ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/8/2014, 17:28
1

Матусі, а як Ви ставитеся до лікаря Комаровського чи поділяєте його погляди, чи прислухаєтеся до порад ?
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Вище НЕБА

Вище НЕБА

Кількість повідомлень : 94
Пункти профілю : 112
Репутація : 8
Дата реєстрації : 24.10.2014
Звідки : с.Старий Лисець

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/10/2014, 12:29
2

Деякі з його порад,беру на замітку.Як от наприклад недавно переглядала відео,про "Дитячу плоскостопію". Одне мені не подобається,що він довго (як мій тато каже) "розсосолює" :))) (може мало хто чув таке слово і воно видастся вам дурним і не зрозумілим)
Повернутися до початку Перейти донизу
marmyljadka

marmyljadka

Кількість повідомлень : 189
Пункти профілю : 207
Репутація : 26
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/10/2014, 12:53
3

Ось пишу я... Колись давніше, коли я жила деякий час в столиці і "донавчалася" я там, то в мед установах про нього було багато розмов, як про місцеву "зірочку", Є спеціалісти-практики, а є теоретики. Чесно сказати - так то воно й так, але трішечки не так завжди виходить, як він рекомендує. Він чітко говорить, як написано в протоколах, розтлумачує, що рекомендує МОЗ... Але в сучасних умовах наша медицина (особливо в селі) не завжди має змогу так робити, ну менталітет ще не той... Сама часто люблю послухати якусь програму, але щоб сліпо дотримуватись порад - не можу.
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/10/2014, 13:18
4

Я ще вагітною начиталась його книг і подивилась передачі.розумний мужчина, нічого не скажеш,але всі його поради треба пропустити через себе.прав він на 100%в тому,що кожна мама знає,що підходить її дитині,вона це відчуває.
Повернутися до початку Перейти донизу
Optimara

Optimara

Кількість повідомлень : 165
Пункти профілю : 197
Репутація : 34
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/10/2014, 15:18
5

Чула про нього,а по суті не вникала і його передачі не дивилася ніколи cyom Роблю так як вважаю за краще ну і консультуюся з лікарями
Повернутися до початку Перейти донизу
Valysik

Valysik

Кількість повідомлень : 31
Пункти профілю : 43
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.10.2014

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/10/2014, 16:28
6

Читала його під час другої вагітності і дивувалася, що він же очевидні речі пише.

Бо я ще зі старшим навоювалася з лікарями, доводячи, що хвора дитина також має право на свіже повітря в хаті, а не 5 ковдр і боронь Боже провітрити.


Повернутися до початку Перейти донизу
Ann

Ann

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 198
Репутація : 30
Дата реєстрації : 23.10.2014

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty24/10/2014, 16:36
7

Я, його фанатка, от все-все по максимуму робимо по ньому!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty25/10/2014, 00:11
8

Я поки одним вухом слухала, чула, то якась була байдуже, або навіть мені здавалось, що то щось накручене, піар чистої води.
А коли прочитала його книжку. Потім подивилась відеоролики. То теж ЗАФАНАТІЛА, можна сказати))). Впринципі, вважаю, що все ним написане - правильно. Єдине, деякі рекомендації виконувати мені не під силу. Той же температурний режим - ну не витримую я таких температур вдома))). Я люблю, щоб +25), щоб в трусиках за ноутом сидіти :oops: :lol:

Але тому в синулі ула від початку окрема кімната, де було легко підтримувати чистоту, свіжість повітря, відповідну вологість і температуру.

І я стараюсь не кутати, допускати протяги, побільше гуляти, до 6-ти місяців ми щодня напускали ванну для плавання.. ну і таке інше.
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty25/10/2014, 02:46
9

Особисто не сприймаю його як істину, але !!!!!!! Я зрозуміла одну дуже-дуже -дуже важливу річ, яку я прохлопала з старши синочком, що +18+20 в квартирі - це круто! Бо народивши першу дитину, прислухуючись до порад старшого покоління, при такій температурі моя дитина спала в шапці і в комбезі на овчині smile0079 . Зара мала при такій температурі ходить в одному бодіку з босими ногами і шмаркуні її в мене не викликають паніку !!!!! Що чим гірше гріють батареї - тим краще !!!! І що більшість болячок проходять самі )))))))))))

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty25/10/2014, 12:14
10

А ще мені подобається у Комаровського про те, як треба побільше гуляти у день щеплення і після (перед) відвідуванням поліклінік. Нам прививки Бенько робила, то теж наголошувала: гуляти!!!! А братова мені нещодавно каже: не гуляємо, бо прививку робили. А ви що в день прививки гуляєте????? Бо в деяких поліклініках ще по совковому радять утриматись: від купань, гулянь і т.і. Хоча, насправді, треба утриматись від контактів з джерелами вірусів..

Взагалі, думаю, що важливо вловити головну філософію поведінки "по Комаровському": свіже повітря, вода, активний спосіб життя - це добро. А не навпаки.
Повернутися до початку Перейти донизу
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·
Admin
·٠•●๑...Оливка....๑●•٠·

Кількість повідомлень : 760
Пункти профілю : 964
Репутація : 127
Дата реєстрації : 17.08.2014
Звідки : Бурштин

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty25/10/2014, 12:33
11

Волошка пише:
А ще мені подобається у Комаровського про те, як треба побільше гуляти у день щеплення і після (перед) відвідуванням поліклінік. Нам прививки Бенько робила, то теж наголошувала: гуляти!!!! А братова мені нещодавно каже: не гуляємо, бо прививку робили. А ви що в день прививки гуляєте????? Бо в деяких поліклініках ще по совковому радять утриматись: від купань, гулянь і т.і. Хоча, насправді, треба утриматись від контактів з джерелами вірусів..

