в студії "Дао" - це справжній релакс для тіла та розуму. Атмосфера спокою та гармонії створюється завдяки приємній музиці та освітленню. Уроки хатха йоги, які я відвідую, допомагають мені зняти стрес, покращити гнучкість та зосередженість. Поступово я відчуваю, як моє тіло стає сильнішим і гнучкішим, а розум - спокійнішим і зосередженішим.

Студія йоги Дао]також має зручний розклад тренувань, що дозволяє мені підібрати заняття в зручний час. Крім того, їхній веб-сайт містить корисну інформацію про різні напрямки йоги та послуги, які надає студія.

В цілому, я дуже задоволений своїм досвідом в студії йоги Дао на Дружбі народів. Рекомендую цю студію всім, хто бажає займатись йогою в приємній атмосфері з досвідченим тренером.
Повернутися до початку Перейти донизу
Yoga Dao



Кількість повідомлень : 2
Пункти профілю : 2
Репутація : 0
Дата реєстрації : 15.07.2023

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty15/7/2023, 16:23
31

Привет всем! Хочу поделиться своим опытом посещения спортивного клуба единоборств "Миксфайтер" на Оболонському проспекті 9Б. Я регулярно хожу на тренировки по боксу, и я просто в восторге!

Прежде всего, я хотел бы отметить профессионализм тренера по боксу. Он обладает глубокими знаниями и навыками в этой области, и его подход к тренировкам действительно впечатляет. Он всегда внимательно следит за каждым учеником, помогает исправлять технику и предлагает индивидуальные советы для улучшения навыков бокса. Я чувствую, что мой прогресс значительно улучшился благодаря его профессиональной поддержке.

Занятия проходят три раза в неделю, что является отличным балансом между интенсивностью тренировок и отдыхом. Каждая тренировка очень насыщенная и энергичная. Мы занимаемся техникой ударов, комбинациями, работой ногами и физической подготовкой. Это действительно помогает развить силу, координацию и выносливость.

Мне также очень понравилась атмосфера в клубе "Миксфайтер". Здесь царит дружелюбная и поддерживающая обстановка. Тренер и другие ученики всегда готовы помочь и поощрить друг друга. Мы создали настоящую команду, где каждый чувствует себя принятым и мотивированным.

В целом, я очень доволен своим опытом в спортивном клубе единоборств "Миксфайтер" на Оболонському проспекті 9Б. Я рекомендую его всем, кто интересуется спортом.Детские группы тоже есть.У них есть сайт "Миксфайтер киев"




Повернутися до початку Перейти донизу
dundich



Кількість повідомлень : 16
Пункти профілю : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 24.02.2021

Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty23/7/2023, 15:33
32

Я сейчас вот в этом фитнес центре https://дмитровка.фц-остров.рф/programs/yoga/ антигравити йогой занимаюсь, это йога на гамаках, и это довольно непростой вид занятий, на мой взгляд, их вполне можно и занятием спортом назвать. Мне они точно помогают себя в форме поддерживать.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Спорт у нашому життi Empty
ПовідомленняТема: Re: Спорт у нашому життi   Спорт у нашому життi Empty
33

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Спорт у нашому життi

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» Спорт
» Ставки на спорт
» Ставки на спорт
» Ставки на спорт
» СП чоловічих курток, парок, пуховиків Braggart (Німеччина) та інші, спорт костюми, футболки, вітровки та інш

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про нашу красу та здоров'я :: Ми дбаємо про фігуру-