ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Як відвідувати садочок і не хворіти?

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty28/10/2014, 15:27
1

Дівчата, я вже не знаю чи то я дурна чи то ровер не їде.....
Пішли ми у садок у вересні, 5 днів походили - захворіла, 3 дні походити - захворіла, 2 дні походили - захворіла. Тепер знову пішли, вчора питаю виховательку - чи є діти з сопельками і кашлем, відповідає що є, питаю - це дозволено, відповідає - а я що, батьки справки приносять що дитина здорова, кажуть - у неї відходить (я так і не зрозуміла, що відходить? соплі?).....Як мені бути? Як вберегти дитину? Педіатр каже що це норм. ситуація - мусить перехворіти. Але тоді виходить що буде ходити по кілька днів, наново заражатись і по 2 тижні хворіти. А як мені тоді на роботу виходити? Лікарняні дають але в межах розумного. З одного боку розумію тих мам, які не мають дитину з ким залишити і ведуть у садок, з іншого-я з таким розкладом ніколи на роб. не вийду. Чи мені не паритись і при сопельках також водити? Порадьте щось, бо я вже нічого нерозумію чешет чешет чешет
Повернутися до початку Перейти донизу
Lilysin*ka

Lilysin*ka

Кількість повідомлень : 106
Пункти профілю : 115
Репутація : 9
Дата реєстрації : 25.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty1/11/2014, 19:24
2

Я тебе розумію..В нас те ж саме..Той рік то так день в садку тиждень вдома...
З батьками нічого не зробиш,водять в садок хворих діток і ті які мають як залишити...Це дуже спірне питання...З однієї сторони розумію тих в кого дійсно немає з ким залишити дитину вдома, але таких не так вже і багато..А з другої сторони як дивлюсь на тих засопляних діток,то так серце крається..Це ж ні їсти ні спати нормально..
Але думаю ця проблема вічна.Колись хворих діток таки не брали в садок..А зараз все як в Україні...
Єдине,що ти можеш,так це лише проводити профілактику...Я даю щоранку водичку з медом.Гуляю часто і коли бачу,що він пчихає зразу даю противірусні...Але з вересня вже тричі хворіли((((..Того року ще гірше було
Повернутися до початку Перейти донизу
Мотря

Мотря

Кількість повідомлень : 367
Пункти профілю : 504
Репутація : 137
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty1/11/2014, 19:44
3

Таню, те, про що ти пишеш, - цілком типова ситуація для середньостатистичної дитини. Тобто з твоєю дитиною все ОК і садок у вас теж типовий зщвьгпшмфог. Таке триває рік або й два, ситуація покращується десь так років у 5. Легше прийняти це як те, що треба перебути, і не паритись (як казали філософи-стоїки, мудрого необхідність веде, а дурного волочить). Правда, мені легко писати, бо моя робота дозволяє пережити цю адаптацію без відриву від виробництва. Як бути, коли працюєш від години до години повний робочий день, - важко сказати. Знайомі дуже часто продовжували відпустку по догляду (матеріальний стан це дозволяв) до 4 років, а у 3 давали дитину в садок. І могли спокійно сидіти з хворою дитиною вдома стільки, скільки це потрібно у найважчий перший рік.
Цитата :
Чи мені не паритись і при сопельках також водити?
Читала (у того ж Комаровського), чула від куми (яка живе в Німеччині і має 2 дітей), що там не звертають уваги на сопельки і водять таких діток у садок. Я теж водила, коли вже дитина перестала дуже хворіти і коли я навчилася відрізняти, чи це просто сопельки, чи це щось, що може закінчитися ускладненням.
Повернутися до початку Перейти донизу
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty1/11/2014, 22:58
4

