ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

Поділитися | Новые сообщения на форуме
Все мои сообщения | Сообщения без ответов
 

 Фруктові десерти, солодощі, цукерки

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
FataMorgana

FataMorgana

Кількість повідомлень : 217
Пункти профілю : 342
Репутація : 36
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Івано-Франківськ

Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
ПовідомленняТема: Фруктові десерти, солодощі, цукерки   Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty26/10/2014, 23:43
1

Яблука з ванільним соусом #2
Яблука печені з чорносливом, імбиром та корицею #3
Яблучні кола з медом #4
Корисні цукерки #5


Останній раз редагувалося: FataMorgana (2/11/2014, 16:34), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктові десерти, солодощі, цукерки   Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty2/11/2014, 16:07
2

Яблука з ванільним соусом:
Фруктові десерти, солодощі, цукерки OW38tyDspyI
З яблук вирізати серцевину зі сторони корінця, начинити: джем+подрібнені горіхи+кориця за смаком. Зробити тонесенький надріз навкруги яблука (або можна яблуко поколоти виделкою, кому як подобається). Поскладати яблука в форму, налити на дно білого вина і поставити пекти

Тим часом робимо соус: 1,5 ст молока + стручок ванілі кип"ятимо (я давала звичайну ваніль з пакетика). Окремо змішуємо 0,5 ст молока з 2 ст.л. цукру, даємо 1 жовток і 1 ст. л. крохмалю. Знімаємо молоко з вогню, тоненькою цівкою вливаємо суміш з жовтком, помішуючи. Довести до кипіння, але не кип"ятити. Прикрасити гілочкою свіжої м"яти. Соусу виходить дуже багато, можна брати половину інгредієнтів.
І смачно, і корисно!


Останній раз редагувалося: Honda (2/11/2014, 17:52), всього регувалося 3 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктові десерти, солодощі, цукерки   Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty2/11/2014, 16:08
3

Яблука печені з чорносливом, імбиром та корицею
Фруктові десерти, солодощі, цукерки B_164

Інгредієнти:

Вихід: 4 порції, кожна по 284 ккал.
Час приготування: 50 хв.

    4 яблука, вирізати серцевину,
    3 см кореня імбиру, натерти,
    0,5 ч. л. меленої кориці,
    4 ягоди чорносливу, дрібно посікти,
    50 г коричневого цукру,
    1 ст. л. вершкового масла,
    4 кульки ванільного морозива для подачі.


Спосіб приготування:

Розігріти духовку до 200°С. Гострим ножем посередині навколо яблука, розрізати шкірку. Поставити яблука на деко на дно налити трішки води.

У тарілці змішати імбир, корицю, чорнослив і цукор, щільно нафарширувати цією сумішшю яблука. Зверху покласти по шматочку масла. Поставити в духовку на 35-40 хв., поки яблука повністю не приготуються. Перевірити готовність, можна проткнувши яблуко гострим ножем, він повинен входити легко.

Перекласти яблука на тарілки, полити соком, який зібрався на дні дека і подати до столу з ванільним морозивом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктові десерти, солодощі, цукерки   Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty2/11/2014, 16:09
4

Яблучні кола з медом
Фруктові десерти, солодощі, цукерки X_482e945f
інгредієнти:
Яблука - 2 шт
Борошно - 1 стакан
Розпушувач - 1 чайна ложка
Сода - ¼ чайної ложки
Сіль - ¼ чайної ложки
Яйце - 1 шт
Сметана - ½ склянки
Мед, кленовий сироп або варення

Приготування:
Яблука нарізати кружечками. Борошно, розпушувач, соду і сіль змішайте. Вбийте яйце і додайте сметану. Замісити тісто. Нагрійте сковороду на маслі. Занурте кожне кільце в тісто і обсмажте на сковороді з обох сторін. Подавайте з медом, варенням або кленовим сиропом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Honda
Admin
Honda

Кількість повідомлень : 406
Пункти профілю : 549
Репутація : 64
Дата реєстрації : 23.10.2014
Звідки : Надвірна

Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктові десерти, солодощі, цукерки   Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty2/11/2014, 16:16
5

Корисні цукерки

Цукерки без шоколаду, без цукру, без масла і т. п. Робляться дуже швидко і просто, можуть мати різний смак. Я роблю цукерки з різних поєднань сухофруктів, це один з улюблених варіантів мого сімейства.

Інгредієнти:
100 г кураги
100 г інжиру в'яленого
100 г волоських горіхів
1 ст. л. меду
кокосова стружка

Приготування:

Курагу і інжир замочити на 40 хв. в ромі або соці, наприклад апельсиновому.
Горіхи обсмажити на сухій сковороді, остудити, подрібнити.
Сухофрукти обсушити, подрібнити (я роблю це в блендера).
Змішати подрібнені сухофрукти, горіхи і мед.
Сформувати кульки, обваляти в кокосовій стружці, охолодити.

На замітку:

Сухофрукти в мене завжди замочені в ромі або коньяку, але в цьому випадку цукерки мають досить інтенсивний смак. Все ж мені більше подобається замочувати не дуже на довго. Я промиваю сухофрукти під гарячою водою і заливаю їх злегка підігрітим алкоголем або соком. Мені дуже подобаються цукерки з вишні та журавлини, дуже цікаво виглядають з темних родзинок і чорносливу в паніровці з какао. Якщо цукерки вийшли досить щільними, то кокосова стружка може не дуже добре до них прилипати ... в такому разі умочую сформовану кульку в апельсиновий сік і потім панірую. Замість меду можна додати джем, варення і т. п.
З даної к-ті інгредієнтів виходить приблизно 25 цукерок D-3 см. Зберігаю в закритій коробці в холодильнику.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент




Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктові десерти, солодощі, цукерки   Фруктові десерти, солодощі, цукерки Empty
6

Повернутися до початку Перейти донизу
 

Фруктові десерти, солодощі, цукерки

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Жіночий клуб ЄВА :: Євині посиденьки :: Наші рецепти смаколиків :: Десерти-