ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty8/11/2014, 12:46
1

Особисто я купую одяг, який подобається, в якому зручно, а от купувати речі, бо сьогодні це в тренді - не для мене, хоча стараюся підглядати чи актуально те чи інше цього сезону. А так гадероб наповнений тільки тим, в чому буду ходити, речі, які бачу у мене стоять без діла, віддаю. Ось наприклад купила в СП довгий сарафан, одягнула раз чи два, ну не моє це, не подобаюся я собі в ньому, тому віддала, щоб дурно в шафі не застоювався.
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty9/11/2014, 11:33
2

За модними тенденціями слідкую, люблю розглядати нові колекції дизайнерів, силуети, міксуваня речей, кольорів, аксесуарів, ще маю улюблену блогершу, яку читаю, захоплююсь її відчуттям стилю, але в мене своє поняття "модного".
Для мене модно не те, що носять всі, а те - що носить 1-2 людини (образно), те що носять всі, це вже інкубатор. Дуже смішно, коли заходиш в якийсь магазин, а тобі продавець каже: "Ось це зараз модно, бо всі носять"  смеюсь  аж хочеться їй сказати, щоб вивчила предмет перед тим як йти на роботу і не несла всяку єрєсь...
Щоб вдягатись модно, потрібно мати дуже хороший дохід, особливо, в нашій країні, але щоб вдягатись стильно, потрібно мати відчуття стилю і не обов'язково бути сильно заможним.
Я вдягаюсь тільки в таке, що мені "пасує", є багато речей, які мені дуже подобаються, але я знаю, що мені в таких речах не буде гарно, тому такі речі не купую, а тільки любуюсь. Благо, маю стандартну фігуру і ріст, тому, впринципі, таких винятків мало, але вони є.


Останній раз редагувалося: firefox (9/11/2014, 13:02), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty9/11/2014, 12:48
3

Оля, згідна з тобою! Треба мати відчуття смаку))) А яка твоя любима блогерша? Поділися, я б почитала
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty9/11/2014, 13:01
4

ну, то не так читати, як роздивлятись треба  cyom
http://atlantic-pacific.blogspot.com/
Повернутися до початку Перейти донизу
Roksolana

Roksolana

Кількість повідомлень : 172
Пункти профілю : 230
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty9/11/2014, 13:19
5

Оцей перший плащик ніби нічого такого особливого, а от бант його доповнює, люблю таке
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty9/11/2014, 13:21
6

ти натискай на Older posts внизу і дивись дальше, в неї там мільйон сторінок
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty9/11/2014, 20:48
7

Привіт, дівчата!..гарна темка!.. klass shopoholic dress
Оля, дякую за класне посилання, розглядаю луки із задоволенням!..)
Я теж цікавлюсь тенденціями, люблю порозглядати-почитати, та у виборі речей керуюсь принципом "модно те, що мені пасує"... tancy і теж не люблю ті "інкубатори"...буває так забагну щось, а коли бачу, що всі вже ходять, то пропадає бажання...
Взагалі я ще той шопоголік в плані одягу, вже в шафі місця нема, а все хочеться нового і нового...)  krisa
Повернутися до початку Перейти донизу
krapochka

krapochka

Кількість повідомлень : 122
Пункти профілю : 159
Репутація : 31
Дата реєстрації : 02.11.2014

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty13/11/2014, 16:52
8

Гарна темка. Я теж вважаю, що дівчина/жінка буде виглядати гарно, якщо одягнута з відчуттям стилю+нотки модних тендецій.
Оля, по твоїх дописах бачу, що ти дуже розбираєшся в "модних штучках" girl . А от в мене з цим проблеми plachu Дуже часто стою перед вибором купити чи не купити. Бо не знаю точно з чим одягнути, куди одягнути, якими аксесуарами доповнити тощо. Одним словом, у питаннях стилю в мене повний капут obstenku Так що в основному дивлюся-любуюся, а купую, коли вже дійсно треба.
Я от хотіла тобі, Оля запропонувати (якщо б ти мала таке бажання, звичайно) створити тут темку для таких чайників як я smushchajus в якій би можна було з тобою радитись по "модних питаннях", враховуючи фігуру, ріст, спосіб життя тощо, фарбування волосся, макіяж.... Щось типу консультант по модних питаннях або стильний консультант tancy
Дівчата, як дивитесь на таку ідею? fen
Повернутися до початку Перейти донизу
Лю