Ліля а яку профілактику, окрім водички з медом ти проводиш? Мені участкова педіатр радила носик промивати, оксалінкою мастити (не допомогло). Подружка для профілактики дає афлубін, я щось не знаю чи то треба давати чи ні.
Оксано,  prosti  ти колись давно, ще здається літом,  у якійсь темі писала, що батькам треба запастись терпінням, не панікувати, налаштуватись і бути готовими до хворіб (ну приблизно якось так, дослівно не пам"яаю). Так я оті рядки написані все собі згадую у моменти відчаю gryzunodti Бо ж я раніше свято вірила що моя дитина хворіти не буде! смеюсь Я ще не навчилась відрізняти прості сопельки від сопельок з сюрпризом, та і взагалі ще дуже багато чого не знаю girla Якщо в садок повести, то це дійсно як Ліля пише
.Це ж ні їсти ні спати нормально.. пише:
А ще дорога родина - лиш пчихне -в садок не веди. Там щось комусь пояснювати - дурна трата часу. Буду пробувати водити два дні через два, або якось так.

_________________
Keep Calm and Carry On
Фильм "О чём говорят мужчины"
Мне когда было 14 лет, я думал, что 40 лет — это так далеко, что этого никогда не будет. Или будет, но уже не мне. А вот сейчас мне практически 40, а я понимаю: действительно не будет... потому что до сих пор 14.
Повернутися до початку Перейти донизу
Брюнеточка

Брюнеточка

Кількість повідомлень : 53
Пункти профілю : 58
Репутація : 11
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : м. Івано-Франківськ

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty18/11/2014, 08:46
5

Цитата :
І я знала, що, якщо малий пішов з понеділка в садок, я маю тиждень свого часу, тому сиділа і робила, як робот, свою роботу. Бо знала, що наступного тижня, ймовірно, буде вже не до роботи, бо малий буде хворий вдома. І тому жити без ілюзій мені було значно легше.
Як про мене.... я також до такого висновку дійшла.
Повернутися до початку Перейти донизу
Lilysin*ka

Lilysin*ka

Кількість повідомлень : 106
Пункти профілю : 115
Репутація : 9
Дата реєстрації : 25.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty18/11/2014, 10:25
6

Правильно пише Мотря,що там в садку ніхто не подивиться за ними,пити не дадуть,спотіє,ніхто не гляне....То правильно-набратися терпіння ..
Повернутися до початку Перейти донизу
Polina_Turenko



Кількість повідомлень : 20
Пункти профілю : 26
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.03.2020

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty10/3/2020, 10:57
7

Lilysin*ka пише:
Правильно пише Мотря,що там в садку ніхто не подивиться за ними,пити не дадуть,спотіє,ніхто не гляне....То правильно-набратися терпіння ..

Є вихователі та няні, які люблять дітей та уважно слідкують за ними. Таких потрібно шукати, питати інших батьків, читати відгуки в інтернеті.
Повернутися до початку Перейти донизу
Olesia



Кількість повідомлень : 20
Пункти профілю : 30
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.02.2020

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty10/3/2020, 19:13
8

Большинство дошкольников вообще часто болеет. Но одно дело, когда это сезонные орви, а другое - когда болеют из-за переохлаждения и недосмотра в саду. Мне важно, чтобы к здоровью моего ребенка относились внимательно, поэтому я решила найти хороший частный детский сад https://mandarinka.com.ua/. Здесь заботливые воспитатели и нянечки, чистота и порядок в помещениях и на территории. Уделяется внимание физическому развитию детей и их эмоциональному состоянию. Созданы все условия для того, чтобы ребята росли здоровыми и всесторонне развитыми.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alisska

Alisska

Кількість повідомлень : 18
Пункти профілю : 18
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.10.2020

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty14/10/2020, 16:55
9

Мої малі теж часто хворіли в перший рік у садочку, але потім переросли. Постійно для профілактики приймали вітаміни та рибячий жир (почергово)
Повернутися до початку Перейти донизу
Влад1235



Кількість повідомлень : 22
Пункти профілю : 32
Репутація : 0
Дата реєстрації : 19.12.2020

Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty15/1/2021, 19:46
10

Ой ну это стандартная проблема и пока ребёнок не аклиматизируется будет продолжать болеть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
ПовідомленняТема: Re: Як відвідувати садочок і не хворіти?   Як відвідувати садочок і не хворіти? Empty
11

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Як відвідувати садочок і не хворіти?

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Усе про наших малюків :: Дитячі садочки-