ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Як отримати медичну допомогу під час війни?

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Llic



Кількість повідомлень : 14
Пункти профілю : 24
Репутація : 0
Дата реєстрації : 16.06.2021

Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty
ПовідомленняТема: Як отримати медичну допомогу під час війни?   Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty9/6/2022, 15:47
1

Сьогодні наша країна перебуває у стані війни. Це внесло свої зміни у наше повсякденне життя. Хтось захищає свою Батьківщину в лавах Українських збройних сил, хтось чекає на мирне небо вдома, а хтось змушений покинути рідні місця та шукати притулку в інших країнах. Незалежно від ситуації ми можемо залишатися без допомоги лікарів. Крім того, хронічні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції, деякі психологічні стани можуть лише посилюватись у періоди стресу та тривоги. Вони можуть провокувати хвороби, яких ви раніше не помічали. Медична система продовжує функціонувати, хоча деякі поліклініки тимчасово не можуть обслуговувати пацієнтів, або людина з якихось причин не може відвідати кабінет лікаря. Як поводитися у такій ситуації? Вихід, звісно, ​​є. Можна отримати медичні онлайн-консультації в медичному центрі «Мій Лікар» у будь-який час https://mlikar.com.ua/uk/bezkoshtovna-onlajn-konsultacziya-z-mij-likar/ де б ви не знаходилися — у бомбосховищі, за межами вашого міста або навіть за кордоном.
Лікарі Медичного центру ""Мій Лікар"" готові допомогти кожному.
Лікарі проводять безкоштовні консультації телефоном або через бот Telegram. На онлайн-консультації з лікарем можна дізнатися, де знайти невловимого помічника щитовидної залози Еутірокс або L-тироксин або скоригувати дозу препарату, обговорити додаткове лікування інсуліном для бабусі або просто попросити рецепт на ефективне заспокійливе і т.д. Чи не зволікайте. Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію до лікаря мережі медичних центрів «Мій Лікар» вже сьогодні та бережіть себе.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ulyana

Ulyana

Кількість повідомлень : 25
Пункти профілю : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 02.09.2022

Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як отримати медичну допомогу під час війни?   Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty2/9/2022, 08:15
2

Підкажіть, а де можна пройти зараз обстеження молочних залоз у Києві?
Повернутися до початку Перейти донизу
Fevziya

Fevziya

Кількість повідомлень : 56
Пункти профілю : 55
Репутація : -1
Дата реєстрації : 26.08.2021

Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як отримати медичну допомогу під час війни?   Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty5/9/2022, 10:37
3

Ulyana пише:
Підкажіть, а де можна пройти зараз обстеження молочних залоз у Києві?

Я нещодавно проходила таке обстеження, бо відчувала якісь болі та за затвердіння у грудях. Вдалося взагалі безкоштовно пройти обстеження, а все завдяки муніциальній картці Киянина https://kyivcard.com.ua/kartka-kiyanina/ , яка надає багато привілеїв у державних лікарнях, не кажучи все за проїзд у громадському транспорті та скидки у магазинах.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як отримати медичну допомогу під час війни?   Як отримати медичну допомогу під час війни? Empty
4

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Як отримати медичну допомогу під час війни?

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» Яка має бути аптечка на випадок війни?

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про нашу красу та здоров'я :: Здоров'я жінки-