Взагалі, думаю, що важливо вловити головну філософію поведінки "по Комаровському": свіже повітря, вода, активний спосіб життя - це добро. А не навпаки.

В гас по нинішній день говорять : не гуляти, не купати! А одного разу, як медсестра побачила нас після привики на вулиці, то я вже наслухалася, яка я погана мама і, що я не розумію наскільки це небезпечно для моєї дитини!!

А ще дізналася про хворобу, якої не існує в наших лікарнях -розеола і таким чином вберегла і свою малу і куми і коліжанки від курсі антибіотиків, які нам приписали , пояснюючи "антибіотики потрібно. бо то якась інфекція раз така висока температура" а висипка була "алергією на антибіотики" (яких ми не приймали, але сказали, що приймали)

_________________
Ми всі одна сім‘я,
Єдина ми родина –
Мільйони різних «Я»,
А разом – Україна!
Повернутися до початку Перейти донизу
https://matusya.ukraine7.com
Наталі Волошка

Наталі Волошка

Кількість повідомлень : 312
Пункти профілю : 329
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.10.2014

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty26/10/2014, 12:14
12

·٠•●๑...Оливка....๑●•٠· пише:

В гас по нинішній день говорять : не гуляти, не купати! А одного разу, як медсестра побачила  нас після привики на вулиці, то я вже наслухалася, яка я погана мама і, що я не розумію наскільки це небезпечно для моєї дитини!!

А ще дізналася про хворобу, якої не існує в наших лікарнях -розеола і таким чином вберегла і свою малу і куми і коліжанки від курсі антибіотиків, які нам приписали , пояснюючи "антибіотики потрібно. бо то якась інфекція раз така висока температура" а висипка була "алергією на антибіотики" (яких ми не приймали, але сказали, що приймали)

Капець))) ну і чого так має бути! Мусимо ще й дурити ту систему..
Хоча наших педіатрів вже штурмують по ВОЗівській системі. Але деякі вперто не хочуть міняти підхід.

На дільниці нашій мені дали роздруківку введення прикорму від МОЗУ, то там все як ми знаємо. І введення з 6-ти місяців. Але питала мене медсестра ще з 5-ти, чи вже бульбочку трохи даю)))) добре, що попри те, вона людина класна і впринципі не наполягає ні на чому і не наїжджає)).
Повернутися до початку Перейти донизу
Натали Я

Натали Я

Кількість повідомлень : 191
Пункти профілю : 208
Репутація : 21
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty26/10/2014, 12:25
13

До речі,в нас сестра живе в Польші,то робила сину там АКДП і там дуже здивувалися лікарі,чому дитину не купати смеюсь може мені трохи повезло з дільничою лікаркою,вона досить сучасна і теж каже,що головнепобільше гуляти,плавати,не кутатись.навіть зараз,коли в нас були соплі,вона казала,що треба бути на свіжому повітрі,і купатись,просто водичку зробити дещо теплішу.не купатись і не гуляти тільки,коли є температура.
Повернутися до початку Перейти донизу
Надюшка

Надюшка

Кількість повідомлень : 10
Пункти профілю : 14
Репутація : 4
Дата реєстрації : 26.10.2014

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty26/10/2014, 14:58
14

Коли тільки народила старшого синочка, одразу книгу купида, порад дотримувалась і дотримуюсь!!! Що мені в його теоріях подобається - це гуляти з дітками, прохладне повітря, зволожене!!! в мене дома ніколи немає більше 18-20!!! Якщо навіть 20 С, я вже відчуваю задуху, наніч котел скручуємо, спимо при ще прохолоднішому повітрі!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Брюнеточка

Брюнеточка

Кількість повідомлень : 53
Пункти профілю : 58
Репутація : 11
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty18/11/2014, 08:22
15

Будучи вагітною, я практично кожний день дивилася передачі Комаровського, бо хотіла знати все, що стосується здоров"я, розвитку дитини. Скажу так, багато чого взяла з його порад і на даному етапі не розчарована цим. Раджу його книги всім молодим мамам, особливо звертаю увагу на метод "уважній, проветріть, напоить", бо він реально дієвий dytynka
Повернутися до початку Перейти донизу
nadomudp



Кількість повідомлень : 3
Пункти профілю : 3
Репутація : 0
Дата реєстрації : 03.03.2023

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty12/4/2023, 10:35
16

Нещодавно зіштовхнулась з проблемою поломки побутової техніки, але завдяки сервісному центру "Дніпро Ремонт" проблема вирішилась дуже швидко. Фахівці цього сервісного центру дуже якісно виконали свою роботу і ціна за їх послуги мене дуже порадувала. Отож,якщо і у вас будуть виникати якісь проблеми з побутовою технікою, раджу звернутись саме до них. Тим паче вони працюють по всій Україні.Сервісний центр "Дніпро Ремонт"
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
ПовідомленняТема: Re: Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка   Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка Empty
17

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Лікар Є.О Комаровський. Ваша думка

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про наших малюків :: Здоров"я наших діточок-