ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Чи купуєте магазинні соки дітям ?

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Марися

Марися

Кількість повідомлень : 42
Пункти профілю : 64
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.05.2021

Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty
ПовідомленняТема: Чи купуєте магазинні соки дітям ?   Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty27/7/2022, 22:59
1

Привіт. Дівчата, а ви купуєте своїм дітям соки в магазинах. По типу "Наш садочок"... Просто в мене дитина їх дуже любить і в магазині істерика, якщо не купую. Але ж кажуть, то не натуральні насправді...
Повернутися до початку Перейти донизу
IgorF

IgorF

Кількість повідомлень : 17
Пункти профілю : 19
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.07.2022

Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи купуєте магазинні соки дітям ?   Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty27/7/2022, 23:01
2

Ой, у нас теж підсів малий на ті маленькі сочки з трубочками. Також просить постійно, щоб купували їх. Стараємось хоч не кожного дня їх давати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Марися

Марися

Кількість повідомлень : 42
Пункти профілю : 64
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.05.2021

Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи купуєте магазинні соки дітям ?   Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty27/7/2022, 23:03
3

IgorF пише:
Ой, у нас теж підсів малий на ті маленькі сочки з трубочками. Також просить постійно, щоб купували їх. Стараємось хоч не кожного дня їх давати.
Так це ж і в нас така проблема. Не знаю, як відучити тепер. Краще було б і не давати пробувати.
Повернутися до початку Перейти донизу
Дівча

Дівча

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 545
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.01.2020

Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи купуєте магазинні соки дітям ?   Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty27/7/2022, 23:08
4

Привіт. У нас теж діти люблять такі соки. Особливо ці маленькі з трубочками. Іноді купую. Не думаю, що там вже зовсім вони шкідливі якісь. Ви ж почитайте, там у складі в основному яблучний сік + додані ще смаки вишні чи апельсину, чи тої ж полуниці. Нічого критичного не бачу. Це всеодно краще лимонадів тих.
В АТБ вчора замовляла продукти з доставкою, то знову діти попросили замовити ще сік та нектар https://zakaz.atbmarket.com/ru/catalog/1154/324 . Я до речі в них купую зазвичай напої, соки, воду з доставкою. Дуже зручно, щоб не таскати все в руках.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи купуєте магазинні соки дітям ?   Чи купуєте магазинні соки дітям ? Empty
5

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Чи купуєте магазинні соки дітям ?

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» А де Ви купуєте шкільну форму для діточок ??

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Наші захоплення, хобі, інтереси-