Лю

Кількість повідомлень : 174
Пункти профілю : 210
Репутація : 32
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty13/11/2014, 18:13
9

firefox пише:
ну, то не так читати, як роздивлятись треба  cyom
http://atlantic-pacific.blogspot.com/
пам"ятаю-пам"ятаю, як ти мені колись в ПП скинула посилання на цей блог )) дякую передивлялась не один раз і в закладки поставила, але останнім часом вже призабула, дякую, що нагадала :)

_________________
Осінній марафон з прибирання©️! https://matusya.ukraine7.com/t190-topic#4008
Повернутися до початку Перейти донизу
Elle

Elle

Кількість повідомлень : 252
Пункти профілю : 278
Репутація : 26
Дата реєстрації : 24.10.2014

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty13/11/2014, 21:27
10

krapochka пише:
Гарна темка. Я теж вважаю, що дівчина/жінка буде виглядати гарно, якщо одягнута з відчуттям стилю+нотки модних тендецій.
Оля, по твоїх дописах бачу, що ти дуже розбираєшся в "модних штучках" girl . А от в мене з цим проблеми plachu Дуже часто стою перед вибором купити чи не купити. Бо не знаю точно з чим одягнути, куди одягнути, якими аксесуарами доповнити тощо. Одним словом, у питаннях стилю в мене повний капут obstenku Так що в основному дивлюся-любуюся, а купую, коли вже дійсно треба.
Я от хотіла тобі, Оля запропонувати (якщо б ти мала таке бажання, звичайно) створити тут темку для таких чайників як я smushchajus в якій би можна було з тобою радитись по "модних питаннях", враховуючи фігуру, ріст, спосіб життя тощо, фарбування волосся, макіяж.... Щось типу консультант по модних питаннях або стильний консультант tancy
Дівчата, як дивитесь на таку ідею? fen
Ага, прикольна ідея!..Може бути темка типу "Консультації стиліста")))
Якщо Оля не проти звісно...)
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty13/11/2014, 22:19
11

Код:
Я от хотіла тобі, Оля запропонувати (якщо б ти мала таке бажання, звичайно) створити тут темку для таких чайників як я  в якій би можна було з тобою радитись по "модних питаннях", враховуючи фігуру, ріст, спосіб життя тощо, фарбування волосся, макіяж.... Щось типу консультант по модних питаннях або стильний консультант

ой, дякую за довіру, конечно styd
я, звичайно, можу і порадити і підказати, але в мене свій смак, і він не кожному може бути до вподоби, але безумовно темку створюйте, а я чим зможу - допоможу pomada
Повернутися до початку Перейти донизу
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty14/11/2014, 08:50
12

не слежу за модой
одеваюсь, как сама чувствую
часто бывает, захочется какую-нибудь вещицу, которой нет ни у кого, надыбаю-куплю, а потом эта вещица через полгода входит в нашу "рыночную моду")) тогда интерес к ней пропадает)
или беру понравившуюся вещь, ношу, потом от окружающих узнаю, что она модна в текущем сезоне, приятно, лестно)
Дома преобладает спортивный, повседневный стиль
Для работы, конечно, хочется постоянно обновить свой гардероб новенькой юбочкой, кофточкой, платьицем)
Повернутися до початку Перейти донизу
firefox

firefox

Кількість повідомлень : 253
Пункти профілю : 368
Репутація : 81
Дата реєстрації : 22.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty14/11/2014, 11:10
13

Оля пише:
не слежу за модой
одеваюсь, как сама чувствую
часто бывает, захочется какую-нибудь вещицу, которой нет ни у кого, надыбаю-куплю, а потом эта вещица через полгода входит в нашу "рыночную моду")) тогда интерес к ней пропадает)
или беру понравившуюся вещь, ношу, потом от окружающих узнаю, что она модна в текущем сезоне, приятно, лестно)
Дома преобладает спортивный, повседневный стиль
Для работы, конечно, хочется постоянно обновить свой гардероб новенькой юбочкой, кофточкой, платьицем)
і в мене те саме, не знаю чи це бзік якись чи комплекс, але коли на комусь побачу таку ж річ, я її більше не вдягну ніколи smile0079 або лежить без толку або продаю...
Повернутися до початку Перейти донизу
Оля

Оля

Кількість повідомлень : 186
Пункти профілю : 228
Репутація : 22
Дата реєстрації : 11.11.2014
Звідки : Харкiв

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty14/11/2014, 12:44
14

раньше, по детству (в школьные годы) было модно то, что носят все)
а сейчас модно то, чего нет ни у кого)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?   Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій? Empty
15

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Чи дотримуєтеся Ви модних тенденцій?

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Фешн тайм-